Skocz do zawartości

10 Adria Camping Rally, Novalija 21-30.06.2009


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Otwieram wątek na temat imprezy jak w temacie.

 

My dziś się zapisaliśmy i jedziemy na zlot do Chorwacji :) Znamy camping - byliśmy tam 2 lata temu - można tylko gorąco polecać.

Sama cena imprezy jest bardzo atrakcyjna!!!

 

Rozmawiałem w PZM Travel z osobami odpowiedzialnymi za zapisy, organizację ze strony Polskiej itd. (szczegóły http://www.pzmtravel.com.pl/pzmoferta/adria,rally,2009,393.html).

Aktualnie jest ponad 40 załóg z całej Polski.

 

Istotna sprawa - w formularzu zgłoszeniowym w polu Klub wpisaliśmy forum.karawaning.pl. Daje to możliwość organizatorom rozmieszczenia załóg obok siebie. Pamiętajcie :ok:

 

Po zlocie w Warce wiemy, że więcej osób jest chętnych na ten wyjazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

 

Melduje się, jako już zapisany. Niestety nie zapisałem informacji, że jestem z naszego Forum. Jeśli możesz, to zapytaj w jaki sposób, taką informację można jeszcze przesłać.

Wyjeżdżamy w sobotę 20 czerwca w godzinach rannych (około 8:00 - 10:00). Planuje pokonywać trasę za dnia, z międzylądowaniem w Austrii. Co Wy na to ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj tomekk :)

 

Wiem, że zmiany są możliwe - najlepiej przedzwoń do nich (tel. 22.849.84.49) i dopytaj w jaki sposób można zmodyfikować zgłoszenie.

 

Co do szczegółów wyjazdu napiszę na PW :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Też w tym właśnie okresie planuję wyjazd do Chorwacji, ale z tego, co przeczytałem, to miejsc już zapewne nie będzie. Ciekaw jestem, czy bez rezerwacji uda mi się znaleźć obok was wolne miejsce . Planuję wyjazd w niedzielę bardzo wcześnie rano, by przed północą, jadąc przez Czechy, Austrię być w okolicach Słowenii. W poniedziałek dojadę do Plitwickich Jezior, zostanę tam na wtorek, a wieczorkiem nad Adriatyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nasza załoga także się zapisała na ten zlot.My, z racji posiadania maleństwa, które żyje własnym rytmem planujemy wyjazd w nocy z piątku na sobotę ok.2.00 - 3.00.A Wy ?

Pozdrawiamy. :slina::bzik::pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :bzik:

 

Nasze plany już również gotowe - wyjazd o 2.00 z Warszawy z piątku (19.06) na sobotę (20.06). Kierunek Cieszyn, przejście graniczne Mikulov/Drasenhofen, Wiedeń. Tam postuj na znanym nam campingu Wien Sud. Kolejny dzień to kierunek Graz, Maribor i Chorwacja :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :bzik:

 

Nasze plany już również gotowe - wyjazd o 2.00 z Warszawy z piątku (19.06) na sobotę (20.06). Kierunek Cieszyn, przejście graniczne Mikulov/Drasenhofen, Wiedeń. Tam postuj na znanym nam campingu Wien Sud. Kolejny dzień to kierunek Graz, Maribor i Chorwacja :slina:

 

Witam

juz ze wzgledu na koszty polecilbym na przenocowanie ten camping

 

 

http://partner.camping.info/campsite.aspx?ep=4&d=101011&s=196049wide&r=0&p=0&c=false&id=19432

 

jest po drodze i nie trzeba kluczyc po zatloczonym wiedniu

 

Pozdrawiam

DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

juz ze wzgledu na koszty polecilbym na przenocowanie ten camping

 

 

http://partner.camping.info/campsite.aspx?ep=4&d=101011&s=196049wide&r=0&p=0&c=false&id=19432

 

jest po drodze i nie trzeba kluczyc po zatloczonym wiedniu

 

Pozdrawiam

DAKOTA

 

Dzięki za informacje :slina:

 

Czy orientujesz się, czy można z tego campingu wyjechać o dowolnej porze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :slina:

 

Czy orientujesz się, czy można z tego campingu wyjechać o dowolnej porze?

 

witam

 

nie mam pojecia ale zaraz jutro sprawdze ,my wlasnie stoimy na przejsciu granicznym w Laa an der Thaya,wiec bedzie po drodze do wiednia.

 

jutro napisze czy policja czeska nas stad przegonila, jezeli nie przegoni to i tu mozna nocowac 20 m od granicy austriackiej.

 

Wc do 22,00 i od 8 rano

i jezeli mozn a to parking struezony i bezplatny

 

pozdrawiam

DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujesz się, czy można z tego campingu wyjechać o dowolnej porze?

 

witam

 

rozmawialem z wlascicielem on jest od 18,00 do 22,00 i od 6,00 do 9,00

 

szlaban jest otwarty w dzien mozna wjechac i wyjechac , jezeli zostajesz na noc dostaniesz klucz od wszystkiego(wc dusche, szlaban ) wyjezdzajac zostawiasz klucz w skrzynce pocztowej ,

w razie szybkiego i naglego wyjazdu odliczone pieniadze tez mozna zostawic w skrzynce pocztowej .

Bezproblemytyczny i bardzo sympatyczny dziadek.Bezposrednie dojscie do jeziorka .

mam kilka zdjec moge wyslac na maila bo nie umiem pomniejszac , (podaj adres jak chcesz ) i mozesz je wstawic tutaj

pozdrawiam

DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Planujemy wyruszyć 16-tego ale nie wiem czy jechać trasą Cieszyn-Bratyslawa -Wiedeń Słowenia i płacic im te półroczne winiety czy może jechać z Bratysławy E 65 na Węgry do Nagykanizsa i do Zogrzebia. Nocleg na kempingu w Bratsławie i drugi dzień przez Zagrzeb , Kralowac do Plitvicka Jezera tam nocleg kamping i po zwiedzeniu Plitvickich Jezior na drugi dzień nad Adriatyk

Może ktoś coś doradzi czy jazda prze Węgry to dobry pomysł

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.