Skocz do zawartości

Kemping w okolicy Ustronia


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeden kamping jest w Ustroniu Polanie na przeciw Czantorii.Chyba nie mają swojej strony,jeśli znajde wrzucę jakieś fotki.

Jest też kamping w Wiśle ale na tym ostatni raz byłem dosć dawno temu.Wtedy warunki były OK ale jak jest teraz :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w samym szczyrku był kemping Skalite czy jakoś tak. Nie jestem pewien czy było gdzie się tam rozbić - możliwe że to kemping na którym można tylko wynająć domki kempingowe.

Był też kiedyś camping "Szczyrk" na ulicy Olimpijskiej :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja co roku jeżdżę na wspomniany wyżej kamping w Ustroniu Polanie.

(zawsze zahaczamy tam na jakiś weekend w sezonie , ze względu na bliską odległość)

super lokalizacja: do Wisły na rowerkach max pół godz. wzdłuz rzeki Wisły,do Ustronia Zdrój też trasa rowerowa wzdłuz rzeki;

vis a vis kolejka linowa na górę Czantoria,a z niej widok na całą okolicę.

kamping umiejscowiony jest przy samej rzece Wisle-otwierasz furtkę i w czasie, gdy klara ostro atakuje możesz się nieźle ochłodzić.

na miejscu bar z zimnym piwem ,huśtawki dla dzieci i w sumie dużo miejsca na rozstawienie i wyszukanie miejsca dla swoich potrzeb.

Niestety minusem są sanitariaty(-trochę to zostało po komunie i panu Gierku),....ale właścicielka z roku na rok coś tam poleku robi i jest coraz lepiej.

(za korzystanie z prysznica-ciepłej wody trzeba płacić) :ok:

ceny b.przystępne-jest poprostu tanio !!!

jak znajdę chwilkę to jutro wrzucę fotki.

ogólnie my zawsze jestesmy b.zadowoleni-zawsze jest jakaś imprezka grillowa przy muzyce blusowej grupy Dżem i nikomu to nie przeszkadza,a nawet kilku stałych bywalców jest naszymi zwolennikami-(pozdro dla pana Mariana :ok: )

:):):ok::ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam.

wlaśnie wróciłem z nad morza byłem w Gaskach :bukiet: i nie miałem dostępu do internetu.

jak się trochę pozbieram to wrzucę fotki na pewno,mam też gdzieś nr telefonu do właścicielki to podam namiary :bukiet::hmm::ok::ok:

 

Kolego , ale to jest temat o Ustroniu w górach na południu , a nie nad morzem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

witam.

wlaśnie wróciłem z nad morza byłem w Gaskach :bukiet: i nie miałem dostępu do internetu.

jak się trochę pozbieram to wrzucę fotki na pewno,mam też gdzieś nr telefonu do właścicielki to podam namiary :bukiet::ok::ok::ok:

 

Kolego , ale to jest temat o Ustroniu w górach na południu , a nie nad morzem ...

 

Myślę, że Afrikaner właśnie wrócił z urlopu z nad morza i wrzuci info o kempingu o który pytasz w okolicach Ustronia. :hmm:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.