Skocz do zawartości

Rozmowy, propozycje, sugestie i inne takie tam.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

AKISSJG

Mam już ustaloną cenę na kempingu Słoneczna Polana w Jeleniej Górze - Cieplicach, wynosi ona 40 zł od załogi.

Cena za dobę czy za cały zlot?

radwan

bo co to bedzie jak moja cycepke wezma i podpala

Pierwszy raz cieszę się, że nie mam przyczepy. Strażak nie saper - mylić mu się wolno. A znam Kowalskiego który po prezentacji gaśnicy na własnym podwórku powinien nazywać się Pogorzelski.

Zgłaszam załogę lepciaki dwa na ten zlot.

Serka na listę lepiej nie wpisywać bo jak go znam a znam go dobrze to kilka razy zmieni zdanie i nigdy nie wiadomo na jakie? Niewpisany na listę przyjedzie na pewno a przecież o to nam wszystkim chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie się klaruje :niewiem: , choć do przyszłorocznego września wiele może się jeszcze wydarzyć... Ale grunt to mieć cele w życiu. Proszę o dopisanie naszej dwuosobowej załogi: Ela i Noemi. Rowerki jak najbardziej, zwiedzanie też, choć tereny są mi doskonale znane - ale zawsze wracam tam z przyjemnością. A "Słoneczna Polana" to jeden z najfajniejszych kempingów, na jakich byłam.

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg., a po górach śmigasz jak kozica i o wagę nie dbasz?? :niewiem:

Teraz Wirku musze jadac po dwa posiłki zeby wrócic do tego co w bieszczadach tłuszczu wytopiłem. A tak na marginesie robie własnie smalczyk topiony z dzika, duzo mieska i kiełbaski pycha mówie Wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ skąd Rysiu. Ani myslę cie drażnic :niewiem: Ale Ci powiem ze znalazłem słoninke z dzika tak ze 3 kilo, i schabik i kiełbaskę też. Pokroiłem wszystko dodałem czosnku pieprzu kminku troszke ostrej popryczki wyszedł super. Dawno mi tak smalczyk nie wyszedł. Schabik dodał takiego smaczku bo słoninka była z młodego dziczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.