Skocz do zawartości

miejsce nad morzem u gospodarza


Franio123

Rekomendowane odpowiedzi

witam. moze zna ktoś z was jakiś adres przychylnego gospodarza u którego mozna by postawić przyczepę najlepiej w okolicy Stegny a nie zdarł by skury z mojej rodziny i udostępnił prąd. Nie uśmiecha mi się stawianie przyczep na polu campingowym jedna przy drugiej za nie wiadomo jakie duże pieniadze. Bo niektóre pola jak się zliczy koszt całej rodziny to taniej by wyszło zarezerwowanie domku. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicy Stegny

 

Kolego czasami wystarczy zaciągnąć budkę 50 czy 100 km dalej i ceny są na prawdę na znośnym poziomie. W Stegnie to siedzi cała Warszawa :ok:, sąsiadów można tam spotkać.

 

Powiedz ile jesteś w stanie płacić dziennie i za jak liczną załogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franio123, dokładnie tak jest, że taniej by było zarezerwować domek. A najtaniej by było zostać w domu :ok: Karawaning nie jest najtańszym sposobem spędzania wolnego czasu. Musisz kupić przyczepę, płacić za jej przechowywanie, dbać o jej bardzo dobry stan techniczny, płacić o wiele więcej za paliwo podczas przejazdów i... płacić za camping czy też pole namiotowe więcej niż za kwaterę. Ale masz coś w zamian - śpisz zawsze we własnym łóżku, masz swój ulubiony kubek do kawy ( albo kufel do piwa :ok: ), Twoja kobieta ma własną toaletę zawsze ze sobą a wakacyjną przygodę rozpoczynacie w momencie zapięcia przyczepy na haku. I masz wielu przyjaciół poznanych na campingach, parkingach albo na tym forum.

pozdrawiam, do zobaczenia na trasie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli interesowały by Cię Karwieńskie Błota (jakieś 400m do morza) to gość u którego ja stawiam przyczepe jest skłonny udostepnić kawałek działki

więcej info w tym temacie

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3127&postdays=0&postorder=asc&start=0

działka nie ma prądu jest tylko woda i drewniany kibelek ale jest bardzo urokliwa i blisko morza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteś przygotowany na każdą okoliczność

A gdyby temat dotyczył.... np.... ..... Poddąbia ? Też znajdziesz jakieś foty ???

 

 

Mówisz i masz :ok::ok:

 

Poddąbie – mała wieś letniskowa położona 8 km od Rowów, otoczona wspaniałymi lasami.

W 1914 roku zbudowano tutaj wybrzeże z gliny o wysokości 35 m n.p.m.

W wyniku działań fal morskich zostało zniszczone wytwarzając wielkich rozmiarów osuwisko.

 

Miejscowość posiada kilka ośrodków wypoczynkowych, osiedle domków letniskowych oraz pola biwakowe.

W ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność wśród turystów dzięki wspaniałemu położeniu i pięknej plaży.

Dobrze rozwija się także baza gastronomiczna i rozrywkowa.

Okoliczne lasy obfitujące w grzyby i jagody, co roku przyciągają osoby lubiące ten rodzaj wypoczynku, a możliwość korzystania z turystyki rowerowej i pieszej zapewnia czynny wypoczynek powiązany z możliwością zetknięcia się z tym malowniczym zakątkiem polskiego wybrzeża.

 

http://www.poddabie.nadbaltykiem.pl/obiekt.php?id=236

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poddąbiu byłem w zeszłym roku na początku sierpnia przez jeden dzień, żeby zobaczyć czy mi się podoba. No i całkiem ładnie jest, w dużej części miasteczka mocno ograniczony ruch samochodów, mnóstwo knajpek, nad morze bliziutko. Kempingi znalazłem dwa, ale jakieś takie mi się wydały mało atrakcyjne. No i zewsząd dobiega śpiewanie i dzwonienie cymbergajów, a ja tego nie mogę znieść :ok:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanitariaty były, ani super, ani fatalne - do wytrzymania.

Ale kempingi niewielkie, zatłoczone i tuż przy ulicy w centrum miasteczka.

Dla mnie po prostu za dużo ludzi na i tuż obok kempingu. Być może jest tam jakiś kemping bardziej na uboczu, wtedy Poddąbie byłoby całkiem atrakcyjnym pomysłem. A tak to nadal polecam Stilo :ok:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Stilo jest trochę od morza Dębki zaludnione myślałam że może to Poddąbie znalazłam camping bodajże Holiday się nazywa ale nie odbierają jeszcze telefonów ze zdjęć wygląda nieźle :ok:

Nie żebym była wybredna ale nie byłam nad morzem polskim chyba z 10 lat wiec pewnie wszystko się pozmieniało :ok:

No i wcześniej jexdziliśmy na kwatery i nie interesowały mnie campingi a teraz mamy przyczepę i jest inaczej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.