Skocz do zawartości

Białogóra-Checz Kaszubska


Sowa_77

Rekomendowane odpowiedzi

My wybieraliśmy się w piątek na kemping Topaz w Lubiatowie, ale zdaje się, ze to b.blisko Waszego kempingu w Białogórze, więc jeszcze się zastanawiamy, czy Lubiatowo, czy nie dołączyć do Was.... :hop1::hop1::hop1: Pozdrawiamy wszysztkich tam obecnych, a w szczególności Krysię i Zbyszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wielkie dzieki dla Lepciaka za "osobiście telefoniczne" zaproszenie do Białogóry :)

Chociaż byłem wtedy w pobliskich Dębkach to pogoda i pewne zobowiązania rodzinno-towarzyskie uniemożliwiły mi przyjazd :)

A mogło być tak miło :)

Szczególnie żałuję, że nie oblukałem camperka Lepciaków :)

 

Może za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Knieja jest przy samym deptaku tzn przy asfalcie prowadzącym do głównego zejścia na plaże w BG, jest głośniej niż na Checzy, ciaśniej, ale jest zadrzewiony teren, na Checzy cisza miejsca więcej nie wiem jak sanitariaty ale patrząc jak przechodziliśmy na Checzy jest lepiej i czyściej woda ciepła 24/h, minus Checzy to odległość do plaży, ja osobiście byłem z tego zadowolony bo był wymuszony spacerek lub jazda rowerkiem i możliwość przejścia się lasem na boczne wyjście na plaże gdzie jest totalny luz. Byłem w tym roku po raz 3 na tym kempingu jeśli następnym razem będę wybierał BG to Tylko w Checzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białogóra jest niewielka i oprócz Checzy i Knieji jest jeszcze kilka przydomowych campingów

ale z tego co się orientowałam to Checz jest najlepsza czyste sanitariaty woda ciepła 24 h

sklepik na terenie campingu blisko do lasu można godzinami spacerować i odpoczywać od szumu i zgiełku wskazane swoje rowery ale i bez da się funkcjonować obok campingu wypożyczalnia rowerów bodajże 20 zł doba jeżeli Białogóra lub tamte rejony to tylko Checz Kaszubska :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Checz jest najlepsza czyste sanitariaty woda ciepła 24 h

sklepik na terenie campingu blisko do lasu można godzinami spacerować i odpoczywać od szumu i zgiełku

Prawda .Było nas kilka załóg w tym roku w lipcu w Checzy. Jakoś nikt nie opisywał spotkania na forum bo było ono takie bardziej urlopowe.. My spędziliśmy tam czas wspaniale wypoczywając . Zasmuciła nas wiadomość o śmierci właściciela bo przez poprzednie lata gdy przebywaliśmy na tym campingu jego osoba miała bardzo duży wpływ na rodzinną atmosferę która tam panuje. Ale życie nie znosi pustki , pojawiła się wnuczka a właścicielka z synem i synową prowadzą camping dalej . W Białogórze jest kilka campingów ale jeszcze jeden zasługuje na wspomnienie. Jest to camping w stadninie koni w Białogórze. Camping o tyle ciekawy że jest usytuowany w stadninie ,tak więc typowy dla miłośników koni . Ktoś kto lubi konie i umie jeździć miałby tam naprawdę wspaniałe wakacje.

To fotka z plaży w okolicach stadniny którą zrobiłem kilka lat temu:

5db66abecbdd089bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.