Skocz do zawartości

chorwacja 02-08 do 20-08


Rekomendowane odpowiedzi

My także planujemy wyjazd 1.08, zawsze jeździliśmy we Wrześniu ale w tym roku mogę mieć problemy z urlopem w tym terminie także padło na sierpień. Planujemy jechać: Kołbaskowo - Drezno - Praga (nocka w okolicach) - Budapeszt - Balaton (nocka) - Zagrzeb - Makarska Riwiera. Całość rozłożona na 3-4 dni jedziemy z małym dzieckiem, także szkoda się umęczyć trasą.

 

Po paru dniach w okolicach Makarskiej planujemy dalej na południe uderzyć. I tu pytanie do forumowiczów jak w praktyce wygląda przejazd przez Bośniacki odcinek w drodze do Dubrownika. Teoretycznie wystarczy sam dowód. Żona przespała trochę temat i w porę nie wyrobiła paszportu. Który jej właśnie wygasł. Ja i córka mamy ważne, wiem że u dzieci są obowiązkowe.

 

Skoro dotrzemy już tutaj to grzechem byłoby nie zawitać na chwilę do Czarnogóry :-]

 

 

Tutaj znowu teoretycznie sam dowodzik wystarczy, pod warunkiem że nie wjeżdżamy od strony Serbii. Jak ktoś wie jak to jest w praktyce HVALA za pomoc. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewir, teoretycznie powinien dowód wystarczyć, ale zgodnie ze wszystkimi regułami powinien być paszport. W szczególnych warunkach mogą być problemy. Raczej radziłbym podjechać do Dubrownika, w tej drodze problemów może uda się uniknąć, ale nie radziłbym szczególnie rozwijać podróży na różne kraje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierząc bałkańskim MSZ-om nie powinno być problemu LINK

 

unknown? - jest tak wiele odpowiedzi jak wiele miejsc w chorwacji, zależy czym jedziesz, jaki region, w ile osób, w jakim okresie. Google i jedziesz cjenik kampovi hrvatska :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierząc bałkańskim MSZ-om nie powinno być problemu LINK

 

unknown? - jest tak wiele odpowiedzi jak wiele miejsc w chorwacji, zależy czym jedziesz, jaki region, w ile osób, w jakim okresie. Google i jedziesz cjenik kampovi hrvatska :-]

 

no to tak:

jadę samochodem z przyczepą, 4 osoby, okolice Zadaru, polowa lipca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj a juz myslalam ze nasi towarzysze podrozy spedzal w tym roku urlop pod znakiem walka i farby na naszym polu campingowym :hehe: nie ladnie, nie ladnie ...

 

Ale na powaznie, zazdrosc nas sciska i chetnie kmachaczkow porwalibysmy gdzies indziej niz Chorwacja ... ale z czystym sumieniem i reka na sercu polecamy Ich towarzystwo, :hehe: sa wspanialymi, wyprobowanymi kompanami podrozy :-]

 

ps reklame zrobilam, i ide pochlipac w kacie buuuu

 

No, no. A ja już myślałem że znikłaś. Wasi towarzysze czakają na syganł kiedy można Was odwiedzić i pomóc !! Dzieci się ucieszą najbardziej. A gdzie jesteście tam czy tu ? :-]. Ja 29 mam wycieczkę do Wrocławia :-].

Dajcie znać co u Was na GG. U nas było wiele zmian :hehe:. Napieramy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) w zeszłym roku byliśmy na makarskiej riwierze-camp Male Ciste. Z tego miejsca robiliśmy wycieczki m.in.Dubrownik i Czarnogóra(lepiej mieć paszporty a już obowiązkowo zieloną kartę!)

Pozdrawiam :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.