Skocz do zawartości

Lustracja kempingu w Zdworzu :)


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18 listopada 2006 roku :pub:, komisyjnie przeprowadzono lustracje kempingu w miejscowości Zdwórz :pub:. W skład komisji wchodzili: kol. tomekk, kol. robin, kol. Viki no i mi też pozwolono popatrzeć :lol:.

 

Komisja doszła do następujących wniosków:

- położenie kempingu jest znakomite (cisza, spokój, przyroda)

- kemping położony nad samym brzegiem największego jeziora (powierzchniowo) na Mazowszu (komisja również stwierdziła, że woda w jeziorze jest czysta)

- w okolicy jest spora ilość ścieżek rowerowych (na prawdę warto zabrać rowery)

- toalety są zadbane i jak na polski kemping ich standard jest wysoki

- miejsca do caravaningu również spełniają nasze oczekiwania

- na terenie kempingu jest wygospodarowane miejsce na ognisko :pub:.

 

Resztę przedstawię na zdjęciach (niestety było mgliście, dlatego zdjęcia nie oddają w 100% uroku tego miejsca):

1. Na zdjęciu miejsca do karawaningu.

a008fad750ca9c43m.jpg

 

2. Miejsca do karawaningu po raz drugi (inna perspektywa)

58e164797971a514m.jpg

 

3. Jezioro

13892e87bf5ae168m.jpg

 

4. Jezioro oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego :pub:

ce1b83b1b215a8b2m.jpg

 

5. Domki kempingowe - dla osób które nie zdecydują się na przyjazd z własnym domkiem będzie możliwość wynajęcia domków kempingowych (z tego co wiem cena bardzo atrakcyjna - cały cennik przedstawi kol. robin już na dniach)

aa3e5c8f29824325m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jako że komisja robiła zdjęcia jesienią ,to ja może dołożę zdjęcia robione latem na tym campingu

9ae1e3ac57f7ef09m.jpg

jak widać miejsca było dosyć a i na plaży nie było takiego tłoku

2538d4a228dca4b9m.jpg

woda była czysta ,ba były nawet żyjątka które taką czystą przyrodę lubią,pokazywałem to zdjęcie na sąsiednim forum ale warto i tu pokazac .Zobaczcie gdzie takie żyjątko może się schować

c41cd20c0b7a56f2m.jpg

A może to tylko młody osobnik a jezioro Zdworskie jak każde inne ma swojego potwora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, to weź wydrukuj na kompie jakąś rejestracje i dowód, ubezpieczenie od ręki wypisz i wyjeżdżamy :lol::lol::lol:

 

 

Ale te zdjęcia robią apetytu...ehhh. Niestety pozostaje nam jeszcze poczekac te 5 miesięcy do wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, to weź wydrukuj na kompie jakąś rejestracje i dowód, ubezpieczenie od ręki wypisz i wyjeżdżamy :lol::lol::lol:

 

 

Ale te zdjęcia robią apetytu...ehhh. Niestety pozostaje nam jeszcze poczekac te 5 miesięcy do wyjazdu.

 

Nie drzaźnijcie!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że dodałem zdjęcia a nic nie opisałem o tym campingu to jeszcze dolożę trochę opisu.Camping jest polożony na terenie trochę pochyłym co może być atutem w maju bo gdyby było deszczowno to woda spłynie lub wsiąknie w piaszczystą glebę bo teren jest piasczysty co widać na zdjęciach.Masa drzew dających cień.Wystarczy kawałek przejść drogą obok campingu jakieś 200m i już jesteśmy w stadninie koni.Zauważyłem wypożyczalnię sprzetu wodnego,ale nie wiem czy to był sprzęt z tego campingu czy jakaś wypożyczalnia sezonowa.Na terenie było dla spragnionych :lol: i dobre :lol: .Prysznice były płatne co brałem za minus tego ośrodka.Obsługa miła podczas mojego przyjazdu okolo 3 rano (a było tak dwukrotnie) zawsze ktoś był i otwierał bramę.Niestety ja byłem tam tylko po jednym dniu ,na odpoczynek w podróży z Rzeszowa nad morze i z powrotem tak więc nie zwiedzałem okolicy i nic nie mogę w tym temacie napisać .Ale może zrobi to ktoś inny kto zna te tereny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ale te zdjęcia robią apetytu...ehhh. Niestety pozostaje nam jeszcze poczekac te 5 miesięcy do wyjazdu.

 

Już są Święta, długo przeleci grudzień... i zostanie już tylko 4 miesiące. Tak się dzisiaj zastanawiałem, czy aby zdążę zrealizować moje pomysły, bo to naprawdę TYLKO 4 miesiące. :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przeglądałem sobie zdjęcia ponownie i tak zastanawiam się gdzie zarezerwować miejsce na ustawienie kempingu :ok: Ktoś upatrzył sobie już, czy będe pierwszy? :ok: Osobiście lubie frontem (znaczy drzwiami) do wody :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że miejsca jest tam na tyle dużo, że każdy znajdzie odpowiedni placyk dla siebie - nie ma co na razie się umawiać :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.