Skocz do zawartości

Dziwnówek - Camping Wiking


Filip85-87

Rekomendowane odpowiedzi

Z właścicielką też mieliśmy "nieprzyjemną" sytuację - mieliśmy do zapłaty jakieś 47 zł za nocleg, pani chyba oczekiwała, że damy jej banknot 50 albo 100 zł, kiedy daliśmy jej drobne zaczęła na nas krzyczeć, że co to sa za pieniądze, ona takich pieniędzy nie chce, takimi drobniakami to można co najwyżej w spożywczym płacić :)

Jak krzyczy ze nie chce to nie dawać i jechać dalej. Skoro taka promocja to prędzej czy później na pewno ich odwiedzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Każdy jeździ na takie kempingi na jakie go stać.  Jeżeli jechałbym na wczasy na 2 tyg. w roku to pewnie dałbym 80 zł/dobę ale jak jeżdżę 4 miesiące w roku zjeżdżając od czasu do czasu na rekonesans domu to kalkuluję cenę.

A już szczytem jest kasowanie za psa wielkości chudego szczura nawet po 50 zł / dobę. Zadałem pani pytanie  czy pies ma wyżywienie i opiekę 24 h a ona że chyba żartuję to tylko za pobyt. Z uśmiechem na ustach podziękowałem pani  za miłą rozmowę.

Edytowane przez Leon35 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jeździ na takie kempingi na jakie go stać. A już szczytem jest kasowanie za psa wielkości chudego szczura nawet po 50 zł / dobę. Więc pytam pani czy pies ma wyżywienie i opiekę 24 h. Jeżeli jechałbym na wczasy na 2 tyg. w roku to pewnie dałbym 80 zł/dobę ale jak jeżdżę 4 miesiące w roku zjeżdżając od czasu do czasu na rekonesans domu to kalkuluję cenę.

No sorry, ale pies to pies i opłata jest za PSA a nie za psa dużego, małego, średniego itd. Jak wjeżdżasz autem osobowym to tak samo płacisz za Tico jak za Mercedesa S140, jak wjeżdżasz kamperem 7 m to płacisz za KAMPERA, tak jak za kampera 4.70. Pies się załatwia, pies szczeka etc, i nie ma znaczenia czy duży czy mały. Znam małe psy, które na campingach są bardziej uciążliwe swoim zachowaniem, od psów wielkości kucyka, które de'facto są wyprowadzane zawsze za płotem kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widuję na polach ludzi którzy wg twojego postu powinni płacić po 100 zł za osobę ze względu za swoje zachowanie i kulturę osobistą. Nie chodzi mi czy pies jest duży czy mały tylko o to że 50 zł//dobę za psa to przesada. Ja swojego psa wyprowadzam poza teren kempingu a co do szczekania to przecież pies musi szczekać bo mówić nie umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widuję na polach ludzi którzy wg twojego postu powinni płacić po 100 zł za osobę ze względu za swoje zachowanie i kulturę osobistą. Nie chodzi mi czy pies jest duży czy mały tylko o to że 50 zł//dobę za psa to przesada. Ja swojego psa wyprowadzam poza teren kempingu a co do szczekania to przecież pies musi szczekać bo mówić nie umie.

Nie piszemy tu o ludziach, bo niektórym kazałbym płacić nawet po 500 zł już za godzinę pobytu, ale to jest temat rzeka i piszemy teraz tylko o psach. Zaznaczyłeś, że chodzi Ci  opłatę za psa, podkreślając jego wielkość, więc Ci odpisałem, że wielkość psa nie ma NIGDZIE żadnego znaczenia tak jak aut osobowych czy camperów czy busów. A mając kiedyś doga niemieckiego, a aktualnie Cane Corso i Rottweilera i jeżdżąc z nimi na campingi, pytałem o zasadność tej a nie innej kwoty opłat za psa, dowiedziałem się, iż jest to najczęściej kwota narzucona przez Federację Campingów na podstawie roszczeń czy może wymagań turystów przebywających a nie posiadających psa na campingu a spowodowanych pogorszeniem komfortu ich wypoczynku w obecności psów. Tacy ludzie. Akurat Wiking ma chyba od kilkunastu albo więcej lat co roku tytuł "Mister Camping"  i ta kwota jest ogólnie akceptowana zarówno przez Federację jak i turystów. Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz chodzi o odstraszenie ceną ludzi posiadających psa. 

No tak, ale nie jest to wina właścicieli campingów, a jedynie turystów nie lubiących i nie tolerujących zwierząt w swoim otoczeniu i życiu a takich jest nieporównywalnie więcej niż osób z psami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Na kemping WIKING przyjezdzałam w latach 80. Wtedy to nie był kemping WIKING. Był w rękach pąństwowych dzierżawiony przez tych samych ludzi co go dziś prowadzą. Zwiedziłam kawał Europy przez lata 90 i do czasow obecnych. Proszę mi wierzyć, za te stawki nie ma nic dobrego. Ceny to min.30 euro od 2 osób, przyczepa, samochód  i prąd. Całą reszta to los na loterii. WIKING odwiedziłam po tej przerwie teraz w sierpniu. Przywitano mnie serdecznie. Znaleziono mi m-sce mimi tłoku. Za same sanitariaty daję 10 pkt. /0-10/. Tak czyściutko, Panie cały czas sprzątają. Ale jak zobaczyłam, że w łazience 'intima' jest bidet, no to SZAL. Nigdzie na zachodzie, nawet w 5 gwiazdkowym tego nie było. Ja wiem, że każdy chce tanio. Niestety to nie jest tani styl spędzania wakacji /mimo głupot jakie plotą w TV/. Widziałam dużo ludzi z dziećmi, z psami pomimo pogody 'szarpanej'. To naprawdę bardzo dobry kemping. Jest bardzo dobrze strzeżony, czuć można się bezpiecznie. Serdecznie polecam i wszystkich bywalcow serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam od lat ten wątek i najciekawsze jest, że systematycznie pojawiają się tu osoby i jako swój pierwszy post wychwalają Wikinga i najeżdżają na Bialy Dom i później już ich więcej na forum nie widać ...

 

Taka forma reklamy? 

Jak już kiedyś pisałem byłem tam dawno najpierw wjechałem na Wikinga i z niego wyjechałem przenosząc się z rodziną do Białego Domu, byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu :)

 

Ale na tym właśnie dla mnie polega karawaning karawaning nie podoba mi się gdzieś to jadę dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białym Domu nie byłem to się nie wypowiem, a co do Wikinga to mogę polecić z czystym sumieniem nie ma się do czego przyczepić a co do cen to porostu są adekwatne do standardu ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Byłem w tym roku na majówce, oczywiście polecam. Tawerny nie opiszę bo była jeszcze nieczynna ale wszystko pozostałe na +. Jedyny problem jaki znalazłem to TV... Jak ktoś bardzo potrzebuje (moja żona bardzo :D) to proponuję szukać wieczorem (jakaś lepsza fala jest) a jak się znajdzie to nie przestawiać anteny na dzień. W dzień większe problemy z odbiorem - podobno urok polskiego morza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć.

Czy ktoś z Forumowiczów przebywa obecnie w Wikingu? Jutro około 10 godz planuje tam dojechać i polować na miejsce.
Czy jest szansa lub czy można liczyć na pomoc w zaklepaniu na jutro miejsca, jeśli ktoś będzie wyjeżdżać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade :) Obdzwaniałem różne miejscówki, w tym Wikinga. Miejsc brak, stad moje zapytanie było. Ogólnie trzeba się wciskać nawet jak nie ma miejsca. Mi się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.