Skocz do zawartości

Kemping w okolicach Poznania.


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę w Baranowie, pojechalem wczoraj na Maltę sprawdzić, czy tam lepiej.

W Baranowie dziadostwo jak było, nic lepiej, tylko wyższe ceny. Ale zostałem bo ptaszki śpiewają, cisza, spokój, dużo miejsca.

Na Malcie małe parcele, parcel niewiele w połowie zajęte a to nie sezon. Strach pomyśleć co tam się dzieje w sezonie, kupa domków do wynajęcia, restauracja, pewnie głosno i tłoczno.

Do europejskiego poziomu tak niewiele brakuje jak mnie do cesarza chińskiego.

Brak wody blisko parcel, smród z kanalizacji, obok zlewni ścieków plac zabaw dla dzieci. :krzykacz:

To jest ośrodek wczasowy a nie camping

AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po co się spieszyć , jest wiele ciekawych miejsc w Poznaniu , w zeszłym roku zatrzymaliśmy się na kempingu w Strzeszynku na kilka dni - 3 ,ale dokupiliśmy jeszcze 2 dni, porządnie odpoczeliśmy i dalej na południe. Trzeba zobaczyć co ciekawego oferuje dany region.: ZOO, Malta, Palmiarnia, Rynak, itd. Odnośnie kempingu rewelacja to nie jest ; cisza i spokuj , miła obsługa , plac zabaw , sanitariaty czyste . Na urlop to nie , ale na postój kilkudniowy to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku zatrzymaliśmy się na kempingu w Strzeszynku

 

cisza i spokuj , miła obsługa , plac zabaw , sanitariaty czyste . Na urlop to nie , ale na postój kilkudniowy to jak najbardziej.

 

Jak może być na kilkudniowy , to na 1 nocleg napewno się nadaje , już wiem gdzie zrobię postój w drodze z południa nad Bałtyk :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te dwa pola, z czego do Baranowa mam bardzo blisko i byłem tam kilka razy na weekendzie jak jeszcze dzieci miałem małe. Wybierając między Baranowem, a Strzeszynkiem to powiem, że Baranowo 100 razy lepsze i bardziej zadbane. Jak dobrze zapoznasz się z mapą to Baranowo jest na twojej trasie omijając centrum Poznania.

 

Koledzy proponowali Tobie Maltę i to Tobie by najbardziej odpowiadało, bo tam, choć ceny wysokie to dziwie się, że Tobie to nie odpowiada.

 

1 osoba 12 zł

namiot 1,2,3-osobowy 8 zł

namiot 4-osobowy i większy 10 zł

przyczepa campingowa + samochód 40 zł

 

 

To za jeden nocleg wychodzi mi 4x12 + 40 = 88 PLN

 

Wybiorę raczej Strzeszynek

 

 

Czy to nie są słowa twoje z innego tematu na tym forum?

 

Jarekkow, napisał w innym temacie:

 

A jeszcze tak napiszę, że mi nie żal 100 na dobrym campingu, w dobrym towarzystwie, przy dobrej pogodzie, ale bardzo mi żal 50 zł. na syfiarskim campingu, mając kiepskich sąsiadów i jeszcze leje. Tanie mięso psy jedzą

 

 

Dobry camping, a syfiarski to jak Malta, a Strzeszynek

 

 

AdamH napisał :

 

Najlepszy to w Baranowie. W zeszłym roku objechałem Strzeszynek i zostałem w Baranowie. W Strzeszynku koczowali Cyganie (kilka p-ep ), było głośno i kupa dzieci.

 

 

 

Jarekkow napisał w innym temacie:

 

Romowie tak świńtuszyli w łazience , kuchni , że szkoda słów.

Dla nich takie życie ,, przyczepowe " to normalka , dla nas , ma to być czymś innym , oderwaniem się od dnia codziennego , wypoczynkiem , zapomnieniem codziennych trosk , innymi słowy , Cyganie czy Romowie , nie życzę takich sąsiadów na wczasach ...

 

 

 

A jak natrafisz na Cyganów, których nie lubisz jak to pisałeś w innym temacie to co :bukiet:

 

Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać żeby Tobie to przypomnieć. Pozdrawiam serdecznie :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR dzięki za udzielone rady co do Baranowa , argument o ominięciu przejazdu przez centum Poznania otwiera u mnie na nowo rozważenie tej propozycji :bukiet:

 

Przepraszam Cię że w innym wątku napisałem Ci że,, tanie mięso psy jedzą "

 

A teraz co do Twojej wypowiedzi :

Nie wybiorę Malty , gdyż Kolega AdamH tak go skrytykował , że nawet o nim nie myślę , ceny ma wysokie i co z tego jak cena za pobyt nie odzwierciedla warunków ?

 

Druga sprawa to jest różnica czy wybieram camping na 2 -3 tygodniowe wczasy czy na 1 nocleg

 

Intencją mojej wypowiedzi ,że wolę zapłacić więcej na renomowanym campingu

niż mniej , jak napisałem na ,,syfiarskim " było to , że za kilkaset złotych mniej ,mogę zepsuć sobie i swojej rodzinie wczasy / a doświadczenia np. z Romami już mam /

 

Tak że co innego wybór campingu na nocleg, a co innego na wczasy , na nocleg to w sumie potrzebuję tylko ciszy w nocy ..... Inne potrzeby, inne kryteria doboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a w która strone od Poznania? i do 100km czy ok100km i +/- ile te okolice? Bo tak z lotu to mogę ci powiedzieć że możesz się wybrać do Sławy Sierakowa Powidza Skorzęcina Gołuchowa itd itd ..... więc określ się troszke :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj dzwoniłem do Baranowa i dowiedziałem się że Strzeszynek jest nieczynny , zresztą strona www Strzeszynka nie chodzi ....

 

Zostało Baranowo .....

 

 

 

POZNAŃ „Strzeszynek ”

camping nr 111

 

 

 

60-480 Poznań ul. Koszalińska 15

 

tel.: 061 810 17 00, fax: 061 810 17 08

 

 

Podany numer do Strzeszynka także nie istnieje ....nie ma takiego numeru ....... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu przejeżdżałem obok kempingu w Strzeszynku i faktycznie cicho jakoś tam. Kemping jest w wzdłuż drogi i jedno, co zauważyłem to strasznie zarośnięty wysoką trawą i „dzikimi” krzakami zresztą zawsze, kiedy tylko to miejsce widziałem było zarośnięte. Odpuść sobie ten Strzeszynem i jedz, do Baranowa. Jak wcześniej pisałem jak dobrze wybierzesz drogę na mapie Poznania to całe centrum ominiesz, a i wylot z Baranowa na krajową 11 jest możliwy nawet z ominięciem ul. Dąbrowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej pisałem jak dobrze wybierzesz drogę na mapie Poznania to całe centrum ominiesz, a i wylot z Baranowa na krajową 11 jest możliwy nawet z ominięciem ul. Dąbrowskiego.

 

ROBICAR nie mam pojęcia jak ominąć Poznań jadąc 11 do Baranowa ...

A z Baranowa to już nie myślę wracać na 11 tylko jechać na Szamotuły , Czaplinek , Karlino ... dobry pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR nie mam pojęcia jak ominąć Poznań jadąc 11 do Baranowa ...

 

 

 

Napisz dokładnie, którą drogą będziesz wlatywał do Poznania.

 

 

A z Baranowa to już nie myślę wracać na 11 tylko jechać na Szamotuły , Czaplinek , Karlino ... dobry pomysł ?

 

Kemping, w Baranowie jest przy drodze na Szamotuły :swieca: , więc i tą trasą możesz jechać. Trasa ta trochę kręta i z górki i pod górkę szczególnie rejony Czaplinka / Połczyna Zdrój, ale za to widoki niezapomniane :niewiem: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.