Skocz do zawartości

Dziwnówek - Camping Wiking


Filip85-87

Rekomendowane odpowiedzi

ceny w Dziwnówku są wysokie, to jasne. większość z nas nie będzie notorycznie tam się zatrzymywać. rynek wyznaczył takie ceny dla standardu, który reprezentują i nic się nie poradzi.

 

zamiast bojkotowania tych, którzy Wasz bojkot mają w nosie zacznijcie naciskać na kempingi o niższym standardzie, żeby podnosiły jakość swoich usług. tylko uważajcie: jak podniosą jakość podniosą niechybnie i ceny.

 

czego dowodzi to wszystko? rynek kempingowy jest u nas nadal rynkiem o dosyć niskiej konkurencyjności, sezon jest krótki, a my biedni. całe szczęście ciągle jeszcze znaleźć można przyzwoite kempingi z cenami na naszą kieszeń i naprawdę nie trzeba siedzieć w domu przed komputerem i narzekać, tylko można ruszyć w drogę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po pierwsze, wytykanie literówek jest niegrzeczne

Nie było to moim zamiarem - sorki :ok:

 

standard jest europejski, więc i ceny takie być muszą

Szkoda tylko, że nasze zarobki nie są europejskie ale to nie ten temat.

 

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku w takich warunkach jakie nam odpowiadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zupełnie nie kumam tematu ...

Mam ochotę płacić 100 za dzień na Wikingu to moja sprawa , nie mam ochoty , to jestem na innym , piszecie jakby Wiking był jedynym campingiem nad Bałtykiem ....

 

Ludzie , żyjemy na szczęście w gospodarce rynkowej , wybieramy to co nam pasuje i tyle

 

A jeszcze tak napiszę , że mi nie żal 100 na dobrym campingu , w dobrym towarzystwie , przy dobrej pogodzie , ale bardzo mi żal 50 zł. na syfiarskim campingu , mając kiepskich sąsiadów i jeszcze leje :ok::):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że mi nie żal 100 na dobrym campingu , w dobrym towarzystwie , przy dobrej pogodzie , ale bardzo mi żal 50 zł. na syfiarskim campingu , mając kiepskich sąsiadów i jeszcze leje :) :) :)
- pozwolę sobie przyłączyć się do tej puenty :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nasze zarobki nie są europejskie

 

No to bojkotujmy pracodawców i nie chodźmy do pracy :). Zawsze też możesz wyjechać do europy i zarabiać po europejsku :ok:.

Moi drodzy przemyślcie słowa kol. petka

towar czy usługa jest tyle warta ile gotów jest za nią zapłacić klient

 

Tak poza tym to jak pisze affa, nie ma co siedzieć przed komputerem i płakać że nie stać, że drogo tylko trzeba wsiąść się do roboty :):) i albo szukać czegoś tańszego, albo kombinować żeby lepiej zarabiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no , Wiking jest drogi , nie tani , chcesz pobyć na podobnym campingu 2 tyg. za 500 PLN . to daj znać , dam Ci namiary , nie , nie dam Ci namiarów za to .....

 

 

Jarekkow napisał/a:

No wiesz , 44 lata i takie głupoty w głowie ?

 

 

Nie mierz innych swoją miarką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec o preferencjach -" Biały Dom jest na bardzo wysokim poziomie " - może i tak - widziałem go i mi się nie podobał bo boksy bez zadrzewienia - istna patelnia - i kto mi co zrobi

 

 

Ku ścisłości to Camping Biały Dom to nie tylko patelnia. Na jednym ze zdjęć faktycznie widać główną alejkę z przyczepami i kamperami jak to nazywasz na patelni, ale przyznaj również, jeśli faktycznie byłeś w środku, a nie tylko oceniasz ze zdjęć, że pozostałe boxy są rozrzucone wśród drzew. Byłem właśnie w tych boxach od strony tego hotelu i czasami było chłodno między tymi drzewami pomimo słońca na niebie. Na tym campingu właśnie masz do wyboru albo przyczepy w 2 rzędach na patelni albo boxy rozrzucone wśród drzew w cieniu. Z tego, co pamiętam to na wikingu cały teren pod przyczepy jest zalesiony i może to nie każdemu odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ciemnocie żyłem do tej pory :) bo nie wiedziałem, że jak zapłacę 100 to miałbym dobre towarzystwo i pogoda murowana :ok: a tak płacąc 50 jestem na "syfiarskim" polu i do tego mam kiepskich sąsiadów i ciągle leje :)

 

 

Na zlocie w Warce cena dajmy na to 3 osobowej rodziny była 45zł/doba i z relacji forumowiczów było super tak, więc niska cena nie zawsze musi oznaczać gorszych warunków na campingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepotrzebne złośliwości padają przy okazji tej dyskusji

kto chce interpretuje słowa przedmówcy, by się z nim zmierzyć, ośmieszyć- w imię czego?

 

piszcie proszę więcej o kempingach, o ich standardach, o relacji ceny do jakości usług.

jeśli kogoś nadal gryzie wątroba proszę admina o przeniesienie części wątku do Hyde Parku, tam będzie można kontynuować. można zacząć od mojego postu z pierwszej strony, bo pozostałe dwie są tutaj zbędne :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku ścisłości to Camping Biały Dom to nie tylko patelnia. Na jednym ze zdjęć faktycznie widać główną alejkę z przyczepami i kamperami jak to nazywasz na patelni, ale przyznaj również, jeśli faktycznie byłeś w środku, a nie tylko oceniasz ze zdjęć, że pozostałe boxy są rozrzucone wśród drzew.
- niestety nie byłem w środku a camping widziałem zza płotu od strony "patelnianych" boksów - zaznaczam , że nie miałem zamiaru podważać Twojej oceny campingu Biały Dom (jeśli tak zrozumiałeś to przepraszam) - tylko zrobiłem to z przekory bo wkurza mnie to , że ludziska zamiast docenić czyjś wysiłek (opis stworzyłem dla Was- ja "Wikinga" już widziałem) to wyszukują dziury w całym prowadząc do zbędnych swarów - NIE PODOBA SIĘ ??? To NIE JED┼╣ i tyle . Na zakończenie stwierdzam, że nie ma co się wysilać bo i tak zawsze cyt."dupa z tyłu".....wiem :ok: dla tego więcej tego nie zrobię bo już mi się nie chce !!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ludziska zamiast docenić czyjś wysiłek

 

Na to nie licz Robercie - większość myśli ,że tak musi być ,że to po prostu jakiś obowiązek czy cóś .Obserwuję wysiłki koleżanek i kolegów starających się w różny sposób uatrakcyjnić nasze forum , zrobić coś przydatnego ,a tu nagle jeden z drugim albo sprawę " olewa" albo krytykuje. No cóż żyjemy w takim a nie innym kraju , takiej a nie innej społeczności i nie ma co biadolić , tylko szkoda ,że fajne pomysły i zapał mogą tak jak w Twoim przypadku spalić na panewce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego więcej tego nie zrobię bo już mi się nie chce

ale dokładny opis kempingu powstał i będzie dostępny dla potomnych :ok:

może nie wszyscy skorzystają z niego i się zameldują w Dziwnówku, ale na pewno ktoś kiedyś... czasami warto zrobić coś nawet jak niektórzy ujadają.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip85-87, bardzo fajna relacja !!! Dzięki.

Innych zachęcam do umieszczania ciekawych relacji oprawionych zdjęciami ... taki bełkot jaki pojawił się pod postem Filipa85-87 zniechęci ludzi do publikacji czegokolwiek :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.