Skocz do zawartości

Zlot w Bieszczadach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

spoko Panowie bez nerwów.

Mam propozycje może dowiecie sie co i jak ile mogło by przybyć zestawów i po jakich kosztach?

Pamiętając że to okres wakacyjny być może mają już jakieś terminy zajęte.

Pewnie tyle co w Warce nie przyjedzie ale kto wie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie by było udeżyć na np 4/5 dni

wybrać sie w trase z przewodnikiem, może jakaś trasa na rowery góskie, jakiegoś prosiaka można by też zamówić :bukiet:

ale z drugiej strony Bieszczady to podobno lek na stres, na zszargane nerwy, bez komórki i maila od szefa więc trzeba coś wypośrodkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ! I Bieszczadzkim Zlotem Karawaning.pl i Niewiadówek . Mnie chodzi o kameralnośc z innych wzgledów . Kemping w Dołzycy pomiesci max. 60 załóg ! a po drugie 8 lipca bedą moje urodziny . Wieprzoszek nadziany kasza będzie miał tylko 6 kilo. Brzytwą mam go kroić :bukiet::hmm: ??? na tyle ludzi ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ! I Bieszczadzkim Zlotem Karawaning.pl i Niewiadówek . Mnie chodzi o kameralnośc z innych wzgledów . Kemping w Dołzycy pomiesci max. 60 załóg ! a po drugie 8 lipca bedą moje urodziny . Wieprzoszek nadziany kasza będzie miał tylko 6 kilo. Brzytwą mam go kroić :bukiet::hmm: ??? na tyle ludzi ?????????

 

dorzucisz kaszy,kto się kapnie?

a może będzie miał bliźniaka?

wszystko jest zależne od pogody, nie tylko ducha.

rozmawiałem z Leszkiem na Warkocie o takim spotkaniu,stwierdził że lipce są przeważnie deszczowe.dlatego Rysiaczku może byś przesunął swoje urodziny na wrzesień, byłbyś młodszy o kilka tygodni, daj się namówić,zwalimy się kupą, co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zawsze zgodny ! Ale wiecie mamy we wrześniu Nasz ZLot jesienny. Ze wzgledu na obowiązki zawodowe nie moge pozwolić sobie na dwa wypady w jednym m-cu. Proponujcie ! Zobaczymy ! Jakby nie patrzeć wieprzek i tak będzie pokrojony ! :]:bukiet::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym proponował tak żeby wszystkich pogodzić połowę sierpnia . Pogoda z reguły jest już wtedy stabilna (mniej burz niż w lipcu) ,deszczy tez mniej , dzieci jeszcze do szkoły nie idą więc załogi z dziećmi też by mogły przyjechać. Zlot jesienny nie był by zagrożony.Jeżeli Rysiu mógłbyś przełożyć te urodziny to zawsze lepiej być młodszym nawet kilka tygodni :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że w tak piekne miejsce jak Bieszczady przybędzie w sezonie diesiątki załóg w różnych terminach Ja mam tylko wolne właśnie w ten jeden tydzień. Sierpień to w mojej firmie wyjazdy do różnych Egiptów , Tunezji itp. Będe musiał pilnowac całego interesu. Trzeba zrobić kilka spotkań gdyż nie jest możliwością aby dopasować terminy do wszystkich.

Dałem propozycje nr. 1 . Proponujcie inne okresy i lokalizacje spotkania . Jeżeli chodzi o kemping to jestem otwarty na inne miejsca , ale czas mam sciśle wyznaczony ! Takie zycie niestety !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było więcej informacji na temat VI zlotu to wtedy można będzie się szerzej wypowiedzieć na temat terminów pozostałych , tych mniejszych i większych zlotów .

Należy uszanować Rysiaczka urodziny oraz jego plany urlopowe . Urlop - rzecz święta .

Skoro ma być organizowany VI zlot we wrześniu to co nam szkodzi aby Rysiaczek ponownie się ... urodził . :bukiet:

 

Tak czy siak info odnośnie VI zlotu potrzebne jest jak najszybciej . zdąży się jeszcze coś poukładać w terminach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.