Skocz do zawartości

Kemping w okolicy Ustronia


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety koledzy , w ten weekend nie wybuieram się nigdzie ,

 

Witam,Serek, nie mógł bo był na zlocie w Borkach więc zrobiłem sobie objazd i wkleje parę zdjęc .Tak jak było pisane :na wysokości Spar-u kręcimy w lewo(na światłach),przez mostek prosto i za nim w lewo,potem już widac :slina:

 

e79a033f0bc35102med.jpg

 

ce7b60f12cc25ff4med.jpg

 

5a06f292d1b74908med.jpg

 

b73d4b3929a646a8med.jpg

 

4eb6d908abd78754med.jpg

 

2f19cf23f551b55dmed.jpg

 

921b0074daa03055med.jpg

 

pozdrawiam :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
moderator oprocz umiejetnosci zamykania watkow powinien potrafic doklejac pytania do wlasciwych watkow :ok:

 

Moim skromnym zdaniem tak doświadczony forumowicz z tak długim stażem powinien przed założeniem nowego wątku poszukać czy interesujący temat już nie istnieje. Niestety ostatnio wielu chce iść na tzw. łatwiznę.

 

Ale to nie jest tematem tego wątku. Sorki :ok:

 

P.S. I proszę mnie nie posądzać o jakieś wazeliniarstwo. Wyrosłem już z tego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, zapomniałem, że był taki wątek, w dodatku zapamiętałem tylko, że polecano brenną, która mi nie pasuje zupełnie na ten wyjazd, przegapiłem zupełnie jaszowiec. mnie interesował kemping w Ustroniu, a nie w okolicy, stąd nowy temat. być może popełniłem błąd... znaczy, naturalnie, poszedłem na łatwiznę... moi drodzy, możemy o tym oczywiście porozmawiać, ale nadal liczę, że ktoś ze sporej grupy forumowiczów pomoże wybrać właściwy kemping na przyszły weekend :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatni weekend zawitaliśmy na polecany przez afrikanera kemping "Jaszowiec", bo na wybranym przez nas kempingu "U Krzysia" nie można było stać samochodem przy namiocie :piwo:

 

kemping okazał się całkiem przyjemny. wprawdzie ciasno, zupełnie jak na zamieszczonych przez poprzedników zdjęciach, ale skoro my wytrzymaliśmy to chyba każdy to przetrzyma :jump: nie ma wydzielonych stanowisk, kolejni karawaningowcy przyklejają się do poprzedników. w czasie naszego pobytu kemping obłożony był znacznie, ale już w niedzielny wieczór lekko się rozluźnił.

 

sanitariaty kiepskie, prysznic 3 zł za 10 minut. kibelek musiałem opróżniać do muszli, czego nie cierpię. ceny pobytu dosyć niskie, za to stosunkowo wysokie ceny napojów w barze, co zachęcało do zaopatrywania się poza kempingiem. bar czynny co najmniej do 22, nawet wtedy można zamówić coś ciepłego.

 

towarzystwo na kempingu dosyć głośne, szczególnie w okolicy kilku przyczep na wynajem umieszczonych tuż przy wjeździe. jak ktoś chce spokoju niech go poszuka w głębi. huśtawki dla dzieci mało bezpieczne, podczas używania cała rama się ruszała. za to dosyć fajny plac zabaw znajduje się w niedalekiej odległości od kempingu.

 

mimo wielu wad miejsce ma klimat, to wspaniała baza wypadowa do wycieczek na Czantorię (pieszo lub wspaniałym 4-osobowym wyciągiem krzesełkowym), na Równicę czy do Leśnego Parku Niespodzianek (pokazy lotów ptaków drapieżnych i sów!) oraz zwiedzenia samego Ustronia czy Wisły.

 

przy okazji: afrikaner, dokąd udało Ci się dojechać rowerem, bo ktoś mi mówił, że do samej Wisły ścieżki nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerem spokojnie można dojechać do samej Wisły,w tym krótki kawałek drogą reszta wałem rzeki.W druga strone do Skoczowa a nawet i dalej.

My(Grace i Adje)jechaliśmy zazwyczaj w drugą strone,tzn stacjonujac w Brennej wzdłuż Brennicy do Skoczowa i dalej pzrez Ustron do Wisły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Następnym polem kempingowym w Ustroniu jest obszerny teren znajdujący się przy stadninie koni,jadąc w stronę Wisły mijamy z prawej strony dolną stację na Czantorię i po około 70 metrach jest droga w lewo gdzie jest znak - droga bez wyjazdu,jest tam też zakaz skrętu w lewo. Kawałek dalej na skrzyżowaniu gdzie skręcamy w lewo na wspomniany już kemping 'Jaszowiec' skręcamy w prawo i obok marketu zawracamy wracając spowrotem na drogę gdzie już można skręcić do stadniny i pola kempingowego. Rozmawiałem z właścicielem telefonicznie - wszystko po 5 zł podjechałem tam też przy okazji - wydawało się na miejscu że jest ok. Przy wyjezdzie z Ustronia w stronę Wisły jest tablica z reklamą tego miejsca -

post-96536-imported-83ddee93-a25a-489b-a444-a08db0f6032a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. W ubiegły weekend odwiedziliśmy razem z żoną kemping "Jaszowiec". Pogoda była wręcz idealna :hehe: więc na polu oprócz przyczep "całorocznych" stacjonowało jeszcze kilka załóg. Jeśli miałbym wyrazić swoją opinie na temat pola to byłaby to raczej opinia pozytywna. Pisze raczej pozytywna ,bo pomimo wielu zalet (bliskość Wisły i świetnej ścieżki rowerowej , ekstra widoku na Czantorie) ma wg mnie jedną wadę. Mianowicie płatny prysznic z ciepłą wodą :krzykacz: i to całe 3 zł. Chyba że wolicie brać prysznic w zimnej wodzie to jest za friko :czerwona: . Cena za prysznic może nie jakaś super wysoka bo to przecież nie 50 zł ale biorąc pod uwagę że na innych kempingach jest to wliczone w cenę pobytu i że można korzystać do woli to mogliby to na tym polu zmienić. Pomimo tej wady kemping dość ciekawy i urokliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.