Skocz do zawartości

OGŁOSZENIA


robin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam !

 

1 x herbata

3 x kawa

3 x flaczki

1 x pomidorowa

2 x piwo

 

Robin nie pozwolił mi dojść do słowa, ja nie pozwoliłem dojść do słowa Tomiemu, a on nie pozwolił dojść do słowa Viki. :]

Było świetnie, są nowe pomysły. Nic tylko trzeba czekać niecierpliwie do maja. :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zazdroszcze Wam:-( Żeby nie szkoła w ten weekend i żebym wiedział o wyjeździe ( w niedziele dopiero zobaczyłem, że się spotkaliście) to bym przyjechał. No ale cuż... może jeszcze przed majem uda jakoś sie spotkać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W tym ogłoszeniu chciałem poinformować wszystkich ,że wszelkie dotychczasowe ustalenia dotyczące zlotu w Zdworzu pozostają w mocy.W związku z wątpliwościami postanowiłem raz jeszcze upewnić się czy poczynione z włascicielem kempingu uzgodnienia są aktualne.W wyniku tego ustalono :

 

- ceny będą aktualne z opcją ich obniżenia

- toalety są przygotowane w stopniu wyjątkowym

- posiłki barowe będą dostępne + sklep

- piwo beczkowe będzie zapewnione

- kemping bedzie dostępny dla wszystkich bez wyjątku

- inny zlot oprócz naszego nie będzie organizowany

- przyjazd jest już możliwy od rana dnia 27 kwietnia 2007 pomimo,że osrodek jest oficjalne czynny od 01.05.2007

- wszystkie pieski sa mile widziane ale w cenie 1 zł/za dobę

- kto zechce korzystać z prądu to zapłaci 6 zł / za dobę

 

Pozdrawiam - Robin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym ogłoszeniu chciałem poinformować wszystkich ,że wszelkie dotychczasowe ustalenia dotyczące zlotu w Zdworzu pozostają w mocy.W związku z wątpliwościami postanowiłem raz jeszcze upewnić się czy poczynione z włascicielem kempingu uzgodnienia są aktualne.W wyniku tego ustalono :

 

- ceny będą aktualne z opcją ich obniżenia

- toalety są przygotowane w stopniu wyjątkowym

- posiłki barowe będą dostępne + sklep

- piwo beczkowe będzie zapewnione

- kemping bedzie dostępny dla wszystkich bez wyjątku

- inny zlot oprócz naszego nie będzie organizowany

- przyjazd jest już możliwy od rana dnia 27 kwietnia 2007 pomimo,że osrodek jest oficjalne czynny od 01.05.2007

- wszystkie pieski sa mile widziane ale w cenie 1 zł/za dobę

- kto zechce korzystać z prądu to zapłaci 6 zł / za dobę

 

Pozdrawiam - Robin

 

 

 

 

takiej informacji brakowało :-] Piwo dla Robina :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja powiem tak - Robinie :-]:-]:-]

To jest właśnie kwintesencja organizacji imprez - krótko zwięźle i treściwie.

Jeśli tak będzie wyglądać organizacja imprez "klubowych" to inni mogą tylko zazdorścić :-]

Mam nadzieję, że uda mi się przybyć już 27 wieczorkiem...(lub nocą)

a propos nocy - wpuszczą? czy czeka mnie nocleg pod bramą? :-]:-]

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to już parę załóg szykuje się na 27 kwietnia, :-] ja w sumie chciałem "przybyć" 29 ale coś czuję że może mnie wiele ominąć więc chyba zmienię plany :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to już parę załóg szykuje się na 27 kwietnia, :-] ja w sumie chciałem "przybyć" 29 ale coś czuję że może mnie wiele ominąć więc chyba zmienię plany :-]:-]

Szczęściarze, a ja dopiero mogę później :-] . Trzeba będzie pracować do jakiegoś 30-tego. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.