Skocz do zawartości

Borki - 29-31 MAJ -2009 oraz 11-14 CZERWIEC -2009


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

w nawiązaniu do wcześniej zadanego pytania ( w innym temacie ) postanowiłem sprawdzić co i jak ze zlotami w Borkach i podsumowując :

 

1) pierwszy termin 29-31 MAJ -2009 to zlot organizowany przez ŁÓDZKI KLUB CAMPINGU I CARAVANINGU / poniżej program zlotu

http://lkkc.nazwa.pl/program_zlotu_2009.pdf

 

2) drugi termin 11-14 CZERWIEC -2009 - to zlot Niewiadówek który jest opisany tutaj

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?p=83898&sid=172b297a7aa5b88878669d7c0d5b9fc5#83898

 

ja pierwszy kontakt z karawaningiem miałem właśnie w Borkach więc mam bardzo duży sentyment do tego miejsca :ok:)

 

My z naszą ekipą będziemy na 99,9999999999% w terminie pierwszym, więc zapraszamy wszystkich do jednego wielkiego ogniska :) , a drugi też jest w planie :)

pozdrawiam Marcin z Luksusowej_budy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paiter

trzeba bedzie dokończyć tego literka :) bo jakos sie zmeczylismy za szybko ostatnio :bukiet:

 

nono bo cza było wracać w niedziele do domu :hmm: a człowiek jest przecież odpowiedzialny i wiedział kiedy przestać :):)

ps: Nalka strasznie się cieszy że będziecie :(:] oczywiście nie że wy tylko Oliwia :):)

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam kartę zgłoszeniową na XXIII Międzynarodowy Zlot Campingu i Caravaningu ŁKCC BORKI’2009 w dniach 29-31.V. 2009 i jestem pełen podziwu, a mianowicie: Wpisowe na zlot wynosi 120 zł od załogi zrzeszonej w klubach caravaningowych PZM, PFCC lub PTTK. Dla załóg niezrzeszonych 150 zł. (max.2 osoby dorosłe + 3 dzieci do lat 18)

 

To są tylko dwie doby, a podane kwoty w dobie kryzysu to nie jest mało.

 

Jakoś w żaden sposób nie mogę się doliczyć kwot podanych przez organizatorów, na zlotach których byłem zawsze opłata była mniejsza niż przyjeżdżając w innym terminie. W tym przypadku jest odwrotnie, jakoś trudno to zrozumieć.

 

Wpłaty należy dokonać w terminie do 15 maja 2009 r. – czy nie można by było dokonać wpłaty przy wjeździe tak jak na innych zlotach

Opłata po terminie wynosi 140 zł od załogi zrzeszonej i 170 zł od załogi niezrzeszonej – trzeba być wielkim by takie cos wymyślić.

 

Opłata za przyjazd załogi przed zlotem i pozostanie po zlocie wynosi 30 zł/dzień pobytu.

 

Ksero kart zgłoszenia + ksero dowodu wpłaty należy przesłać na adres klubu.

 

 

CENNIK NA 2009 R.

 

PRZYCZEPA CAMPINGOWA 15,00 zł/DOBĘ

CAMPER 20,00 zł/DOBĘ

SAMOCHÓD 5,00 zł/DOBĘ

PODŁĄCZENIE DO PRĄDU 10,00 zł/DOBĘ

 

OPŁATA POBYTOWA

OSOBA DOROSŁA 12,00 zł/DOBĘ

DZIECI I MŁODZIEŻ UCZĄCA SIĘ 6,00 zł/DOBĘ

OPŁATA MIEJSCOWA

OSOBA DOROSŁA 1,00 zł/DOBĘ

DZIECI I MŁODZIEŻ UCZĄCA SIĘ 0,20 zł/DOBĘ

 

OPŁATA SANITARNA ZA PSA

W DOMKU 4,00 zł/DOBĘ

post-81344-imported-7adddf5b-6371-45b0-88cb-d2aa41e699a4_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Borki chcą by zloty w tym miejscu omijać szerokim łukiem , jak się do ma do Warki sami się przekonaliśmy 15 zł od głowy za dzień pobytu, mało tego dla nas 20% zniżki , gdy wjedziemy do Warki w innych terminach .

Kolejny WIELKI PLUS dla kempingu w Warce , pierwszy za organizacje Warkotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

track222, Rysiu,jeśli nie byłeś na podobnym zlocie robionym przez kluby zrzeszone to nie masz rozeznania w tym temacie.

Ta cena składa się na cały pobyt załogi w tym czasie,do tego dochodzą gadżety, biesiada, :bukiet::] wycieczki, nagrody, upominki i dużo podobnych spraw.

Jeśli się mylę to proszę mnie sprostować.

Natomiast Warka zrobiła promocję na ten czas i po nim wróci do cen ogólnych tak jak w cenniku.

Na zlotach klubowych dorośli i dzieciaki mają zapewniony program rekreacyjny, kulturalny, wypoczynkowy i częściowo duchowy[ :hmm: ]

Nie namawiam i nie zniechęcam ale moim zdaniem warto na takich zlotach być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

track222, Rysiu,jeśli nie byłeś na podobnym zlocie robionym przez kluby zrzeszone to nie masz rozeznania w tym temacie.

Ta cena składa się na cały pobyt załogi w tym czasie,do tego dochodzą gadżety, biesiada, :):ok: wycieczki, nagrody, upominki i dużo podobnych spraw.

Jeśli się mylę to proszę mnie sprostować.

Natomiast Warka zrobiła promocję na ten czas i po nim wróci do cen ogólnych tak jak w cenniku.

Na zlotach klubowych dorośli i dzieciaki mają zapewniony program rekreacyjny, kulturalny, wypoczynkowy i częściowo duchowy[ :) ]

Nie namawiam i nie zniechęcam ale moim zdaniem warto na takich zlotach być.

 

Dokładnie tak jak mówisz :ok::) , My będąc przypadkowymi gośćmi 2 lata temu na zlocie w Borkach zaraziliśmy się karawaningiem :ok: jechać warto na 100% , a cena jest jaka jest taka jest mała czy duża rzecz gustu

pozdrawiam marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paiter

trzeba bedzie dokończyć tego literka :ok: bo jakos sie zmeczylismy za szybko ostatnio :ok:

 

nono bo cza było wracać w niedziele do domu :) a człowiek jest przecież odpowiedzialny i wiedział kiedy przestać :):)

ps: Nalka strasznie się cieszy że będziecie :ok::) oczywiście nie że wy tylko Oliwia :):ok:

pozdrawiam Marcin

 

Czesc

Emila mowi mi ze ma jakieś fotki waszych dzieci, podaj maila to podesle

jak bedzie nasz kolega z namiotu to literek bedzie malo :ok::) tylko trza bedzie sie gdzies zaszyc zeby go nie mamierzyla druga polowka bo bedzie :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Emila mowi mi ze ma jakieś fotki waszych dzieci, podaj maila to podesle

jak bedzie nasz kolega z namiotu to literek bedzie malo :):ok: tylko trza bedzie sie gdzies zaszyc zeby go nie mamierzyla druga polowka bo bedzie :ok::):)

 

dokładnie :ok:

adres wysłałem na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc

my jedna do borek nie dojedziemy poniewaz moja zona ma spotkanie firmowe na ktorym musi byc :) bardzo zalujemy ale tego tematu nie przeskoczymy

nastepny wyjaz z tego forum mysle ze bedzie czaplinek moze tez wpadniecie

 

pozdrawiam i przepraszamy za nie bycie :krzykacz::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.