Skocz do zawartości

Daszki do przyczep i kotki do drzwi


Paweł 66

Rekomendowane odpowiedzi

No, byly rozne kolory, nawet zolte i bialawe i szare takie, ale Jola powiedziala, ze maja byc blekitno - biale( bo zadzwonilem na wszelki wypadek), bo daszek letni mamy blekitny i pasy na przyczepie tez takie niebieskawe, no to pasowac bedzie...

No to takie byly akurat, to wzialem - dlugie na 205 i szerokie na 56, to chyba komary nie wleca.

No cena, nie najnizsza byla ale pewnie i nie najwyzsza, znaczy 140 zeta dalem, no to pewnie gdzies taniej sie da kupic ale trudno, wiecie jak to jest w sklepie, impuls chwili itd...

No i nowe jakby...

Na razie mam w pudelku bo jeszcze budka nie odkryta.

A daszek letni to Tomekk zalatwil, ze uszyli w Lodzi nam takie jak chcielismy...

Tez jeszcze nie rozstawialem...

No i takie lampki solarne kupilem po 6 zeta w Liroju co to sie w swietle laduja a potem MAJA swiecic w nocy, na razie swieca na parapecie w domu.

Poki co swieca...

Tak, ze inwestowane jest caly czas...

 

J. :ok::ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tomekk to w Lodzi nam zamowil za co wielkie DZIEKI, jest 3 m w kiedrze i 2 w glab, ma 3 aluminiowe pionowe kolki i odciagi, jest bardzo lekki, tak jak chcielismy i sie bardzo szybko rozstawia a rurki specjalnie inne, bo te od przedsionka ciezkie i stalowe na ogol sa.

Taki na krotkie wyjazdy i szybkie rozstawianie mial byc, no na Rumunie...

Cene to Ci na pw napisze, bo podobno troche przeplacilismy wiec sie wstydze, ze mnie troche wysmiejecie....

Znaczy AZ tak duzo nie zaplacilismy, ale tak calkiem malo to tez nie...

No ale tak sie zdecydowalismy i mamy.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek l, jak dobrze uszyty i dobrego materiały i tym bardziej na zamówienie specjalne , bo jak się domyślam nie była to produkcja seryjna to cena musi być ciut wyższa ( usługi w naszym kraju drogie) .

Nie pisze tego byś podał mi cenę , ale uspokoić Twoje sumienie , że nie przepłaciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, daszek solidny, szybko się rozkłada i składa, rurki, śledzie wszystko jest. Materiał mocny, łatwo zmyć np. ptasie odchody :ok: - miałem okazję :):ok:

 

Cena ceną, ale dobrych pare lat posłuży napewno i można zamontować z jednej bądź drugiej strony przyczepy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daszek 300 x 200 cm + trzy rurki + linki zamówiłem w Legionowie w AVIOTEXie. Szyją tam nowe namioty, przedsionki i reperują te starsze, czasami mocno uszkodzone. Ale głownie szyją namioty do rozkładanych przyczep. Zajrzyjcie na stronę www.holtkamper.nl :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daszek 300 x 200 cm + trzy rurki + linki zamówiłem w Legionowie w AVIOTEXie.

 

Ile krzyknęli za coś takiego? Muszę powoli o wakacjach myśleć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek l : daszek daszkowi nierówny - może Twój jest po prostu lepszy. Dzisiaj będę dopieszczał Moją Bambę i przygotowywał do wyjazdu. Dla sprawdzenia rozłożę daszek i zrobię foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to w najbliższym tygodniu postaram się zadzwoni do:

Namiotexu w Legionowie ( http://www.namioty.go3.pl/oferta.htm )

Aviotexu też w Legionowie ( http://www.aviotex.com.pl/ )

Active Life'a w Łodzi ( http://www.przedsionki.pl/ )

 

Ja na swoją budkę potrzebuję daszka 2,5 metra na długości przyczepy na 2 metry głębokości. Zobaczymy co mi zaproponują.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.