Skocz do zawartości

Troche informacjo o Zdworzu :)


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Tomii,

zauważyłem, że jestem na liście uczestników zlotu. Nie wiem czy na to zasługuję. Napisałem, że wpadnę tylko w którymś dniu trwania zlotu. I to nie w 100%. Na przełomie maja i czerwca mam odebrać samochód zamówiony ze dwa miesiące temu. Może być tak, że będzie dziura. Jeden sprzedany, drugiego jeszcze nie ma. Jestem dobrej myśli, no ale zawsze może się coś przytrafić.

Poza tym nie potrzeba dla mnie niczego rezerwować oprócz pogody.

 

Fil

Dobra, dobra Fil - nie wymigasz się :lol:.

Daleko nie masz więc w razie co podjedzie się po Ciebie :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, dobra Fil - nie wymigasz się

Bardzo chciałbym przyjechać. Choćby dlatego żeby obejżeć Twoją między innymi przyczepę (jeśli pozwolisz). Żona widziałe środek przyczepy tylko na zdjęciach, a ja muszę cały czas szykować grunt. aby dojść do celu (jedynie słusznego).

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać (lista chętnych) to Twoja żona Fil będzie mogła niejedną przyczepkę obejrzeć a i kampery się znajdą.

 

a ja muszę cały czas szykować grunt. aby dojść do celu (jedynie słusznego).

Fil

 

U mnie poszło gładko - zawiozłem na miejsce, pokazałem przyczepę, obiecałem że sam wszystko ponaprawiam (bez naciągania domowego budżetu hihihih :lol: ) i już wracaliśmy z przyczepą. Teraz tylko czekać na pierwsze wrażenia po pierwszym wyjeździe. Mam nadzieję że będą pozytywne (oczywiście żony) bo ja już wiem że mi się podoba. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.