Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Camping Druskienniki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16 Mort

Mort

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów
  • SkądBiałystok
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:LMC 560
  • Holownik:L200

Napisano 06 maj 2014 - 12:29

Zgadza się, z kempingu do centrum miasta 10 - 15 minut spacerkiem. Rowerkami to 5 min.

Dorzucam mapkę kempingu dla zainteresowanych. Niestety mapka po litewsku i rosyjsku, nie mają po polsku.

Załączone pliki

#17 karun

karun

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 13:21

Jaka wygoda:) Ja się dopiero zaopatrzyłem w camping i mam własnie zamiar trochę z tym pojeździć po Europie. Te rejony wydają się w sam raz na początek:)

#18 Kubaszyn

Kubaszyn

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 7 postów
  • SkądŁódź
  • Model:Burstner

Napisano 18 czerwiec 2015 - 20:36

Witam.
Dorzucę swoje 3 grosze. Kemping i sama miejscowosc absolutnie warte odwiedzenia. Jezdzimy tam co roku z dziecmi - atrakcji sporo - i jest bardzo bezpiecznie. Super warunki do podrozowania rowerami, sa wydzielone sciezki rowerowe, niedlaeko kempingu fajowe jeziorko z plażą, w samej miejscowosci oprócz basenów również super park linowy,
Bardzo klimatyczne knajpki jest tez stok narciarski czynny caly rok ( taki supermarket postawiony na zboczu wzgorza :) )
Jest tez fajny ryneczek, gdzie mozna zrobic stosunkowo tanie zakupy.
Generalnie jest to nasze ulubione miejsce na wypad wakacyjny i na pewno jeszcze nie raz tam paojedziemy.
Absolutnie polecam.
Co do kempingu raczej najtanszy nie jest, ale na pewno warto tu zajrzec.

#19 jacek l

jacek l

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3887 postów
  • Telefon:Dzwonic po 21...
  • SkądZ przeszlosci.
  • Sprzęt:Namiot
  • Model:ten co Karol w nim spal..
  • Holownik:Smart fortwo, czarno-srebrny, automat, 0,7 turbo....dzielny.

Napisano 18 czerwiec 2015 - 22:31

Bylem  w zeszlym roku na tym campingu - polecam - kemping spokojny i czysto, jak to na Litwie.

Ale najlepsza rzecz to knajpa co blisko kempingu jest w starym mlynie.

Jedzenie - RE -_WE -_LA - CJA.

Ceny przystepne, panie kelnerki po polsku troche mowia, jak wiekszosc Litwinow, w karcie tez po polsku jest.

Tu link - http://www.vidomalunas.lt/, po jezykach sie nie otwiera, ale nie zrazac sie i walic jak w dym.

W Druskiennikach Marszalek odpoczywal przed wojna i choc nie ma juz Jego domu, to odnalazlem to miejsce na rzeczka - Mereczanka.

Druskienniki - grzech nie pojechac...slaid-17.jpg

Użytkownik jacek l edytował ten post 18 czerwiec 2015 - 22:34

Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom.

Stefan Żeromski, polski literat.

#20 stef

stef

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1574 postów
  • SkądChoroszcz k.Białegostoku
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:VW T4 Eurosky 550
  • Holownik:Xsara Picasso 1.8 +LPG

Napisano 19 czerwiec 2015 - 09:33

To prawda piękne miasteczko. Na kempingu nie byłem ale zawsze czytam jak najlepsze opinie o nim.

Jacek, tylko Litwini z biednej części Litwy - jak sami to określają mówią lepiej lub gorzej po polsku - czyli ci od Kowna na wschód. Od Kowna na zachód już po polsku tak łatwo się nie dogadasz. Tam raczej język niemiecki.

Jednak czasami i tam można trafić na kogoś kto coś po naszemu powie. Kiedyś zatrzymaliśmy się nad morzem koło Kłajpedy w pewnym gospodarstwie. Ludzie zobaczyli, że to Polacy dopiero jak wjechałem na podwórko swoim starym Fiatem. Wtedy po naszemu starszy pan do nas zagadał. Okazało się, że to Polak i ma dwie siostry w Polsce. Bardzo miły. Tak chciał po Polsku mówić, że nie odstępował nas na krok. Niestety gdy ponownie przyjechaliśmy tam chyba w 2013 roku, już ten Pan nie żył.

Załoga: Agnieszka, Stefan oraz Piotuś i Gabrysia.
Sprzęt: Xsara picasso 1.8 LPG + KIP 42TTZ
Zdjęcia z wypraw i nie tylko: http://mojuaz.com

#21 Gewehr

Gewehr

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1097 postów
  • SkądWarszawa
  • Model:Od Królowej Angielskiej;)
  • Holownik:Dla kapelusznika:)

Napisano 19 czerwiec 2015 - 09:39

Byłem tam dwa tygodnie temu. Rewelacja, polecam na weekend.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych