Skocz do zawartości

Pierwsza


Arkady11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytam, bowiem w sobotę jestem umówiony ze sprzedawcą który m.in. oferuje KIP DE LUXE r.89 + przystawka. I teraz moje pytanie główne. Jak się sprawuje przystawka np. przy takiej pogodzie jak obecnie (ciągłe deszcze - przynajmniej taka pogoda u podnóża gór świętokrzyskich, których odwiedzenie polecam!!)

Pozdrawiam.

A poza tematem. Holownik pada. Dzisiaj wymieniłem przednie wachacze z tulejami, tylne tuleje waczaczy, stabilizator - kupa kasy. A w piątek wymieniam tylne łożysko - jak tak dalej pójdzie to na wakacje pojadę holując na zaczepie rowery zamiast przyczepy (tak jak co roku).

Arkady 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkady11, przystawka masz na myśli tylko daszek czy pełny przedsionek?

Jak sam daszek , to raczej na porę deszczową nie najlepsze rozwiązanie, natomiast pełny przedsionek sprawuje się jak dodatkowe pomieszczenie , jak jeszcze jest podłoga to masz jakby powiększenie przyczepy i deszcz nie jest juz zagrożeniem, pod warunkiem , że prawidłowo rozbity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkady11, przystawka masz na myśli tylko daszek czy pełny przedsionek?

Jak sam daszek , to raczej na porę deszczową nie najlepsze rozwiązanie, natomiast pełny przedsionek sprawuje się jak dodatkowe pomieszczenie , jak jeszcze jest podłoga to masz jakby powiększenie przyczepy i deszcz nie jest juz zagrożeniem, pod warunkiem , że prawidłowo rozbity.

Dobrze Wirek prawi :niewiem:

A ja przy okazji mam pytanie odnośnie jaskini "Raj". Czy jest gdzieś w jej pobliżu camp czy może jakiś polecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj WIR57. Sprzedawca mówił, że przystawka jest zabudowana po bokach, jedynie ma otwarty przód..Ponadto mówił, iż z KIP-ami to jest tak, iż ze względu na swoja budowę (opadające stromo boki przyczepki) to i przytawki sprawdzają się jak namiot - przynajmniej tak go zrozumiałem - wiesz jak jest - pogaducha przez telefon w pracy, gdy szef coś musi mieć już za raz i widzisz go za plecami.

Pozdrawiam Arkady 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto mówił, iż z KIP-ami to jest tak, iż ze względu na swoja budowę (opadające stromo boki przyczepki) to i przytawki sprawdzają się jak namiot - przynajmniej tak go zrozumiałem

 

Gada głupoty (albo źle zrozumiałeś) :niewiem: NIedawno kupiłem sobie przedsionek zamknięty, przez weekend korzystałem z jego dobrodziejstwa. Daszek z bokami, który miałem (jest na sprzedaż) standardowo do budki nie dawał tyle osłony przed warunkami (wiatr i deszcz). Daszek jest najlepszy na słońce i niewielki wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Szary 11. Będę całość i tak oglądał w sobotę. Chyba że holownik mnie zje finansowo w tym tygodniu. Jacol wybacz ale na Twoje pytanie odpowiem ci jutro. Dzieci wzywają. Póki co jest jeszcze dzień ojca.

Pozdrawiam.

Arkady11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda przedsionek przy KIP-ie , bez obaw te ścięte boki w niczym nie przeszkadzają by rozbić przedsionek jak widzisz na fotkach przed przedsionkiem rozkładam jeszcze daszek.

z prawej strony gdzie to ścięcie jak rozkładam pod kątem prostym a można po kedrze , ja ze względu ze z tego boku mam wlew wody i wygodniej mi ją wlewać z zewnątrz jak z przedsionka, może fotke tez zapoda kolega Szaryy11 z oryginalnym przedsionkiem do PIP-a , ja podaje swoje, że można tez dopasować inne przedsionki w razie trudności nabycia oryginalnego.

post-88415-imported-2ac405ff-e7fb-4bfa-9389-2d37cd4e82f5_thumb.jpg

post-88415-imported-f81b2f73-0f2c-49c5-a8e4-c1cce598180d_thumb.jpg

post-88415-imported-d06719f8-0510-4b98-ba4d-eca42b93cc21_thumb.jpg

post-88415-imported-1fd05cd3-27b8-4df6-99c9-a13ee36b2592_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

No i kupiłem. Od wczoraj jestem dumnym i mam nadzieję że szczęśliwym posiadaczem BUERSTNERA 3552 r. 1988. Zakup dokonany w Piotrkowie od chłopaka, który zajmuje się przyprowadzaniem przyczep z Holandii. Ma kilka jeszcze na stanie. Przyczepy ładne , zadbane i w dobrym (tak uważam) stanie. Sprzedawca bardzo rzeczowy i uprzejmy. Wszystko wytłumaczy, doradzi i jeżeli cos jest do poprawy od ręki (oczywiście w ramach możliwości) poprawia. Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę podać namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.