Skocz do zawartości

Rozmowy, propozycje, sugestie i inne takie tam.


Rekomendowane odpowiedzi

region bardzo ciekawy :-] troszke miałem okazje go poznać ale jeszcze wiele zostało do zobaczenia :-] Jak się dobrze wszystko ustawi i zorganizuje to impreza może być bardzo ciekawa i pouczająca :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiekszość tych zameczków i pałacyków mam juz w swoim zbiorze ,,Najpiekniejsze miejsca w Polsce ,, . Basia jest fanatyczką zamków i zawsze mnie wyciągnie w ciekawe miejsca . To przez nią pojechaliśmy w rejon Jeleniej Góry a nie Zlot do Zdworza . / A przeciez w Płocku też jest zamek /

Mam pytanko ! Co to znaczy - rajd ? Czy bedziemy sie przemieszczać przyczepami ? Ja juz taki rajd zrobiłem zatrzymujac sie na kempingu ,,Słoneczna Polana ,, w Cieplicach . ul. Rataja 9 u przemiłego Holendra . Ja się chetnie piszę . 4 dni to mało aby zobaczyc wszystko , bo to nie tylko zamki ale wodospady , góry i wspaniałe jadło ! Pytanie drugie : czy załatwimy busiki i bedziemy jeździc na zaplanowane wczesniej wycieczki ? Czasu jest duzo na zastanowienie i dopracowanie spotkania . Osobiscie piszę sie z Basią na taki rajd. Mam małe obawy odnośnie pogody na koniec września , ale uroki jesieni przy wodospadzie Kamieńczyk zrekompensują wszystko ! Polska jest piekna ! :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej miałem na myśli bazę na kempingu być może właśnie Słoneczna Polana i zwiedzanie pałaców i innych atrakcji ze zbieraniem punktów do specjalnej książeczki w formie mini przewodnika. Jest to dolina pałaców i ogrodów dlatego w śród atrakcji do zaliczenia będą nie tylko zamki pałace ale również atrakcje przyrodnicze. Jak wspomniałeś Rysiaczku są wodospady, jeziorka i inne atrakcje. Chcę powiązać naszą imprezę z Wrześniem Jeleniogórskim bo może uda się uzyskać jakieś do sponsorowanie. Mam w głowie trochę pomysłów może jak sugerował Boguś wykorzystam znajomości w Euroregionie Nysa i pomyślę o międzynarodowej imprezie. a może zrobimy z tego imprezę zamykającą sezon 2010. Kurcze od kilku nocy nie mogę spokojnie zasnąć bo dziesiątki pomysłów kłębią się w mojej głowie. np kurs pierwszej pomocy prowadzony przez PCK z wykorzystaniem fantomów a może pokaz działania służb ratowniczych mp symulowany pożar zestawu z przyczepą sam nie wiem. myślę również o jakiejś oprawie artystycznej, a może również o jakiejś formie festynu dla jeleniogórzan aby zobaczyli nasze cygańskie życie. Wszystkie te atrakcje są w promieniu kilkunastu góra kilkudziesięciu kilometrów dlatego również myślałem o kategorii dwóch kółek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, Rysiaczek, Pytanie drugie : czy załatwimy busiki i bedziemy jeździc na zaplanowane wczesniej wycieczki ?

 

To wszystko , myślę , że jest zależne od rozmiarów zlotu . Trzeba się liczyć z tym , że może być duże zainteresowanie . Zwłaszcza , że , Rysiaczku , pięknie opisujesz ten region Polski .

Moim zdaniem z ogromu rzeczy do zobaczenia trzeba będzie wybrać kilka , a jeśli ktoś już spośród tych wybranych rzeczy coś już widział to zawsze będzie miał alternatywę w postaci wycieczek autobusowych , organizowanych przez www.btkarkonosze.com . Firma ta stacjonuje w Karpaczu , a właściciela mieliśmy okazję poznać na zlocie w Miłkowie .

A może właśnie tą firmę uda nam się wykorzystać do w/w celów zamiast busów !? Tak jak pisałem wcześniej . Wszystko zależy od rozmiarów zlotu i zainteresowania usługami tej firmy .

AKISSJG, Chwilowo jestem zawalony robotą w domu (remont) :hop1: . Obiecuję , że jak będzie finał to się skontaktujemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mariusz ja zapraszam zawsze w nasze strony.

 

Natomiast impreza którą szykuję, mam nadzieję uda mi się przygotować z rozmachem, dlatego tak odległy termin. Do przygotowania spotu wystarczy miesiąc patrz tu ale aby zrobić zlot który zostawi tylko dobre wspomnienia trzeba sporo czasu.

A przy okazji zabieraj Krysię i dołączaj do mazurskiej karawany, miło będzie się z Wami spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Skoro tak to my się zapisujemy. Nie darowałbym sobie przepuścić takiej imprezy.

A w tym roku to muszę gdzieś się z Wami spotkać, ale termin to raczej dopiero we wrześniu (doszło nam jeszcze jedno wesele). :czacha:

 

Wrzesień 2010 zapowiada się rewelacyjnie, więc jeszcze raz zaklepuje sobie miejsce. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.