Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa


qulpi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chcę kupić moją pierwszą przyczepę kempingową,chciał bym żeby były w niej 2 osobne spania,łazienka najlepiej z prysznicem (większość czasu przyczepa będzie stała na działce,w trasie ok 21 dni w roku) powinna w miarę dobrze wyglądać i nie kosztować więcej niż 10000zł

najlepiej jak była by z okolic trójmiasta.Samochód jaki ma to holować to audi 100 c4 2.5tdi.

 

W lokalnych ogłoszeniach znalazłem taką przyczepę:

ABI JUBILEE VICEROY

Co o niej myślicie? Czy jest warta uwagi?

 

Pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega o nicku Denis ma podobną angielkę. Możesz zadać jemu bezpośrednie pytanie na priv. Jak dla mnie i mojej Hobbity to dech zapiera. Normalnie fajniutka. Za tą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki za odpowiedzi,dziś na 18 jestem umówiony na oględziny.

Czy przyczepy tej firmy mają jakieś "wrodzone" wady? o które warto spytać/przejrzeć?

Jak myślicie czy policja miała by coś na przeciw jak bym ją w tym "stanie prawnym" przeholował jakieś 40km? Czy lepiej wziąć lawetę?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem na żywca 300km bez oc , przeglądu , na żółtej tablicy angielskiej i też mi się udało ale tych nerwów nikomu nie życzy (3 razy mijanko z radiowozem i 3 razy stali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc,niestety nie będzie potrzeby jechać bo jedyne miejsce na tą przyczepę to szrot :ok:

Podłoga zgniata,szafki połamane,prawy tył po kiepskiej naprawie,ogólnie stan bardzo kiepski :ok:

 

No nic trzeba szukać dalej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc,niestety nie będzie potrzeby jechać bo jedyne miejsce na tą przyczepę to szrot :ok:

Podłoga zgniata,szafki połamane,prawy tył po kiepskiej naprawie,ogólnie stan bardzo kiepski :ok:

 

No nic trzeba szukać dalej.

 

Pozdrawiam.

 

A taka ładna na fotkach .... skąd ja to znam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie będzie potrzeby jechać bo jedyne miejsce na tą przyczepę to szrot

 

Jak za taką cenę to rzeczywiście była zbyt atrakcyjna.

 

Hm... Sezon już właściwie w pełni ciężko bedzie coś znaleźć ale może damy radę :ok:

Nie wiem czy te poniżej będą Ci odpowiadały bo nie podałeś DMC, długości i liczby miejsc do spania ale zerknij (starałem się dobierać gabarytowo jak ta angileka):

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7020024

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5254767

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6035186

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc,udało mi się znaleźć "ładną" przyczepę na autohandlu w Wejherowie.Jest to Dethleffs RC 3 A długość 5,85m DMC 1000kg wszystko w niej sprawne i w całkiem niezłym stanie jak na swój wiek :slina:

Przyczepa stoi już u mnie na działce :bzik: nawet przegląd już załatwiłem,zostało jeszcze tłumaczenie i rejestracja.

t8tgyx.jpg

25kk5k5.jpg

21ooaq9.jpg

 

Zdjęcia na szybko robione komórka,niedługo wstawię lepsze foty.

 

Ps. Jakie lusterka dodatkowe będą najlepsze do audi 100 c4,bo widoczność na seryjnych taka sobie?

 

Pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję przyczepy!! :slina: Wygląda ciekawie. Jakbys mógł wrzuć kilka zdjęć ze środka. Jeśli to nie tajemnica to ile za nią dałeś?? Aha i jeszcze jedno; mam pytanie - ile wyniosła Cię rejestracja??

 

A co do lusterek to ja kupiłem coś na ten wzór:

655788428

 

Standardowe lusterka do holowania przyczepy i takie powinny pasować i poprawić widoczność :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Airplay dzięki zamówiłem takie jak za zdięcia :ok:

 

Mam jeszcze jedno pytanie,gdzie można kupić szczotkę do turystycznego wc

 

Możecie wskazać jakiś link? Bo ja niestety nie potrafię nic znaleźć :hop1:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.