Skocz do zawartości

gdzie z przyczepa w okolice makarskiej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No niestety odpowiedź jest mi jeszcze do końca nie znana. Ustaliłam, że mogę sobie zakupić preparat odczulający - ale nie wiem dokładnie jaki etc. Napisze po wizycie przed wyjazdem. Napewno to nie bedzie nic skutecznego w stu procenatch a jedynie doraźny srodek aby dotrzeć do weta.

I tak sie wszystkiego nie przewidzi, nie dalej jak 4 dni temu podałam Małej srodek na kleszcze i 12 godzinach dostała takiej reakcji uczuleniowej że wylądowalam w klinice weterynaryjnej i dostała dwa zastrzyki (nie przespana noc, nasz i psa, wymioty). A srodek był przez nas używany i nic się wczesniej nie działo.

 

Zapewne przed wyjazdem ustale sobie (jeśli jest to wogóle możliwe) okoliczne kliniki weterynaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Tak sobie czytam i tak sobie myślę, że jak będzie dobrze, to po pobycie na kempie Strasko, tak koło 1.06 pojadę sobie jeszcze w regiony o których pisze Ally i Ziomek. Jakby co to miło będzie kogoś spotkać. Podoba mi się ten kemp Ciste.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

01.06?czy 01.07 :admin: ?

Ja chyba muszę zakupić forumowa naklejke aby być rozpoznawalna na kempingach :]

 

Przepraszam, tak, tak, 01.07. Pomyliły mi się miesiące.

Jeśli chodzi o identyfiaktory forumowe, to ja z flagą i nalepkami na przyczepię jeżdżę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam tamte strony jest bardzo ładnie i ciut taniej na campach niż na pn.

Dojazd też jest dobry nie należy się obawiać.

Jak będziecie zjeżdżać z autostrady w Sestanowac to ostatni odcinek serpentynki ale spokojnie można je pokonać .

My przejechalismy jadrankę /droga nr 8/ od Rijeki aż na pd bez problemu ani jednej dziury i łatanej drogi jedyny problem to korki na które można trafić /sobota ,piątek/ niedziela luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Tak sobie czytam i tak sobie myślę, że jak będzie dobrze, to po pobycie na kempie Strasko, tak koło 1.06 pojadę sobie jeszcze w regiony o których pisze Ally i Ziomek. Jakby co to miło będzie kogoś spotkać. Podoba mi się ten kemp Ciste.

 

Pozdrawiam

 

Hej hej

My będziemy od 04.07 na Male Ciste, to tuż obok Ciste :bzik:

Do zobaczenia w Chorwacji!! :bzik:

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaża jest żwirkowa niewielka ale fajna bo na małe ciste jest kamienista tylko malusieńki kawałek wysypany przez własciciela .

 

Ziomek.

Tak przeglądam stronkę www kempingu male ciste i na zdjęciach gdzie widac plaże w oddali można zaobserwować zatoczki żwirkowe. Można się tam dostać jakąś ścieżką??? Myślę ciągle nad tymi dwoma kempingami - male ciste jest bardziej atrakcyjne cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ally musielibyście mieć pontonik lub kajaczek do przemieszczania się wzdłuż brzegu wtedy zatoczka bez problemu.

Pamietam że tak ludzie robili pakowali się i płyneli gdzieś przypuszczam gdzie jest fajnie a nie ma dostepu z lądu.

Małe Ciste jest faktycznie ciut tańsze ale mnie zależało na żwirku ze wzgledu na dzieci .

Miały dosyć betonu po Kozaricy a mały miał kolana całe w strupach bo kilka razy zaliczył betonik biegnąc z wody do piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo i to jest ciekawa informacja ;) Ja się mogę i przspacerować 10 min ale chetnie poszukam jakiś zatoczek nie kempingowych.

Aga. Skoro Ciste jest na poludnie zaraz za Male Ciste to orzumiem, że kierujemy sie od kempigu ścieżką na południe ;) Ale fajnie.

 

Ziomek. Ja też szukam żwirku bo jade z psiakiem :] ... czasami mam wrażenie, że jadę z dzieckiem hihiihi odlot w ciapki. Poza tym ja sama wolę żwirek, bo jest taki... chorwacki :bzik:

 

Jejku już się nie mogę doczekać :bzik::bzik:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.