Skocz do zawartości

Adria 500 86r


Hultaj i Szelma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Co powiecie o podobnej do tej przyczepce:

 

http://www.allegro.pl/item664755909_przyczepa_kempingowa_adria_optima_500.html

 

Tyle, że ta o której myślę ma łóżko piętrowe, a tak to jest podobna, przynajmniej z zewnątrz.

 

Rocznik 86 cena 8900, możliwość kupna na raty a to mnie interesuje.

 

Generalnie potrzebuję przyczepki z dwoma łóżkami 2 + 2 (dzieci), niepotrzebne mi wc. Potrzebne mi raty :niewiem:

 

Co myślicie o tego typu przyczepce r86 i podanej cenie?

 

Pozdrawiam.

 

Znalazłem chyba ciekawszą.

 

Właśnie wysłałem e-maila z zapytaniem.

 

http://www.krotocamp.webpark.pl/Adria21990.html

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem tu od zeszłego roku. Dotychczas się nie odzywałem, bez potrzeby nie kłapię jęzorem :niewiem:

 

Dotychczas wypożyczałem przyczepy, teraz chcę coś kupić, taniego i ze względu na wakacje i zbliżający sie urlop - na raty.

 

Jak się nie sprawdzi to sprzedam za 2-3 lata.

 

Mają też Chateau z 88, też mi lezy na fotkach... ta lepsza? jeżeli chodzi o markę?

 

http://www.krotocamp.webpark.pl/Chateau1988.html

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o raty to może będzie wygodniej jakiś debet w koncie.

Ja np. mam tzw. kredyt odnawialny i jest bardzo wygodnie bo mam swiadomość ,że jak potrzebuje to idę i biorę z bankomatu ile trzeba, procenty niższe niż przy ratach i spłacać mozna dowolnie.

 

a co do wyboru przyczepy to tez jestem na tym etapie ale zdecydowanie szukam angielskiej salonki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debet na koncie, na dłuzszą metę nie jest korzystny, a idą wakacje i urlop...

wolę wykorzystać gotówkę i karty kredytowe na urlopie i po nim je spłacić nie płacąc odsetek...

a na przyczepę nie mam odłożone więc raty są dla mnie idealnym rozwiązaniem...

jedne mi się właśnie kończą i będę na zero, a jak tu żyć bez rat :niewiem:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Adrię z 93 roku i jestem z niej zadowolony. Jeśli nie zależy Ci na łazience to ta http://www.krotocamp.webpark.pl/Adria21990.html jest zupełnie sympatyczna . Problem jest inny . Na zdjęciach przyczepki są OK , a jak po nią pojedziesz to jest różnie . Ja przy dwójce dzieci poszukałbym jedna budki z łazienką .Powodzenia w poszukiwaniach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Załatwiłem sobie dzisiaj kredyta :niewiem: więc będę kupował za gotówkę...

Przez weekend poszukam na allegro, w necie i naocznie...

 

Łazienki nie potrzebuję, jeździłem przyczepami z łazienką i ani razu nie była wykorzystywana. Na parkingach, stacjach benzynowych i campach poza granicami kraju wc to standard. Po kraju nie jeździłem z przyczepą ale jak sobie kupię to będę jeździł częściej ( na weekendy ).

 

W związku z tym, że jednak będę kupował za gotówkę, gdyby miał ktoś namiar na fajną przyczepę, niekoniecznie z łazienką tak do 10000 zł.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :niewiem:

 

A co powiecie na taką za 8600:

http://moto.allegro.pl/item665918596_przyczepa_caravelair_1991_r_okazja.html

 

Oraz na jej nowszą wersję za 11200:

http://gerome.ovh.org/caravelair2.htm

 

Bardzo mi odpowiadają, przynajmniej na foto. Z tą nowszą umówiłem sie wstępnie na niedzielną wizję lokalną :swieca: Ta druga niczego sobie i sporo tańsza.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Kolego twierdzisz, że jesteś już na tym forum jakiś czas i przewidywałeś taką odpowiedź, to powiedz mi (bez złośliwości-zwyczajnie mnie to ciekawi), jakiej odpowiedzi oczekiwałeś?

Znasz to forum (jak sam twierdzisz), to chyba wiesz, że nikt tu nie krzyknie po obejrzeniu kilku zdjęć:

BIERZZZZZZZZZZZZZZZZ, łAPPPPPPPPPPPPPPPPPP, OKAZJAAAAAAAAAAAAAAA!

To Twoje 10 patoli i to Ty je musisz wydać, koledzy Ci napisali to, co myślą i wsio!

Tym bardziej, że oczywiście wszystkie (jak zwykle w ogłoszeniach) opisane:

- 1 właściciel (małym druczkiem, czytaj - w kraju)

- bez przykrych zapachów (odświeżacz swoje robi)

- bez zacieków (po karcherze wszystko zlezie, a zmatowiony lakier odzyska ładny połysk, jak się go podda działaniu ON)

- podczepiać i jechać (no pewnie, bo jak są koła, to tu silnik nie musi zaskoczyć)

- garażowana (no jacha, jak stała pod wiatą na stacji benzynowej, podczas tankowania holownika).

- czysta (no oczywista, przecież Tureccy emigranci w brudzie nie mogli, w niej żyć - czasem odkurzyli).

Wszystko zgodnie z prawdą i najwyższej jakości.

 

Szukaj, szukaj, szukaj i nie podpalaj się do pierwszego lepszego ogłoszenia, bo naciąć się możesz łatwo, a chyba nie o to Ci chodzi?

 

Owocnych poszukiwań!!!

 

A jak chcesz budę do "lekkiego" remontu, to tu ostatnio na forum głośno było o jednej (poszukaj, część postów w śmietniku forumowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę forum, jeżdżę z przyczepami wypożyczanymi ale uważam się za laika jeżeli chodzi o sprzęt... bo dotychczas mnie nie interesował...

 

Moje pytanie dotyczyło raczej rocznika, marki, doświadczenia z danym producentem.

Nie jestem ciołkiem i zdaję sobie sprawę, że na foto dużo można ukryć... a w realu widać gorzką prawdę.

 

Wolałbym usłyszeć: ten typ i ten producent- tak i tak bo mało z nim problemów, jest dużo części na rynku, są serwisy które ten sprzęt znają.

 

Ale masz rację, fakt jest taki, że jestem w gorącej wodzie kąpany i jak coś upatrzę to kupię i troszkę przepłacę, nawet podejrzewając, że może być inaczej niż w zapewnieniach sprzedającego. Dwa razy się człowiek sparzy nieco ale za trzecim będzie spoko.

 

Odnośnie okazji i super sprzętów za niską cenę: gdyby to była okazja, ktoś by ją już kupił przede mną aby np. drożej sprzedać.

 

A najlepiej to poproszę o info, na jakie detale zwrócić uwagę podczas oglądania przyczep.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej to poproszę o info, na jakie detale zwrócić uwagę podczas oglądania przyczep.

 

Detale sobie daruj , są ważniejsze sprawy ....

 

Wszystkie narożniki przyczepy - jeśli są tam luki bagażowe , otwierasz , macasz i pukasz w ściany

 

Wszelkie szafeczki pod sufitem - otwierasz , patrzysz czy okleina nie jest pomarszczona

 

Podłoga - odchylasz wykładzinę - patrzysz co jest w rogach

 

Dopiero na końcu zajmujesz się lodówką , kibelkiem , ogrzewaniem itp.

 

Marka , model , rok produkcji - lekceważysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.