Skocz do zawartości

Pierwsza


Arkady11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam wrażenie, że zadaję głupie pytanie, ale gdzie jest kufer na butle z gazem i inne szpargały? :( z przodu niczego nie widzę, a te prostokątne drzwiczki z boku mnie intrygują... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że zadaję głupie pytanie, ale gdzie jest kufer na butle z gazem i inne szpargały? :( z przodu niczego nie widzę, a te prostokątne drzwiczki z boku mnie intrygują... :)

 

W tym modelu nie ma przedniego kufra. Moja przyczepa tej samej firmy też nie ma kufra.

A te prostokątne drzwiczki z tyłu przyczepy ? I tu niespodzianka :zlo: Jest to miejsce na... butlę gazową :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak, za tymi prostokątnymi drzwiczkami jest miejsce nawet na dwie butle, a przednie kryją zmyślny schowek na różne rzeczy do którego można mieć dostęp od zewnątrz przyczepy jak i od wewnątrz(dostęp pod spaniem). A wracając do mojego ostatniego postu - to jednak namiot nas rozłożył. Wydaje mi się że stelaż namiotu jest pomieszany z innym stelażem od innego namiotu lub od jakiegoś dodatku. I tu mam pytanie do forumowiczów - do ilu zaczepów na przyczepie mocuje się stelaż - byłem pewien że do pięciu , przynajmniej tyle mam miejsc na przyczepie. Ale jak wyjąłem wszystkie rurki, to mam tylko dwwie z takimi haczykami które można dopiąć do uchwytówtak na przyczepie. Dzwoniłem do sprzedającego i odpowiedział mi że przy tej przyczepie stelaż montuje się do trzech zaczepów. Co prawda zapenił mnie że brak pewnych elementów nie jest problemem (posiada jakieś elementy), ale i tak coś mi tu nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ilu zaczepów na przyczepie mocuje się stelaż

 

Przy mojej jest również 5 zaczepów, jednak tylko 3 z nich są wykorzystywane do zaczepienia rurek.

 

Poczytaj sobie ten wątek http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4900&highlight=przedsionek

Koledzy bardzo ładnie opisali walkę z przedsionkiem. Każdy się męczy pierwszy raz. Ja z córką męczyliśmy się z przedsionkiem całe 50 minut. Tak więc głowa do góry :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkady11, minimum trzy zaczepy powinny być , można pięć wtedy masz wzmocnienie stelaża i oczywiście całej konstrukcji. Na rysunku nr 2 ( tak można wzmocnić.

Jaka długość jest tej przyczepy ?? może wystarczy 3 i konstrukcja będzie stabilna.

Jak widzisz na tym rysunku zaznaczyłem na czerwono rurki te powinny być z zaczepami na skraju i po środku.

Aby rozłożyć prawidłowo przedsionek powinieneś mieć rurki , które na tym rysunku są w kolorach.

Najpierw rozłóż sobie stelaż i sprawdź czy masz komplet.

post-89018-imported-0dab25b0-6140-4434-be23-f0a36d860aab_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, prawie mój Burstner! Gratuluję, jestem z niego bardzo zadowolony i przypuszczam, że Ty też będziesz :ok: Mój jest 4 osobowy i nieco dłuższy. Co do przedsionka - 3 rurki. Sam uczyłem się rozkładania i pierwszy raz trwało to ok. 0,5 godz. Niestety - mało "czytelne" są nogi pionowe, a właśnie one nie mogą być pozamieniane miejscami. Reszta idzie bardzo prosto. Od budki do końca przedsionka idzie zestaw - rurka teleskopowa i dodatkowa jedna rurka przedłużająca. Pomiędzy pionowymi nogami tylko jedna teleskopowa rurka. Jeśli przedsionek w Buerstnerach jest równie podobny, jak przyczepki, - pewno wraz z opisami powyżej poradzisz sobie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.