Skocz do zawartości

Łóżko piętrowe


tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Proponuje wymianę doświadczeń z zagadnienia zainstalowania i późniejszej ekploatacji łózek piętrowych w przyczepach i kamperach. Osobiście nie posiadam

takiego "patentu" ale się zastanawiam. Według moich pomiarów zyskałbym dodatkową przestrzeń do powiększenia łazienki i dodania być może brodzika.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w moim Burstnerze będę miał ten problem w przyszłym sezonie. Powoli się do tego przymierzając myślę że nie będzie problemu. Poprostu trzeba jakiegoś stolarza poprosić żeby zbudował łóżko pod wymiar i nałożyć to na już istniejące. Boki a raczej nogi tego łoża poprostu przykręcić do stelarza przyczepy w rogach (najpierw muszę soprawdzić czy tam są :] ) i do ścianek łazienki (w moim przypadku) i myślę że lekki karawanignowiec spokojnie się wyśpi. Burstner, i to wcale nie większy od mojego, ma wersję z piętrowym łóżkiem więc myślę że się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekk, trzebaby rozkręcić przód przyczepy od wewnątrz i zobaczyć gdzie jest stelaż. Myślę że takie zamocowanie z powodzeniem utrzyma dzieciaka. Drugą stronę przykręciłbym jak pisałem poprzednio do ścianek. Nie woiem, może pomysł zły ale ja tak właśnie będę kombinował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkku ! Gdzieś "wcięło" nasze uzgodnienia.Pewnie były nie na temat,choć ja pamietam ,że tylko o łóżkach pisałem.Widocznie "ktoś" chce żebyś sam te łóżka robił .Dlatego ten temat też "ktosia" interesuje i chce na przyszłość mieć "gotowca".Daj MU Boże trojaczki! To dopiero będzie łożko!A żeby uzgodnienia nie uciekły to powtórzę: w b.dobrym stanie,z materacykami,waga ok.35 kg dla dzieci od 3 - 18 lat.Cena w butekach z wiadomą zawartością.Ilość butelek - przyzwoita.Pozdrawiam - Robin :]:]:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och! Nie wiedziałem Tomii,że to Ty.W związku z tym cofam swoje życzenia dot.trojaczków.Powinny wystarczyc bliżnięta.A tak nawiasem - czy nie sądzisz,że bierzesz się za "wylewanie dziecka z kąpielą"??Czy jest możliwe absolutnie ścisłe trzymanie się jakiegokolwiek tematu? Czy istnieje reguła która definiuje ten problem?Czy czyjś osobisty stosunek do tematu ma być aprobowany przez wszystkich bez wyjątku?Czy jest wyobrażalna unifikacja wszystkich uczestników forum?Jakie kryteria są wyznacznikiem treści związanej z tematem a jakie wyznaczają ich odstępstwa od tematu?

Wiem , wiem - znowu nie na temat.Ale musisz przyznać ,że tym razem poważnie.Śmiertelnie poważnie.To dzięki tej powadze forum ma taki osobliwy charakter.Daleki jestem od tego ,żeby ten stan naruszać.

Pozdrawiam - Robin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robinie - nie będziemy pisać regulaminów, przykazań ani innych zakazów czy nakazów - to już gdzieś tam było i chyba dobrze o tym wiesz, że nie wyjszło :].

Jedyne czym się kierujemy przy "sprzątaniu" to zdrowy rozsądek. Wiem, że w 100% nigdy nie utrzymamy się przy temacie, ale warto jest żeby każdy post wnosił coś wartościowego do dyskusji (oczywiście może być to i dobry żart na ten temat).

 

Pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieje, że nie obraziłeś się na mnie za to sprzątanie :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

No to wracjąc do tematu (tylko cicho, żeby Robin Nas nie odkrył) interesujący może być aspekt montowania tychże łóżek do konstrukcji przyczepy. Skoro już będzie łóżko to czym je zamocować ? Czy wprost wkrętami do listew konstrukcyjnych, czy też jakimiś kątownikami ? Jak mocować do podłogi ?

Może ktoś takowe posiada i "cyknął" by fotki ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Przyznam się szczerze, na to nie wpadłem, jest to logiczne. Rozumiem, że jeśli bierzemy pod uwagę łóżko piętrowe, które stanowi samą w sobie konstrukcję nośną, to wystarczy umocowanie co by nie latała podczas jazdy :]:]:]:]

 

Marku faktycznie ciekawy patent, takiego jeszcze nie widziałem. :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.