Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupie


grzegorz s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,to ma być moja pierwsza więc nie chcę dać ciała.

http://moto.allegro.pl/item621916832_przyczepa_kempingowa_sprite_alpine_1995rok.html

http://moto.allegro.pl/item621080751_abbey_214gt.html

a tu troche mniejsza

http://moto.allegro.pl/item626889283_przyczepa_kempingowa_compass_comodore_340.html

Popatrzcie fachowym okiem czy te przyczepki są coś warte,

pozdrawiam i dziękuje za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz wybierać tylko w tych trzech to wybór jest prosty- Sprite Alpine.Łazienka jest taka jak być powinna czyli brodzik,umywalka z prawdziwego zdarzenia i ubikacja wbudowana,oddzielne spania,młody rocznik.Oczywiście jest to opinia wydana na podstawie zdjęć,ale przyczepę trzeba jeszcze sprawdzić organoleptycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy podałem przykładowo ,wydawały mi się najciekawsze z różnych ofert w tej cenie

(około 7 tys) jeśli znajdą się inne propozycje to chętnie je rozważę.Przyjmę każdą ciekawą radę bo przyznaję ze jestem laikiem w tym temacie

(mam nadzieję że się to zmieni za jakiś czas).Narazie potrzebna mi jest przyczepka dla

3 osób no i taka żeby mój Focus dał rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

pierwsza wychodzi ze jest najmlodsza i mi osobiscie najbardziej sie podoba a pozatym chyba masz najblizej zeby ja obejrzec

 

Narazie potrzebna mi jest przyczepka dla

3 osób

 

dwie pozostale sa raczej dwuosobowe chyba ze chcecie spac w trojke na jednym lozku

 

wracajac do tej pierwszej to u mnie jest tak ze to lozko pietrowe mozna zlozyc i schowac tak jakby pod szafke (tez mam angielke)

Mozesz zobaczyc w "nasze pojazdy" Abbey GT 415 tam sa zdjecia z rozlozonym i zlozonym lozkiem,mam praktycznie taki sam rozklad w przyczepce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem angielskich przyczep. Zazwyczaj są one dość podniszcone i co najmnie połowa urządzeń nie działa. Proszę sie nie obrazić ale na Allegro można znaleść znacznie ciekawsze przyczepy. Napisz co Cie dokładnie interesuje i do jakiej kwoty, napewno cos ciekawego Ci podpowiemy. Pozdrawiam

post-81723-imported-aa242bcd-5d97-46bf-817c-6472a4ae87ce_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zdecydowanie polecam angielska przyczepkę :ok: , ponieważ sama taka posiadam i jestem z niej bardzo zadowolona Swift ( na marginesie szykujemy się do jej sprzedaży, ponieważ zakupiliśmy druga większą).

nasza to salonka, ma tylko jedno łóżko, za to dość duże (nam dla 3 osobowej rodzinki spokojnie wystarczała). Jedna z tych trzech przyczep, ma wejście z drugiej strony - dlatego pewnie jest taka tania, też ma to znaczenie.

Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tych trzech przyczep, ma wejście z drugiej strony - dlatego pewnie jest taka tania, też ma to znaczenie.

 

chyba wszystkie z tych trzech maja wejscie "po angielskiej stronie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie z której strony jest wejście?Też mam angielkę i jestem zadowolony,wszystko działało,a to czy jest zatyrana to nie zależy od kraju producenta tylko od użytkownika.W tej pierwszej przyczepie brakuje mi bojlera do ciepłej wody,co jest trochę dziwne,no chyba że jest elektryczny.Ta druga przyczepa ma gazowy bojler Cascade,widać kratkę wylotu spalin.Jednak wykończeniem ta pierwsza przyczepa bije na głowę pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.