Skocz do zawartości

Nowy Niewiadów Freedom


Niewiadów

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czemu się tak uwzięliście na te przyczepy. Ostatnio widziałem model Sport 520 na allegro za 42 tys. zł. Jeśli ktoś chce kupić nową przyczepę, to chyba nie jest zła cena. A wyposażenie chyba nie gorsze od konkurencji. Ponadto serwis na miejscu i wyrób nasz rodzimy :krzykacz: . Nie ma co się tak czepiać. To nie są najgorsze przyczepy.

Petek - jak ją zobaczysz to zmienisz zdanie. Moja stara 12 letnia hobby (której już nie mam) była o niebo lepsza od tego nowego czegoś.

Za 42 tys można mieć naprawdę piekną przyczepę. Gdybym nie widział osobiście i nie spędził w niej kilkunastu chwil przyznałbym Ci racje, ale nie mogę - ten wyrób wyglądał jakby to składał ktoś w garażu nocami z byle czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Mnie nie zachwyciła NICZYM.

Nie będę się z Tobą licytował, każdy z nas ma prawo do swojego zdania, nie będę równiez pisał o jej wadach, bo może ktoś ją polubił i będzie mu przykro. Dla mnie kiepska, Petkowi sie podoba i tak powinno być..

Pozdrawiam serdecznie

Adam :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi, dla mnie "mankamentem" tej przyczepy jest nieco staromodny design. Natomiast co do jakości wykończenia to myślę, że nie jest gorzej niż w innych zachodnich masówkach. W niewiadówkach jest trochę oszczędności, które wprawnym okiem można zauważyć, ale jeśli akceptujesz je przy zakupie, nie powinny przeszkadzać w codziennym użytkowaniu. Kwestia wyboru i podejścia kupującego. W każdym razie nie przekreślam przyszłości dla tej przyczepy. Gdyby fabryka zdecydowała się na mały facelifting byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 40 tysiaków:

staromodny design

trochę oszczędności, nie powinny przeszkadzać w codziennym użytkowaniu

(potrzebny) facelifting

 

Przepraszam za punktowanie ale za taką kasię należy wymagać :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... ale za taką kasę kupiłbym używaną dużo, naprawdę dużo bardziej mi odpowiadającą. I nie chodzi tylko o funkcjonalność, według mnie design, smak i wykończenie też grają swoją rolę. A w Nce mi tego brakuje.

 

Ten i poprzedni post to moje subiektywne odczucie i nie jest moim zamiarem przekonywanie Ciebie. Każdy ma swoje zdanie.

 

Pozdrawiam

 

ps.

 

Tak było kiedyś z Lanosami, za taką kasę to nowego auta nie kupisz a tu masz nówkę z elektrycznymi szybami, wypasioną, i fakt spisywały się znakomicie, sam jeździłem z 8 lat ale jednak brakowało im tego czegoś, po 2 latach się mocno zestarzały i odstawały ( od początku odstawały ) od swoich kolegów z innych firm.

 

Poprawię się jeszcze:

 

Z zewnątrz podoba mi się, nie pasuje mi wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przyczepy z Niewiadowa w Warce. Zgadzam się z patriks'em : wygląd zewnętrzny może nie powala na kolana ale jeszcze można to jakoś tolerować. Wewnątrz brakuje projektu zrobionego przez specjalistę od wnętrz. Sama jakość wnętrza nie jest zła. O złym wyglądzie decyduje barak designu, jak to się teraz ładnie mówi.

 

Dla niedowiarków, że można zrobić inne wnętrze przyczepy, polecam wycieczkę do jakiegoś salonu z nowymi przyczepami. Producentom z Niewiadowa też taką wycieczkę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wymieniłeś nie wpływa na jej funkcjonalność.

Funkcjonaloność tej pozostawia trochę do życzenia

- brak brodzika i prysznica, a jest na to miejsce, wystarczyło to zrobić;

- włączniki el w dowlnych mejscach, już nie wspomne o jakims panelu centralnym

- szafki koło kuchni otwarte, bez zamknięć - przy pierwszych światłach WSZYSTKO z nich wypadnie (ładna mi funkcjonalność);

- stolik mega długi, aż pod okno, można swobodnie było dać mniejszy wolnostojący i kanapy zrobić w podkowe;

- i wiele wiele innych

 

Pomijam jakość wykończenia detali, bo tu każdy ma swoje własne odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, robią je od jakiegoś juz czasu dla eximo i wysyłają do skandynawii. w pl tez miało być eximo, ale nagle na zlocie w warce wystawili modele 370 i 520 z logo niewiadowa. cóż, poszli po mniejszej linii oporu- po co projektować wszystko od podstaw, jak freedoma, skoro można tylko przykleić swój znaczek?

obym się mylił, ale wg mnie te modele skończą jak n375/390...

 

w zeszłym roku raczej nie widać było zastoju :jump:

i z tego co mówili to nie nastawiają się na rynek PL

a produkcja jest skierowana na Skandynawię

 

tam się podoba ? :ok:

inna sprawa że o pingpongi, upomnieli się nasi zach sąsiedzi :krzykacz:

 

swoją drogą ciekawe czy to projekt eximo, czy niewiadowa :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa że o pingpongi, upomnieli się nasi zach sąsiedzi :niewiem:

zapiekanka to inna kategoria wagowa :bzik:

Niewielka, tania, trudna do popsucia i łatwa do naprawy. Jak ktoś decyduje się na "prostą" przyczepę to Niewiadów jest super.

Czy ktoś jeszcze produkuje przyczepy z laminatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, robią je od jakiegoś juz czasu dla eximo i wysyłają do skandynawii. w pl tez miało być eximo, ale nagle na zlocie w warce wystawili modele 370 i 520 z logo niewiadowa. cóż, poszli po mniejszej linii oporu- po co projektować wszystko od podstaw, jak freedoma, skoro można tylko przykleić swój znaczek?

obym się mylił, ale wg mnie te modele skończą jak n375/390...

 

w zeszłym roku raczej nie widać było zastoju :]

i z tego co mówili to nie nastawiają się na rynek PL

a produkcja jest skierowana na Skandynawię

 

tam się podoba ? :]

inna sprawa że o pingpongi, upomnieli się nasi zach sąsiedzi :piwko:

 

swoją drogą ciekawe czy to projekt eximo, czy niewiadowa :]

 

projekt chyba w całości niewiadowa, zresztą to widac :]

 

w sumie na zachodzie te przyczepy moga się przyjąć, bo fakt, faktem, ze trudno znaleźć coś w podobnych rewirach cenowych i wielkościowych- przykład dacii logan wśród samochodów pokazuje, ze zaczęli liczyć pieniądze na zachodzie, więc zrobią to tym bardziej przy kupowaniu nowej przyczepki :) a skoro nie ma eiffelanda, to z konkurencji zostaje adria, gdzie najtańsza altea (nie porównuję action, bo to raczej klasa freedoma) kosztuje od ok. 47-48 tys. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.