Skocz do zawartości

Kemping w okolicy Ustronia


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

ma wg mnie jedną wadę. Mianowicie płatny prysznic z ciepłą wodą :krzykacz: i to całe 3 zł.

 

Niestety my też mamy nie najwyższe noty dla tego pola. Opłatę za gorący prysznic można jeszcze przeboleć,ale brak ciepłej wody do mycia naczyń jest nie dopuszczalna. Ciepła woda za free była tylko w jednej i jedynej umywalce po stronie damskiej, w ogóle w sezonie musi być tam niezły cyrk - po dwie ubikacje i po jednej umywalce dla dziewczynek i chłopaków :czerwona: Uważamy za konieczne rozważenie przez właściciela rozbudowania pomieszczeń na cele w/w :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ma wg mnie jedną wadę. Mianowicie płatny prysznic z ciepłą wodą :ok: i to całe 3 zł.

 

........ Uważamy za konieczne rozważenie przez właściciela rozbudowania pomieszczeń na cele w/w ;(

 

podnoszę temat do góry,bo tak sobie myslę wyskoczyć w ostatni wekend sierpnia.

 

i mam pytanko:

czy może ktos zawitał tam w tym roku i czy cos zmieniono w kwestii sanitariatów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jeżeli chodzi o ten kemping nad rzeką, z którego jest w wątku dużo zdjęć, a kolega zapodający zdjęcia był wcześniej na morzem w Gąskach, to jak najbardziej tak, wszystko hula, kemping działa, rzeka płynie, góry stoją, kolejka na Czantorię jeździ, korki na drodze dojazdowej/wyjazdowej do Wisły są - czyli wszystko gra  :ok: Możesz zabierać znajomych, a potem zapodać świeże zdjęcia dla potomności i innych Forumowiczów :)

 

I przy okazji, ja się zawsze o to czepiam, (nawet mnie już kiedyś za to obsztorcowano), rozszerz trochę swój profil proszę. Jak chcesz działać na Forum, to taki "no name" to nie bardzo. :hmm:

 

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

W samym Ustroniu to nie wiem ale mogę polecić Ci Ośrodek Malwa w Sianożetach ul Ku Morzu 2. Jest tam małe kameralne pole przy ośrodku , jeżdżę tam od 10 lat ( narazie z namiotem) W związku z tym ,że jest małe najlepiej zadzwonić i się umówić. Za namiot w tym roku płaciłem 15 zł od osoby + prąd ile zużyjesz tyle płacisz. Za przyczepe o ile się nie zmieniło to było 20zł od osoby i to wszystko.

Jest tam plac zabaw , boisko do siatki plażowej,siłownia ,piłkarzyki, stoły do tenisa można wypożyczyć grila.

Łazienki są świeżo po remoncie gorąca woda non stop. No i naważniejsze - 25 metrów do morza !!! jak będziesz miał szczęście to możesz oglądać morze przez własne okno :hehe: Później jak  znajdę to wrzucę tel do recepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu. My tu o ustroniu koło Wisły. Barany, oscypki, górale, szlaki górskie i Janosik i browar w Żywcu :) Chyba Ci sie nieco strony świata pomyrdały  :hmm:

 

Co innego kampingu.... był zlot w Wiśle, na Jonidle i było OK. Chyba mozna polecić....  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeżeli chodzi o ten kemping nad rzeką, z którego jest w wątku dużo zdjęć, a kolega zapodający zdjęcia był wcześniej na morzem w Gąskach, to jak najbardziej tak, wszystko hula, kemping działa, rzeka płynie, góry stoją, kolejka na Czantorię jeździ, korki na drodze dojazdowej/wyjazdowej do Wisły są - czyli wszystko gra  :ok: Możesz zabierać znajomych, a potem zapodać świeże zdjęcia dla potomności i innych Forumowiczów :)

 

I przy okazji, ja się zawsze o to czepiam, (nawet mnie już kiedyś za to obsztorcowano), rozszerz trochę swój profil proszę. Jak chcesz działać na Forum, to taki "no name" to nie bardzo. :hmm:

 

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku :)

Masz moze aktualny cennik  z 2013  z tego pola ,nr telefonu-przyda się na przyszły sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wiem że temat z października ale może komuś się przyda...

 

Akurat siostra jest w Ustroniu na urlopie wiec poprosiłem ją co by zbadała jak ten kemping wygląda i czy działa bo gdzieś widziałem że całoroczny niby miał być.

 

Przepraszam za jakość zdjeć bo robiła komórką, podsumowując kemping zamknięty na 4 spusty.

Załączam zdjęcie tablicy informacyjnej z nr telefonów itp

 

Pozdr Michał

post-14730-0-77112400-1392748271_thumb.jpg

post-14730-0-59318800-1392748287_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.