Skocz do zawartości

Intersuje mnie przyczepa na 2-3 osoby z prysznicem, ogrzewan


Krystian

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie ile musiałaby kosztować przyczepa i jaki typ. producent spełniająca następujące warunki:

 

- 2-3 osobowa,

- jak najlżejsza, najlepiej poniżej 750 DMC,

- prysznic, umywalka, - koniecznie

- ogrzewanie,- koniecznie

- kuchenka gazowa,

- wysokość w środku min 180 cm.

- w stanie gotowym do drogi, nie wymagająca remontu,

- jakość wykończenia, kolor drewna obojętny,

- może być przedsionka

- oczywiście cena jak najniższa,

Może ktoś z Was mi wskaźe model i producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie znaleźć coś z kibelkiem i o DMC 750 kg - chyba że po jakiś "przekrętach" z papierami.

 

Ale jeśli przemilczymy sprawe 750 kg to myśle że od 6 tys. spokojnie można startować :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie tak ciężko.Gość od którego kupiłem swoją miał wcześniej zdaje się,że Dethlews-a lub Burstnera-teraz nie pamiętam -z 87 r,z wc,dmc do 750,świeżo sprowadzoną,dopiero co zarejestrowaną w Polsce i opłaconą.Chciał za nią 4000 zł.Stan tak jak moja ,czyli super :) Niestety spóźniłem się.Przeglądając różne oferty za taką cenę ,z reguły można było nabyć o wiele starsze modele i już nie tak zadbane.Jak sprowadził moją obecną i wystawił do sprzedania to nawet się nie zastanawiałem tylko od razu pojechałem do niego.Opis zgadzał się ze stanem faktycznym.Krótkie oględziny i podpisana umowa.W swoim zapytaniu nie podałeś rocznika jaki Cię interesuje.To też rzutuje na cenę.Szkoda,ze masz daleko w moje strony bo może by sprowadził coś pod zamówienie.Gość sprowadza naprawdę zadbane egzemplarze-moja miała tylko jednego właściciela,przechodziła regularne przeglądy co mam udokumentowane.Zresztą to nawet dobrze widać.Jedzie przeważnie po jedną sztukę-nie wiem czy specjalnie ,czy tak przy okazji.Nie wnikałem.Najważniejsze to nie ulegać emocjom i cały czas szukać i jeszcze raz szukać.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak tak czytam te posty to coraz bardziej uświadamiam sobie że mojej przyczepy nie kupiłem a raczej dostałem w prezencie !!!! :]

Sami powiedzcie - jest to 3-4 osobowy Burstner Club z 84 roku, ogrzewanie z nawiewem, kuchenka, lodówka, zlewozmywak, łazienka (bez prysznica) ale z umywalką.

Jak ją zabierałem to do zrobienia było:

- przód do pomalowania (wymieniona część poszycia)

- do naprawy przednie okno (sklejka gratis z przyczepą) :]

- mała reanimacja elektryki

- trzeba ją zarejestrować

 

Wszystko to zrobiłem sam bez dodatkowych kosztów na fachowców i wszystko działa (lodówka, ogrzewanie oświetlenie itp, itd.)

Za przyczepę zapłaciłem ........ 1500 złotych (słownie: jeden tysiąc pięćset złotych) :]:]

Acha, muszę jeszcze kupić pompkę do wody.

Tak na marginesie zapytam - może ma ktoś jakąś używaną i niepotrzebną ??

I jak ? Chyba dobry interes zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkupiłem ją od mojego szwagra. Miał tylko jedną - stała na działce na którą moja siostra nie chciała jeździć i dlatego ją sprzedał. Nie chciał też bawić się w karawaning. Poprostu miałem cholerne szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; mam pompke o wydajności 7 l.wymieniłem ją na nową,bo troche szwankowała.Jeśli dobrze Ciebie zrozumiałem to ta, by Cię interesowała?Jeśli tak to podaj na mój PW adres to ją wyśle zapłacisz tylko koszty przesłania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Macieju dopiero po niedzieli pójdę na poczte,bo w przyszłym tygodniu zaczynam 1-szą zmiane.Myśle,że aż tak pilne to nie jest.Napewno wyśle.Robin co z tym łóżkiem? Jestem na GG i na Skype pod profilem Ioo.n.a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.