Skocz do zawartości

Bezpieczny kemping nad Wigrami


ed1611

Rekomendowane odpowiedzi

http://nadstawem.fm.interiowo.pl/index.htm

 

Czy ma ktoś jakieś świeższe informacje o tym kempingu? Strona internetowa dość skromna, ale miejscie wydaję się być symaptyczne. W opisie zaznaczają, żę mile widziani ludzie, lubiący odpoczywać w ciszy. Czy opis jest w miarę zgodny z rzeczywistością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odświeżę temat- wybieramy się nad Wigry we wtorek, tak bardziej w ciemno, ale nie zaszkodzi posłuchać kogoś kto był...

 

Sprawdziłem polecane obiekty, i nie do końca mi one pasują, a mam właściwie jedno wymaganie- bezpośrednio nad wodą, ale czystą i najlepiej głęboką (staw odpada). U Haliny też daleko do jeziora.

 

Może ktoś poleci jakiś obiekt bezpośrednio nad wodą? Mogłoby być też inne jezioro w okolicy- byle czyste a okolica raczej spokojna.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat- wybieramy się nad Wigry we wtorek, tak bardziej w ciemno, ale nie zaszkodzi posłuchać kogoś kto był...

 

Sprawdziłem polecane obiekty, i nie do końca mi one pasują, a mam właściwie jedno wymaganie- bezpośrednio nad wodą, ale czystą i najlepiej głęboką (staw odpada). U Haliny też daleko do jeziora.

 

Może ktoś poleci jakiś obiekt bezpośrednio nad wodą? Mogłoby być też inne jezioro w okolicy- byle czyste a okolica raczej spokojna.

 

Pozdrawiam.

Nad Wigry - zazdroszczę :) Jeździliśmy kilka lat temu. To jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Polecamy:

Ośrodek żeglarski w Starym Folwarku (niedaleko PTTK, którego nie da się polecać) chyba to:

http://osir.suwalki.pl/index.php/menu-obiektow-osiru/osrodek-wypoczynkowo-zeglarski-stary-folwark/

na pewno polecamy:

http://www.noclegi-online.pl/noclegi/krasnopol/o4679

Okolica spokojna - nad Wigrami strefa ciszy :)

Byliśmy też w ośrodku Widok w Bryzglu - też mogę polecić (to było 4 lata temu). A i nie zapomnij o Suwałki Blues Festival :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem w zeszłym roku na Wigrami. Zaczęliśmy od Starego Folwarku ale kemping to pusta łąka,, do jeziora i sanitariatów przez ulicę i ogólnie jak ma okolice Wigier brzydko.

Pojechaliśmy wiec do Widoku w Bryzglu. Kemping piękny! Ale co do reszty to już mieszane uczucia.

Najpierw z góry uwaga żeby tylko przyczepy poustawiać ciasno bo tu miejsce na wagę złota.

 

Zbierają kasę codziennie rano i bez dyskusji czy siedzisz akurat przy śniadaniu czy przewijasz dziecko. Dawaj i koniec albo płac z góry za cały pobyt. Nie wiedzieliśmy jak długo zostaniemy wiec kasowali nas codziennie bo kasy nie zwracają gdybyśmy chcieli wyjechać wcześniej.

 

Brama zamykana o 22:00. Pojechaliśmy na koncert do Sejn (w starej Synagodze, polecam!) i byliśmy o 22:15. Skakanie przez płot i niemalże awantura bo nie zameldowaliśmy że będziemy pózniej!

Ceny trochę kosmiczne! 4os, przyczepa, prąd i auto o ile dobrze pamietam 80zł. Prysznic to już całkiem masakra - 5zł za 3min. Umycie naszej 4 wyrównuje dzienny bilans do 100zł.

 

Byliśmy tam wiec dość krótko choć faktycznie miejsce bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, czyli nadal Danowskie pozostają najlepszą alternatywą w okolicach Wigier... może kilka km od Wigier ale za to taniej, czysto i bez dodatkowych opłat za prysznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Byliśmy dziś w Czerwonym Krzyżu. Camping we wrześniu już zamknięty. Stoimy w Danowskich. Tu jest fantastycznie! Jestem po raz pierwszy i pewnie nie ostatni.

Edytowane przez AdamH (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Polecam kolegom jezioro Rajgrodzkie,ladne czyste jezioro.Kiedys zasobne w ryby,niestety dzisiaj wyeksploatowane przez dzierzawce..zatrzymac sie mozne w stannicy WOPR.

Ceny przystepne 28 zl za 2 osoby z pradem.Dobre i ciekawe trasy rowerowe.Jezioro na trasie  Grajewo-Augustow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolegom jezioro Rajgrodzkie,ladne czyste jezioro.Kiedys zasobne w ryby,niestety dzisiaj wyeksploatowane przez dzierzawce..zatrzymac sie mozne w stannicy WOPR.

Ceny przystepne 28 zl za 2 osoby z pradem.Dobre i ciekawe trasy rowerowe.Jezioro na trasie  Grajewo-Augustow.

Oj tak, pierwszy raz byłam tam we wczesnym dzieciństwie i zakochałam się. I tak jakoś do dziś wracam. A że jestem zodiakalną rybką, jezioro stanowi dla mnie główny punkt programu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam. Mam pytanie do tych co byli w na polu Jastrzęby. Czy jest tam fajne miejsce do kąpieli?

Do kąpieli miejsce średnie ,mułowiste ,gospodarze bardzo mili przesympatyczni ,dużo miejsca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.