Skocz do zawartości

Dyskusje zlotowe


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

nic straconego, połączymy majówkę ze św.Bożego Ciała i pojedziemy hen........nawet na Rugie, a Rysiaczek będzie nas karmił żurkiem, mniam........... :-]:hop1::-]
i pysznym bigosikiem :-]:-]:-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jednym z marudzących jestem ja , bo i powód mam , ale co tam we wrześniu tez będe obecny ...tylko jakoś odległości nie moge obliczyc. :-]

Tomek możesz dopisywać...ale chyba tylko ja bez dziewczyn. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, i ja niestety będę miał zawsze powyżej 300 ( w takim rejonie Polski mieszkam) , no cóż - muszę znaleźć jakąś dłuższą piosenkę i w drogę :hop1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, i ja niestety będę miał zawsze powyżej 300 ( w takim rejonie Polski mieszkam) , no cóż - muszę znaleźć jakąś dłuższą piosenkę i w drogę :hop1:.

 

Rysiu weź tak długą jak Twoje posty.

ps. należało by chyba coś......................boć to równe 3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle przyjade sobie wcześniej bo jak mam ciupać więcej kilometró to i posiadzieć dłużej wypada !

 

Tak samo myślimy też jak mam jechać więcej km to już na dłużej , więc postaram się być też szybciej i znów zaczniemy zlot :-]

 

Boguś fakt :hop1: x 3000 :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy kiedykolwiek nam uda się być pierwszymi :-] z takim towarzystwem są marne szanse :-] chyba że byłbym tydzień przed terminem :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

odmnie to tyle so do Warki.

Wir trzeba będzie kiedyś zorganizować zlot na Sląsku gornym czy dolnym - bez znaczenia :hop1:

tam od Ciebie nie daleko jest zamek w Mosznej i podobno fajny Camping!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii nie przejmuj się tym co mówią ludzie. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Polska to taki kraj gdzie jeden ma blisko a drugi daleko. Jeśli ktoś będzie chciał uczestniczyć w zlocie i spotkać się ze znajomymi to przyjedzie nie patrząc na odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ktoś żle coś zrozumiał

Tomi nie ma sie czym i kim przejmować! Fajnie że zlot będzie ja jedynie zaproponowałem aby może kiedyś zrobić zlot na południu, jest tu naprawde gdzie jechać góry jeziora zamki!

wydaje mi sie że robienie zlotu poza samym wspólnym biesiadowaniem i spotakniami ze znajomymi mogło by opiewać o możliwość zwiedzania czegoś w okolicy, wspólnego wypadu itp. no ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.