Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Bezpieczny kemping nad Wigrami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16 licek

licek

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów
  • SkądPolska
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:mała
  • Holownik:mały

Napisano 24 luty 2015 - 06:05

http://nadstawem.fm....wo.pl/index.htm

Czy ma ktoś jakieś świeższe informacje o tym kempingu? Strona internetowa dość skromna, ale miejscie wydaję się być symaptyczne. W opisie zaznaczają, żę mile widziani ludzie, lubiący odpoczywać w ciszy. Czy opis jest w miarę zgodny z rzeczywistością?

#17 WojtekN

WojtekN

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 26 czerwiec 2015 - 15:15

Odświeżę temat- wybieramy się nad Wigry we wtorek, tak bardziej w ciemno, ale nie zaszkodzi posłuchać kogoś kto był...

Sprawdziłem polecane obiekty, i nie do końca mi one pasują, a mam właściwie jedno wymaganie- bezpośrednio nad wodą, ale czystą i najlepiej głęboką (staw odpada). U Haliny też daleko do jeziora.

Może ktoś poleci jakiś obiekt bezpośrednio nad wodą? Mogłoby być też inne jezioro w okolicy- byle czyste a okolica raczej spokojna.

Pozdrawiam.

#18 comsio

comsio

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1042 postów
  • Telefon:Na pw
  • SkądZąbki
  • Sprzęt:Namiot
  • Model:Ducato II 2,5 TDI 670 Eura Mobile

Napisano 26 czerwiec 2015 - 21:33

Nad samymi Wigrami polecam http://www.suwalszcz...nad-jwigry.html

Jest jeszcze w Bryzgielu widokowy (3-poziomy) byłem kiedyś było OK. Ostatnie opinie :no:   i ceny z kosmosu.

e9e05bfaae994e6em.jpg

Asia i Wiesław Pozdrawiają

#19 krzysiolesz

krzysiolesz

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów
  • SkądKatowice
  • Model:Hylander Vision 400
  • Holownik:Jeep Grand Cherokee

Napisano 26 czerwiec 2015 - 23:31

Odświeżę temat- wybieramy się nad Wigry we wtorek, tak bardziej w ciemno, ale nie zaszkodzi posłuchać kogoś kto był...

Sprawdziłem polecane obiekty, i nie do końca mi one pasują, a mam właściwie jedno wymaganie- bezpośrednio nad wodą, ale czystą i najlepiej głęboką (staw odpada). U Haliny też daleko do jeziora.

Może ktoś poleci jakiś obiekt bezpośrednio nad wodą? Mogłoby być też inne jezioro w okolicy- byle czyste a okolica raczej spokojna.

Pozdrawiam.

Nad Wigry - zazdroszczę :) Jeździliśmy kilka lat temu. To jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Polecamy:

Ośrodek żeglarski w Starym Folwarku (niedaleko PTTK, którego nie da się polecać) chyba to:

http://osir.suwalki....-stary-folwark/

na pewno polecamy:

http://www.noclegi-o...krasnopol/o4679

Okolica spokojna - nad Wigrami strefa ciszy :)

Byliśmy też w ośrodku Widok w Bryzglu - też mogę polecić (to było 4 lata temu). A i nie zapomnij o Suwałki Blues Festival :)

#20 tok

tok

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 51 postów
  • Skądok Piaseczna 05-502
  • Model:HOM-CAR
  • Holownik:807 HDI 136

Napisano 27 czerwiec 2015 - 08:28

Byłem w Bryzglu w tamtym roku jest OK -ładne widoki z tarasów

#21 LukaszKarawaning

LukaszKarawaning

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 8 postów
  • Model:Nie mam własnej
  • Holownik:Toyota Land Cruiser J9

Napisano 23 lipiec 2015 - 06:24

Byłem w zeszłym roku na Wigrami. Zaczęliśmy od Starego Folwarku ale kemping to pusta łąka,, do jeziora i sanitariatów przez ulicę i ogólnie jak ma okolice Wigier brzydko.
Pojechaliśmy wiec do Widoku w Bryzglu. Kemping piękny! Ale co do reszty to już mieszane uczucia.
Najpierw z góry uwaga żeby tylko przyczepy poustawiać ciasno bo tu miejsce na wagę złota.

Zbierają kasę codziennie rano i bez dyskusji czy siedzisz akurat przy śniadaniu czy przewijasz dziecko. Dawaj i koniec albo płac z góry za cały pobyt. Nie wiedzieliśmy jak długo zostaniemy wiec kasowali nas codziennie bo kasy nie zwracają gdybyśmy chcieli wyjechać wcześniej.

Brama zamykana o 22:00. Pojechaliśmy na koncert do Sejn (w starej Synagodze, polecam!) i byliśmy o 22:15. Skakanie przez płot i niemalże awantura bo nie zameldowaliśmy że będziemy pózniej!
Ceny trochę kosmiczne! 4os, przyczepa, prąd i auto o ile dobrze pamietam 80zł. Prysznic to już całkiem masakra - 5zł za 3min. Umycie naszej 4 wyrównuje dzienny bilans do 100zł.

Byliśmy tam wiec dość krótko choć faktycznie miejsce bardzo ładne.

Lukasz

#22 stef

stef

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1529 postów
  • SkądChoroszcz k.Białegostoku
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:VW T4 Eurosky 550
  • Holownik:Xsara Picasso 1.8 +LPG

Napisano 23 lipiec 2015 - 06:58

hmmm, czyli nadal Danowskie pozostają najlepszą alternatywą w okolicach Wigier... może kilka km od Wigier ale za to taniej, czysto i bez dodatkowych opłat za prysznice.

Załoga: Agnieszka, Stefan oraz Piotuś i Gabrysia.
Sprzęt: Xsara picasso 1.8 LPG + KIP 42TTZ
Zdjęcia z wypraw i nie tylko: http://mojuaz.com

#23 coolzizi

coolzizi

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 58 postów
  • SkądDobryśląsk
  • Model:Hymer Tramp

Napisano 18 sierpień 2015 - 18:35

Tak zostają Danowskie i jak nie przeszkadza taki klimat to ,, będzie Pan zadowolony". Ja jestem bardzo zadowolony. Byłem do 17.08. Woda w jeziorku super okolica również. Tylko , że tak daleko od domu :oslabiony: .

#24 Cytrus

Cytrus

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1339 postów
  • SkądWarszawa
  • Model:Ford

Napisano 08 wrzesień 2015 - 10:03

Ja tam nie dotarłem ale bedac przy kolejce w Plocicznie ludzie z kampera bardzo polecali nam kemping przy miejscowości Czerwony krzyż.
Dołączona grafika
dawniej Marc_Mari
Jedyne co mnie ogranicza to wyobraźnia

#25 AdamH

AdamH

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1020 postów
  • Telefon:602 223 980
  • SkądKraków
  • Model:Fendt Saphir 560 SKM
  • Holownik:VW Amarok 2.0 BiTDI 4MOTION 152 kW

Napisano 08 wrzesień 2015 - 19:58

Byliśmy dziś w Czerwonym Krzyżu. Camping we wrześniu już zamknięty. Stoimy w Danowskich. Tu jest fantastycznie! Jestem po raz pierwszy i pewnie nie ostatni.

Użytkownik AdamH edytował ten post 08 wrzesień 2015 - 19:58

Co masz zrobić dzisiaj, zrób pojutrze - jutro może być niepotrzebne

#26 wawrzek

wawrzek

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 7 postów
  • Telefon:502483305
  • SkądDabrowa Gornicza
  • Model:HOBBY
  • Holownik:skoda oktavia

Napisano 25 grudzień 2015 - 18:30

Polecam kolegom jezioro Rajgrodzkie,ladne czyste jezioro.Kiedys zasobne w ryby,niestety dzisiaj wyeksploatowane przez dzierzawce..zatrzymac sie mozne w stannicy WOPR.

Ceny przystepne 28 zl za 2 osoby z pradem.Dobre i ciekawe trasy rowerowe.Jezioro na trasie  Grajewo-Augustow.

#27 mundek28

mundek28

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 595 postów
  • Telefon:607571223
  • SkądŻary
  • Model:Chateau LaCar 1997
  • Holownik:Nissan X-Trail 2.0 dCi 173 KM 2013

Napisano 26 grudzień 2015 - 20:09

Witam. Mam pytanie do tych co byli w na polu Jastrzęby. Czy jest tam fajne miejsce do kąpieli?

#28 Zplecakiem

Zplecakiem

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 3 postów
  • Sprzęt:Brak

Napisano 30 grudzień 2015 - 02:28

Polecam kolegom jezioro Rajgrodzkie,ladne czyste jezioro.Kiedys zasobne w ryby,niestety dzisiaj wyeksploatowane przez dzierzawce..zatrzymac sie mozne w stannicy WOPR.

Ceny przystepne 28 zl za 2 osoby z pradem.Dobre i ciekawe trasy rowerowe.Jezioro na trasie  Grajewo-Augustow.

Oj tak, pierwszy raz byłam tam we wczesnym dzieciństwie i zakochałam się. I tak jakoś do dziś wracam. A że jestem zodiakalną rybką, jezioro stanowi dla mnie główny punkt programu:)

#29 Renata

Renata

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów
  • SkądGrajewo
  • Model:Elldis
  • Holownik:Nissan Murano

Napisano 05 lipiec 2016 - 20:00

Witam. Mam pytanie do tych co byli w na polu Jastrzęby. Czy jest tam fajne miejsce do kąpieli?

Do kąpieli miejsce średnie ,mułowiste ,gospodarze bardzo mili przesympatyczni ,dużo miejsca .

#30 mundek28

mundek28

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 595 postów
  • Telefon:607571223
  • SkądŻary
  • Model:Chateau LaCar 1997
  • Holownik:Nissan X-Trail 2.0 dCi 173 KM 2013

Napisano 08 wrzesień 2016 - 22:56

Dzięki Renato za informacje, tak mi się wydawało i to jest pewien minus tego wspaniałego miejsca.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych