Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Pasy sztormowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
153 odpowiedzi w tym temacie

#151 krzall

krzall

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów
  • SkądWarszawa
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Avondale Avocet 2003
  • Holownik:Skoda octavia II combi

Napisano 22 kwiecień 2017 - 15:02

No nie mam tam bolca, tylko jakiś otwór w stelażu. Natomiast ten dach letni zachodzi około 30 cm na ten 30 centymetrowy u daszek przedsionka na zakładkę . Dach letni ma otwory odsunięte około 30 cm i wchodzą na tę wysunięte bolce na przedsionku , a na samym przedsionku na dachu jest kedra ulokowana oczywiście około 30 cm krawędzi. I daszek letni kedrą mocuje się do kedry przedsionka za pomocą takich połączeń jak na zdjęciu .

U nie nie ma miejsca na mocowanie kedry. Typowy pawilon bez dostawki. Ale spoko jak coś wymyślę to dam znać . Tylko martwi mnie brak otworów na bolce w stelażu (naroznikach) i Bolców w zestawie jaki otrzymałem z namiotem . Ale spoko . Jakos ogarne dorabiajac kołki i przelotki uszczelniające otwory w przedsionku . Jakby ktoś miał może zdjęcie takiego narożnego stelaża do montazu luźnego kołka ustalającego będę wdzięczny. Dziękuję

Użytkownik krzall edytował ten post 22 kwiecień 2017 - 15:03

#152 Pierzasty

Pierzasty

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2625 postów
  • SkądOstrówek/ k Wołomina
  • Model:Adria 461 UB
  • Holownik:Mitasubiszi Grandis

Napisano 22 kwiecień 2017 - 15:51

U mnie też nie ma dodatkowych bolców, ale są za to w stelażu otwory, to może jakieś zaślepki by zrobiły robotę, gdyby zagrały się te dziury w dachu przedsionka z otworami w stelażu. U mnie w przedsionku tylko 3 przelotki, a u Ciebie rozumiem że 6 ?

Załączone miniatury

• IMG_20170422_080414589.jpg

Użytkownik Pierzasty edytował ten post 22 kwiecień 2017 - 15:56

#153 krzall

krzall

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 34 postów
  • SkądWarszawa
  • Model:Avondale Avocet 2003
  • Holownik:Skoda octavia II combi

Napisano 22 kwiecień 2017 - 19:44

U mnie też nie ma dodatkowych bolców, ale są za to w stelażu otwory, to może jakieś zaślepki by zrobiły robotę, gdyby zagrały się te dziury w dachu przedsionka z otworami w stelażu. U mnie w przedsionku tylko 3 przelotki, a u Ciebie rozumiem że 6 ?

Bardzo, bardzo dziękuję . To zdjęcie mi wyjaśnia wiele . Mam identyczny stelaz ja Ty masz tylko bez otworów. Założę dach znajdę miejsce. Zrobię znak przez otwór w dachu na stelażu. W wolnej chwili wywierce otwory w rurach i dopasuje bolce. Górne kapturki ochronne wyszukam z gumy żeby woda po bolcu nie leciała i będzie ok .
Tak mam sześć otworów w dachu. TRZY mam na te przedłużki a trzy obecnie niewykorzystane ale już teraz wiem co i jak .
Dzięki Wam ...
Bardzo...

#154 magicR

magicR

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 18 postów
  • SkądKrotoszyn, Londyn
  • Model:szuka
  • Holownik:Volvo

Napisano 10 maj 2017 - 14:47

Też znalazłem taką dwururkę, do czego ona?

albo do zakrycia kola, jezeli ktos takie stosuje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych