Skocz do zawartości

Rozmowy, propozycje, sugestie i inne takie tam.


Rekomendowane odpowiedzi

We wrześniu 2010 roku organizuję rajd karawaningowy, po ustaleniach na zlocie w Nieborowie informuję wszystkich zainteresowanych że termin imprezy został ustalony na pierwszy weekend września czyli 3-5,09,2010 dlatego proponuję już dziś w miarę możliwości zarezerwować wolne na początku września aby móc w pełni skorzystać z wszystkich atrakcji jakie planuję Wam zagwarantować.

 

Pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

AKISSJG , oczywiście jestem zainteresowany . Przy okazji jakiegoś spotkania pogadamy jeszcze o szczegółach .

Trzeba będzie porozglądać się po kempingach , następnie któryś z nich wybrać i w dalszej kolejności zabrać się do przygotowań .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wydaje mi się ,że troche mało informacji póki co ...a chętny no to i ja jestem ...fajnie spędzić tak czas... tylko potrzeba więcej szczegółów , jak by to miało wygladać...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się aby w miarę zbliżania się imprezy napięcie rosło, na razie powiem tyle że zasada InO to zbieranie punktów w okolicznych zamkach pałacach i innych atrakcjach naszej kotliny. A jest co oglądać np to albo tu ( to wszystko w naturze naprawdę jest koło nas) można i to.

 

Potrzebuję wstępne deklaracje (ilość załóg) do karty przetargowej z właścicielami kempingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się aby w miarę zbliżania się imprezy napięcie rosło, na razie powiem tyle że zasada InO to zbieranie punktów w okolicznych zamkach pałacach i innych atrakcjach naszej kotliny. A jest co oglądać np to albo tu ( to wszystko w naturze naprawdę jest koło nas) można i to.

 

Potrzebuję wstępne deklaracje (ilość załóg) do karty przetargowej z właścicielami kempingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKISSJG, mam blisko więc mnie też możesz brać pod uwagę , choć faktycznie termin odległy - jednym słowem piszę się na tą imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie termin odległy ale zrobiony z premedytacją, aby móc sobie zaplanować wolne w tym czasie.

Do tego czasu Artur zbiera info oraz propozycje na temat co?,gdzie?, za ile?i kto był by zainteresowany.

Zlot będzie połączony ze zwiedzaniem pięknej ziemi Jeleniogórskiej a może i Czechy w temacie dojdą.

Jest tyle ciekawostek że wystarczy na przemyślania na cały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycji może być sporo np rajd po zamkach dolnośląskich jest ich na naszej ziemi sporo i są bardzo interesujące.

Poczynając od Bolkowa piękny zamek i fajny kemping , gdzie my z forum mamy 20% zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo przecież pochodzę z sąsiedniego Brzegu z przepięknym zamkiem ,a interesując się trochę historią tego regionu wiem że jest tam wiele rzeczy godnych zobaczenia :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.