Skocz do zawartości

Łeba przed sezonem


CamperDiem

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam z kempingu Ambre

 

przelotne opady deszczu, a nawet gradu, wieje, tłumów niet :bzik:

 

kemping bardzo nam się podoba- zadbany, ładne i wcale nie takie małe jak czytałem we wcześniejszych relacjach stanowiska pod przyczepy.

 

mimo wysokich cen (aczkolwiek adekwatnych do standardu) trzeba pochwalić Ambre za 20% rabat przed sezonem i dodatkowy pozacennikowy rabat za młodszą córkę. ponadto prysznic z ciepłą wodą (nie skorzystam, ale napisać trzeba) w cenie.

 

bardzo ładny plac zabaw (oprócz tego plac zabaw dla najmłodszych dzieci tuż przy recepcji), w dodatku z naszego stanowiska możemy obserwować bawiące się córki co jest wielkim plusem.

 

nie będzie problemów z wylaniem wody szarej i opróżnieniem kibelka...

 

po godzinie pobytu- zjedzeniu zupki knorra w oczekiwaniu na właściwy obiad, opróżnieniu browara i obserwacji nierównej walki szanownej małżonki z popcornem muszę obwieścić, że tutaj mi się podoba.

 

jeśli ktoś zechciałbym podpowiedzieć jak wykorzystać swój dwudniowy pobyt (co oprócz wydm) chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrak zatopionego w 1973 r. duńskiego statku - 7 km na wschód od Łeby, ok. 200m od brzegu.

i skansen był w okolicy tylko nie pamiętam gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w Klukach możesz zahaczyć o Smołdzino gdzie na wzgórzu jest wieża widokowa,pojechać do Czołpina gdzie również są ruchome wydmy(nie łacza się z tymi od strony Łeby).Tuż obok jest latarnia morska skad jest wspaniały widok na ruchome wydmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota się kończy...

 

dzięki za podpowiedzi, ale Kluki nie były realne, bo się nie chcieliśmy poza Łebę ruszać, a ponadto okazało się, że wydmy zajęły pół dnia i tak się nam dziewczyny zmęczyły spacerem do wydm, że już nie chcieliśmy ich męczyć i tylko na spacer po miasteczku po obiedzie zabraliśmy.

 

Ambre pusty w piątek zaczął się dzisiaj trochę zapełniać, na sąsiednim Przymorzu też trochę przybyło turystów, głównie Niemców, ale to dobrze, bo jacyś tacy bardziej uśmiechnięci, kulturalni i serdeczni są (kilka polskich wycieczek na wydmy, dzieci, młodzież i dorośli, które dzisiaj mijaliśmy to niestety zwykłe bydło było, szkoda nawet przywoływać wspomnień, gdyż poza tym było całkiem przyjemnie).

 

sama Łeba z samochodu wydawała się ciekawsza niż pieszo. dzisiaj tłumów nie było, ale w sezonie tutaj wytrzymać pewnie trudno. za to w sierpniu lub wrześniu być może jeszcze przyjedziemy. kemping najładniejszy i najbardziej przyjazny z odwiedzonych do tej pory. polecam każdemu.

 

jutro po śniadaniu jedziemy do Stilo, obiad w Sasinie i wracamy do Gdańska- stęskniliśmy się za kotami :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serek, pozdrawiam morze wirtualnie, bo trochę pada i na plażę się nie wybierzemy już dzisiaj

przedpołudnie w przyczepie, a potem już wyjazd w kierunku Gdańska :ok:

 

przy okazji, że wspomniałeś o innym kempingu niż wspomniane przeze mnie wcześniej- kemping 21 Morski nie bardzo mi się podobał (patrząc z drogi), podobnie Marco Polo. oceniając Łebskie kempingi po obłożeniu w ten weekend- klienci najwyżej oceniają Ambre i Przymorze i to w taki sposób, że jedni wolą uporządkowany Ambre, a inni swobodniejszy Przymorze.

 

chciałbym zauważyć, że od piątku przynajmniej 2 razy dziennie, rano i wieczorem po kempingu jeździ terenowy Mercedes, chyba właściciel, osobiście sprawdzając stan sanitariatów i innych newralgicznych punktów kempingu, w sobotę rano beształ za coś obsługę, a wieczorem osobiście z młotkiem latał :ok:

 

serek, pozdrów Śląsk ode mnie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Gdańsku brrrrrrrzydko :ok:

rano lepciak pisał na gg, że 12 stopni jest, ale teraz, przed 18 nawet koty nie chcą siedzieć na balkonie więc pewnie połowa z tego będzie :ok:

 

w drodze powrotnej natrafiliśmy na korki w Redzie z powodu pielgrzymek :ok: woda mi się w chłodnicy gotowała- włączyłem ogrzewanie na samochód i jakoś się wybroniłem, ale co się nakląłem to tylko ja wiem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeba jest naszym ulubionym miejscem na wypady nad morze, czy to wakacyjne, czy związane z połowem dorsza. Kemping Ambre jest rzeczywiście super, ale ostatnio znaleźliśmy fantastyczne miejsce na wypady nad morze...To miejsce znajduje się około 19 km od Łeby, w kierunku na wschód. Jest zatopione w lesie z bezpośrednim dostępem do morza. Ta miejscowość to Lubiatowo. Mało ludzi, świetne ścieżki rowerowo-biegowe, plaża praktycznie pusta. Tam jest rewelacyjnie. Ambitniejsi mogą przejść trasę Lubiatowo-Łeba na nogach. Wycieczka super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.