Skocz do zawartości

Kemping Pod Lasem-zniżka 20% dla wszystkich z karawaning.pl


sasquatch

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, tam będziesz mógł wypróbować, dokładnie się się zapoznać, a nawet być wybrednym :jump: .

Na tym etapie jeszcze możesz.

 

To teraz będę trochę wybredny.

Czy może ktoś napisać jak wyglądają tam sanitariaty, prysznice itp. rzeczy :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

A więc odwiedziliśmy.... muszę przyznać że kemping rewelacja, cisza, spokój, sanitariaty... (kurde dawno nie spotkałem sanitariatów na tak wysokim poziomie). Byliśmy na długi weekend majowy i tak nam się spodobało że zostawiliśmy tam budkę na weekendowe wypady (w sumie ok 80km od Wrocka, z czego połowa jeszcze długo bezpłatną autobaną ;)). Właściciel bardzo porządny gość, chętnie wprowadza nowe opcje wedle opinii odwiedzających turystów :) Jak ktoś chciałby zostawić budkę zamiast trzymać pod blokiem to polecam podjechać i się dogadać :) Kemping rozwojowy, prawdopodobnie niebawem zbiornik wodny z plażą się pojawi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, zachęcony pozytywnymi opiniami zakotwiczyłem tam na dwa dzionki.

Moja opinia nie będzie się za bardzo różnić, może po kolei.

Pole czyste, i zadbane. Sanitariaty bardzo czyste, funkcjonalne, miło z nich kożystać.

Zapytałem o zniżkę na hasło karawaning i ją dostałem. Nawet dosyć sporą.

Właściciel a w zasadzie ojciec właściciela- dusza człowiek. Miły, pomocny, wesoły.

20 km od kempingu zaliczyłem wystrzał opony w przyczepie. Po przyjeżdzie na miejsce, powiedziałem

" Szeryfowi " tego kempingu o mojej przygodzie i zapytałem o najbliższego wulkanizatora. Gość zatelefonował i 

wulkanizator po 15min. podjechał po koło na kemping. Za dwie godziny miałem gotowe koło przy przyczepie.

Robocizna i opona -cenowo po mojemu raczej tanio. Za odbiór i przywiezienie koła wulkanizator powiedział 10 zł.

Usługa idealna i tania. Może palce maczał w tym  " Szeryf " bo takiej tanizny jeszcze nie widziałem.

      Wracając do kempingu to faktycznie większość to Holendrzy, ale mili uczynni i wszyscy już mówią 

dzień dobry po naszemu. 

Jeśli ktoś szuka ciszy, spokoju, porządku, czystości i sympatycznych, spokojnych sąsiadów. To na tym polu napewno

to znajdzie.

Zaopatrzenie- jakieś 2-3 km. jest dosyć duża Biedronka. Rano podjeżdża pod bramę gość ze świerzym pieczywkiem, więc

da się żyć.

Ciepła woda bez problemu, papier toaletowy z górnej półki. Jest też pralka automatyczna, i na dolnym polu duży murowany gril.

Placyk zabaw dla dzieci też jest. 

Dolne miejsce jest nad wyraz urokliwe, napiszę więcej- Przepiękne. Jeśli tylko macie możliwosć to rezerwujcie sobie boks na dolnym polu.

 Polecam ten kemping z całą odpowiedzialnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

byłem na majówce i wszystko się zgadza 

zniżki obowiązują nadal - 20%

super miejsce na wypady po okolicach , a naprawdę jest co zwiedzać i penetrować 

 

jakby nie patrzeć polecam , na chwilę czy dłużej warto wpaść 

pozdrowienia dla Roberta i Ewy i dzieciaków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.