Skocz do zawartości

Co myślicie o tej przyczepce?


JoeBlack

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawca chyba trochę czaruje z tymi miejscami do spania, moim zdaniem to jest to wyrko dla 2 dorosłych i dziecka (po rosłożeniu jak to w Angielkach bez sęsu szafka nocna na na środku łóżka :slina: ) No i ten opis sprzęgu kogoś nie mającego pojęcia co pisze - to tylko zwykłe urządzenie z hamulcem najazdowym bez stabilizatora a nie jakiś tam system amortyzacji jak pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad szafki na środku łóżka: niekoniecznie, u mnie jest taka szafka, ale górna część jest zdejmowana i mieści się pod stelażem na poduszki, czyli otrzymujemy jedną wielką przestrzeń spaniową :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To jest kretyn a nie sprzedawca.

Jeśli 19 letnia p-pa jest idealna, to jakim słowem ten idiota określiłby p-pę nową w salonie?

Boże, jak ja nie nawidzę obłudnych handlarzy... nakopałbym zaraz do dupy.

Jakie k... gratisy??? Fabryka wyposażyła przyczepke a nie on.

 

Tak samo jak u mnie w mieście... akurat auta... wszystkie sprowadzone z niemiec są idealne , mają 50% (na życzenie nawet 20%) prawdziwego przebiegu, "odkupione od 1 właściciela: starszego znajomego pana i są niepowtarzalnymi okazjami". Dla mnie handlarze bez DG=oszuści.

Teraz coś na uspokojenie:

Niedawno towarzyszyłem koledze przy oględzinach auta od takiego nijakiego handlarza.

Oglądamy, ja całkiem poważnie się zachowuję, zadaję rzeczowe pytania i na koniec całkiem poważnie i rzeczowo zapytałem:

"Czy orientuje się Pan, czy poprzedni właściciel, chociaż raz do roku dosypywał cukier do zbiornika z paliwem ? Bo wie Pan, paliwko jest rzadsze i silniczek mięciutko chodzi..."

Odpowiedź:

Oczywiście panie, ja tylko takie auta sprowadzam, żadnych bubli...

Sami wyciągnijcie wnioski kim jest handlarz bez DG.

Kimś, kto Ci sprzedaje dokładnie to , czego oczekujesz i jeszcze gratisy fabryczne dostaniesz, np fabryczne radio, podnośnik.. tak, to są gratisy w/g nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kolego,nie ma się co unosić,wiadomo jacy są handlarze-sumienie już dawno sprzedali.

Widać że sprzedawca na co dzień nie handluje przyczepami i nie ma o nich pojęcia.To jest przyczepa typowo 3 osobowa z jednym dużym spaniem.Ta szafka z przodu jest tak jak powiedział poprzednik -ściągana.Jeżeli przyczepa w kwestii utrzymania wygląda tak jak gość opisuje to jak najbardziej jest godna polecenia.Oczywiście to trzeba sprawdzić samemu na miejscu.Za tą cenę nie znajdziesz innej marki tak wyposażonej.jedyny widoczny mankament to brak tego zaczepu ze stabilizatorem,no ale to nie wyklucza przecież przyczepy z jazdy.Zawsze jest możliwość wymiany zaczepu w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa gazowa ma inny odcień niż cała przyczepa, na drzwiach jest inna okleina niż na reszcie, a w łazience jest jakaś drewniana płyta (chyba zamiast lustra)- mnie to się rzuca w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta drewniana płyta to blat małego stolika,na czas jazdy jest zawieszany w tych uchwytach.Klapa bagażnika ma faktycznie inny odcień, ,ale posiada taka sama okleinę.Inna okleina na drzwiach to normalna rzecz,inne Elddisy często mają właśnie błękitną okleinę na drzwiach.Nie wiem czemu to służy,może żeby łatwiej było po ciemaku trafić do drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem sprzedający zadają pytania na takich forach, żeby dowiedziec się co się najbardziej rzuca w oczy i ewentualnie poprawić niedoróby. Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie musiał postarzyć klapę bagażnika,żeby się tak nie świeciła :-] Faktycznie -chętny do zakupu chyba poległ,ale patrząc na to z drugiej strony ,popatrzcie ile wniosków można wysnuć na podstawie kilku fotek.Dla kupującego jest to ułatwienie,może drążyć dziurę w brzuchu sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.