Skocz do zawartości

Który eksponat podobał Ci się najbardziej


sasquatch

  

  1. 1. Ktory eksponat podobal Ci sie najbardziej?

    • inne
      0
    • SKIF rozkladany (wraz z filmem)
      0
    • SAM
      0
    • Transit "Reksio"
      1
    • Dzieci Kwiaty
      1
    • Winnebago
      12
    • Opel Blitz
      10
    • ogorek + Beduin
      11
    • zestaw PRL
      9
    • zestaw DDR
      1
    • motocykl MZ ES250 z koszem bocznym
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mnie zaskoczyło wykonanie Beduina- młodsza niewiadka była daleko z tyłu... no i śliczny T1 dopełniający kompletu- na ten zestaw idzie mój głos :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie opelek - może trochę dlatego, że sami jeździmy tą marką a i też drugim powodem jest to, że moja lepsza połowa w opelku w Gliwicach pracuje :ok: I obfotografował tego kamperka ze wszystkich stron, co by kolegom w pracy się pochwalić i do gazetki zakładowej je wstawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem głos na winnebago. Po prostu ten pojazd najbardziej mnie zaskoczył i nie spodziewałem się czegoś takiego zobaczyć :ok: Wielki, nietypowy, nieporęczny u nas, ale z charakterem.

 

Transit był jeszcze fajnym eksponatem, ładny był szary "ogór".

 

Nie no, każdy pojazd coś w sobie miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Opel

 

A propo Opla - wiecie, że on został zrobiony z wozu strażackiego? :ok: Wnętrze to wymysł właściciela. Przyznam - fajnie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka rynne z zeliwnywnych zlewow z kranami z zimna woda - to byly pierwsze umywalnie jak zaczynalem uprawiac ten sport... :ok:

A lusterko do golenia wisialo na drzewie... :bzik:

 

J.

No jakbym zobaczyl syrenke z zapieta jakas polska rzecza z tylu to by bylo ze ho!

Szedlbym w polskie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były takie lusterka z aktorkami ! Był to hit ! Mozna zrobic taką ekspozycje : Syrena + jeden z pierwszych namiotów z Legionowa i figura faceta golacego sie przy lusterku na brzozie. Oczywiscie z zaznaczeniem że były to żyletki ,,RAWA,,. Dwie figury woskowe , golący sie mężczyzna i kobieta na kocyku z koszykiem jadła . Adapter Bambino zawodzący ,,Kormorany ,,. Piszę to całkiem powaznie , bez żadnego sarkazmu. Myślę że niejednemu by łezka stanęła w oczach .

 

PS. Jacku ! a może byś był za modela !???? :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.