Skocz do zawartości

Nowy Niewiadów Freedom


Niewiadów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym zwrócić się do osób, które miały okazję oglądać nowy kemping Niewiadowa (chodzi głównie o model FREEDOM- dawniej nova 340) na zlotach w Warce, Borkach (ŁKCC) i fanklubowy (przy okazji pozdrawiam wszystkich) nt. wyrażenia opinii dot. tej przyczepy. Pomoże to nam dostosować ją tak aby max spełniała wasze oczekiwania. Czekam na posty i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

To moje propozycje...

 

Napewno trzeba podnieść uchywty manewrowe wyżej ( są tragicznie nisko) ... dalej zlikwidować pseudo luk bagażowy ( jest kompletnie nie udany )...a zamiast tego z obu stron przyczepy wykonać luki szersze i dłuższe (dzwiczki serwisowe) tak aby swobodnie można było wkładać wieksze przedmioty ...

podnieie dzięki temu łóżko o jakieś 20 cm ... Łózko pod oknem ( podwyższone) zlikwidować tak aby powiększyło się łóżko ... "główne"

Pomysł z wysuwanym tel. jest fajny , ale raczej mało przyjemne może byc ogladanie tv leżąć w łóżku cały czas na jednym boku... może spróbować montażu w innynm miejscu....

 

 

 

Pozdrawiam

Ps. Bardzo miło wspominam wycieczke po fabryce :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z wysuwanym tel. jest fajny , ale raczej mało przyjemne może byc ogladanie tv leżąć w łóżku cały czas na jednym boku... może spróbować montażu w innynm miejscu....

Pomysłz telewizorem :niewiem::swieca::-]:-]:-]

Teraz mamy LCD i na takiej wysokości + montaż bezpośrednio do szuflady daje nam na łóżku zero obrazu nawet przy bardzo szerokich kątach widzenia.

Zlikwidować szufladę i założyć w to miejsce uchwyt z możliwością regulacji kątów ( szczególnie góra dół).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu ja się nie zgodze ...sam ma LCD 14 cali i zamontowany jest przy szafce kuchennej u góry ( w nogach ) i jest na ramieniu regulowanym i jest wszystko ok ...i mozna oglądac tv przez wiele godz.( sprawdzone podczas zlotu - Borki-padało) jak znajde fotki to wrzuce.

 

Zreszta kol. z Niewiadów był w mojej przyczepie na zlocie w Warce... widział ten patent... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko tak tu się zgadzam z Toba...ramie jest konieczne...może szuflada niech będzie, ale Tv zamontowany na ramieniu które jest schowane w tej szufladzie i po jej otwarciu ładnie sobie możesz "wypuścić" LCD pod jakim kątem Ci pasuje.

To wydaje mi sie dobra propozycja, a koszt takiego ramienia łamanego w pół z regulacja pochyłu tv to jakieś 100 zł, więc nie katastrofa... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisałem i mi wcięło moje wypociny , więc jeszcze raz w duzym skrócie .

Zastanawiałem się nad głębokością mebli w dolnej części , przy podłodze . Chodzi o meble zamieszczone pod zlewozmywakiem i kuchenką na tylnej ścianie przyczepy . Czy obecne nachylenie tylnej ściany nie wpływa zbyt mocno na pojemnośc mebli ( szczególnie w dolnej części ) ???

Wielką zagadką jest przedsionek na którego premierę czekamy .

I tu znów wracam do nachylenia ściany tylnej , która spowoduje uszczuplenie miejsca w przedsionku . Chyba , że będzie on tak skrojony aby boczna ściana była w idealnym pionie lub rozchodzić się będzie do zewnątrz , podobnie do nachylenia ściany przedniej . Przecież każdy centymetr się liczy .

Tyle moich wypocin na chwilę obecną .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Łózko pod oknem ( podwyższone) zlikwidować tak aby powiększyło się łóżko ...

 

zdaje się, że na zlocie ktoś z Niewiadowa wspominał, że tego łózka na górze nie będzie, bo za granicą Polski ten pomysł się nie spodobał. I w sumie racja, bo takie łózko ma mały sens, lepiej zrobić prawdziwą i wygodną salonkę.

 

mi nie podobał się panel klimatyzacji, był umieszczony pod sufitem i przy moim wzroście (190 cm) trzeba było go 'omijac' :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obecne nachylenie tylnej ściany nie wpływa zbyt mocno na pojemnośc mebli ( szczególnie w dolnej części )

 

Powiem krótko , nawet przytoczę myśli jednego pana (nie chcę ale muszę inaczej nie mogę) ,a więc.

Ten kto wymyślił ten skos z tyłu to głupek , ale nie taki do końca . (nikt nie jest ideałem).

Ale ci którzy to zaakceptowali to dopiero idioci. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto wymyślił ten skos z tyłu to głupek , ale nie taki do końca . (nikt nie jest ideałem).

Ale ci którzy to zaakceptowali to dopiero idioci. :niewiem:

 

Trafko, ale proponuję bez takich epitetów.

 

Kolega z Niewiadowa, po to stworzył ten wątek, żeby się nas poradzić, a nie czytac nasze "ostrych słów pod kierunkiem osób " - temat tyczy się przyczepy , nie ludzi. Wytykajmy błędy konstrukcyjne , nie osobowe.

 

Takie moje spostrzeżenie, mam nadzieję ,że nie uraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obecne nachylenie tylnej ściany nie wpływa zbyt mocno na pojemnośc mebli ( szczególnie w dolnej części )

 

Powiem krótko , nawet przytoczę myśli jednego pana (nie chcę ale muszę inaczej nie mogę) ,a więc.

Ten kto wymyślił ten skos z tyłu to głupek , ale nie taki do końca . (nikt nie jest ideałem).

Ale ci którzy to zaakceptowali to dopiero idioci. :niewiem:

 

Pomijam fakt, że kolega z Niewiadowa pytał o to, co myślimy o przyczepie a nie jej twórcach - chyba Trafko trochę za ostro. Może coś być głupie, ale aby od razu człowieka tak nazywać ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam fakt, że kolega z Niewiadowa pytał o to, co myślimy o przyczepie a nie jej twórcach - chyba Trafko trochę za ostro. Może coś być głupie, ale aby od razu człowieka tak nazywać ......

 

Tak jakoś nie mogłem się powstrzymać :) jakiś wirus od pewnego forumowicza :(

Z resztą z gościem z Niewadowa rozmawiałem z Warce i wszystko co piszemy on doskonale wie.

Jak nie zejdą z ceny to na Polskim rynku nie mają czego szukać.

:zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.