Skocz do zawartości

gdzie z przyczepa w okolice makarskiej


Rekomendowane odpowiedzi

czesc koledzy, standardowo wybieram sie w lipcu do chorawcji ,co roku jezdze na pag ale w tym roku bym chcial gdzie indziej cos kolo makarskiej, moze byl ktorys z kolegow tam gdzies w okolicy i byl na jakim fajnym kampingu co by mi mogl poolecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

www.club-adriatic.hr Baska Voda -camping fajny do plaży ok 300 m przez lasek

do Baska Voda ok 15 minut -sama miejscowość w sezonie zatłoczona ale bardzo fajna ,camping zalesiony dosyć obszerny

www.camp-ciste.com troche odkryty troche drzewek plaża przy campie żwirkowa dojazd z Jadranki

www.hoteli-zivogosce.hr camping Dole fajna miejscowość i camping plaża super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze czy na tym kempinie można płacić kartą a drugie czy plaża, która jest na zdjęciach (w opisie kempingu) na stronie www kempingu jest taką w rzeczywistości bo z tym róznie bywa. Początkowo myślałam o kempingu Male Ciste za sprawą cro.pl ale tam kiepisko z plaża....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaża jest żwirkowa niewielka ale fajna bo na małe ciste jest kamienista tylko malusieńki kawałek wysypany przez własciciela .

Place te przy morzu są tez fajne jeżeli uda wam się być blisko widok jest na morze .

Bezposrednio przy jadrance u góry mniej zadrzewione a nawet miejscami patelenka.

Mąż płacił gotówką nie umiem ci odpowiedziec czy przyjmują kartą .

Ale jeżeli miałabym wybierać drugi raz to chyba wybrałabym Dole można na piechotke do Zivogosce jest deptak bardzo zaludniony ale przed sezonem chyba nie bedzie tak źle.

Ładna plaża sanitariaty ok

Ja nie jestem wybredna wiec i nawet Basko Polje nam odpowiadał

niezaludniony blisko do Baska Voda do plaży kawałek może z 300 metrów ale też przez lasek

na miejscu piekarnia no i niewiele ludzi i kawałek od jadranki w lesie piniowym ,sanitariaty w zależnosci od klientów raz czysto raz nieciekawie

Dojazd do wszystkich campów bez problemu z przyczepą.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Dole byłam... ale dobrych 11 lat temu, wtedy było ok ale bardzo tłoczno. Ja wole coś bardziej kameralnego - palnuję na dzień dziesiejszy trzy kempingi na te wakacje :hop1: i właśnie rejon Makarskiej doszedł jako trzeci :-] Poprostu zatrzymam się przy wjeździe na Dole i zobacze jak to dziś wygląda (pamiętam, że tam była fajna plaża) a jak nie będzie ok to jedziemy na kemping Ciste :-] Jakby co, to sie nawróci i pojedzie na Dole :-]

 

Ehhhhh tak naprawdę dla mnie te wakcje będą powtórką wojaży z przed 10 lat: Pirmosten, Makarska i Pag (Cres niestety zlikwidowałam z listy bo cena za prom jest powalająca a jadąc na Pag skorzystamy z mostu).

 

Ps.

Kojarzysz może czy Ciste graniczy bezpośrednio z Male Ciste?I czy w pobliżu kempingu mozna znaleźć jakieś dzikie plaże?Jest na Ciste FKK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc koledzy, standardowo wybieram sie w lipcu do chorawcji ,co roku jezdze na pag ale w tym roku bym chcial gdzie indziej cos kolo makarskiej, moze byl ktorys z kolegow tam gdzies w okolicy i byl na jakim fajnym kampingu co by mi mogl poolecic.

 

Witam proponuje po drodze odwiedzic miasteczko Novi Vinodolsk (jakies 50-70 km za mostem na polwysep Kyrk, i zaraz za nim na poludnie po jadranskiej magistrali jakies 3-4 km jest miejscowosc (wioska) Povile z cudownym campingiem nie zabudowanym stacjonarnie stojacymi przyczepami- taki przelotowy camping :-]

Jest to o tyle dobre ze jadac zgodnie z przepisowa z przyczepa predkoscia 80-100km/h (ja jade z Warszwy) tu mi wypada akurat drugi nocleg (pierwszy zaraz za Wiedniem na resthausie)

i tak sie zlozylo ze nigdy dalej nie pojechalismy tak tam jest cicho pieknie i sokojnie a woda czysta az prawie wierzyc sie nie chce (oczywiscie w morzu :-] )

bardzo polecam :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe ciste graniczy z ciste a jadac od Makarskiej pierw jest Dole potem Boban/nie byłam/

i za ok.strzelam 5 km ciste i małe ciste.

Golasów na plaży nie widziałam :hop1: ale może w stronę Drvenika bo tam jest kilka zatoczek :niewiem:

 

Czyli najpierw Ciste potem Male Ciste?

 

 

A z zatoczkami, ... to jest dobra informacja!Zawsze można się przespacerować lub podjechać autkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa czyli dobrze "wysznupałam" :hop1: podoba mi się to miejsce.Blisko droga ale może jakoś damy radę.

Mam jeszcze jedno pytanie-> te kempingi są za czy przed Drvenikiem? Szukając w necie znalazłam zdjęcia satelitarne i wychodziło, że za zresztą tak mi wynika z opisu kempingu Ciste (ale moj angielski nie jest zbyt dobry wiec mogłam coś pomylić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping Ciste i małe ciste jest przed Drvenikiem za Zivogosce wydaje mi sie ze nawet chyba bliżej do Zivogosce ale terytorialnie to chyba przedmieścia Drvenika o ile tak można powiedzieć :-]

Chciałam ci zwrócić uwage żebyś uważała gdzie chodzi piesek tam mieliśmy okazje widzieć dosyć okazałą żmiję, wszystkie pełzajace budzą we mnie obrzydzenie :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje.

Co do "pełzających" to neistety jest to rownież spory problem w Polsce, szczególnie w miejscach nasłonecznionych - łaki etc. Nawet ostatnio rozmawiałam z weterynarzem o tym co robić, jak dojdzie do ukąszenia zanim się dotrze do najbliższego weterynarza.

 

Czyli przed Drvenikiem :admin: Już się nie mogę doczekać!Juhhhuuuuuu jeszcze tylko 22 dni :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.