Skocz do zawartości

Podsumowanie PIERWSZEGO WARKOTU


martes

Rekomendowane odpowiedzi

tymar ! co Ty opowiadasz ! Martes ma córkę która jeździ autem. Biedak musiał to dziewczę zrobić , jak miał 11 l at !!!!! Przecież to młody chłopak ! :hmm::]

 

Rysiaczek, ta młoda dama mówiła do Martesa tato -to chyba coś znaczy. No chyba że coś popindoliłem.

Może to nie córka , ale dziewczyna z recepcji na pewno, nie ważne. Ale sytuacja była taka jak opisałem, więc obsługa wg. mnie zasługuje na super pochwałę. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tymar ! co Ty opowiadasz ! Martes ma córkę która jeździ autem. Biedak musiał to dziewczę zrobić , jak miał 11 l at !!!!! Przecież to młody chłopak !

 

Rysiaczku! Daję Ci słowo, że chodzi o córkę Martesa. Zapewniam Cię również, że poczęta została, gdy Martes miał ciut więcej niż 11 lat. :bukiet:

Acha! I jeszcze zastanawiam się, co będzie, gdy Martes Cię dopadnie!!! :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki organizatorom i wszystkim obecnym za te parę fajnych dni. :)

 

Pozdrawiamy.

Basia i Zbyszek

 

Oo, chyba widzę sąsiada "przez krzaczki" :ok:

 

************************************

 

Dopiero teraz mogę coś napisać, bo po zlocie od razu pojechałem na Ukrainę i wróciłem dopiero wczoraj, ale organizatorom trzeba pogratulować zlotu :ok:

To był nasz pierwszy zlot, ale na pewno nie ostatni! :)

 

Karol i rodzice :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez sie bardzo podobało chociaz nie dane mi było się zbytnio po integrowac w szerszym gronie, jednak bardzo miło wspominam wieczorki zapoznawcze w mieszkańcami Luksusowej_budy (a przynajmniej tę część wieczorków którą pamiętam :) ). Serdecznie pozdrawiam, gratuluje incjatywy i do zobaczenia w Borkach.

 

Troche przykro mi bylo tylko na samym wjeździe ... co z tego że przyjechałem dzień wcześniej, skoro wszędzie przeganiały mnie taśmy i "rezerwacje". Z jednej strony rozumiem że każdy chce się rozbić ze swoimi znajomymi, ale z drugiej strony wylądowałem na skraju pola gdzie na szczęście znalazło sie miejsce którego jeszcze nikt nie obtaśmował :ok: choc wtedy jeszcze większość kempingu była pusta..... wyszło troche tak jak by byli równi i równiejsci .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołaczam się do wszystkich pozytywnych opinii. Martes - dziękuję stukrotnie za wzorową organizację. Mam dzięki temu majowemu spotkaniu potężną dawke pozytywnej energii. Teraz szykuję swoją wiekową cycepkę na trasę czerwcową nad nasze polskie morze. Jeżeli ktoś z Was drodzy forumowicze bedzie "ciagnął" pod koniec czerwca do Rowów ("wedle" Łeby :) ) to niech da znać, jest szansa nawiązać nowe ciekawe znajomości poznać fajnych ludzi szanujacych te wspaniałe klimaty caravaningu.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło troche tak jak by byli równi i równiejsci .... :)

 

no nie tak , nikogo nie poniżaliśmy rezerwując miejsce dla swoich znajomych, chcieliśmy być blisko siebie , przyjechałem jako pierwszy i sam obstawiłem miejsce dla 4 załóg , nie z myślą by kogoś w ten sposób poniżyć , a tylko dlatego , że chcieliśmy być razem w kupie.

Przykre , że tak to odebrałeś przed zlotem było widać jak się załogi zmawiają , aby być blisko siebie. Na następny zlot jak znów będę szybciej zarezerwuje miejsce dla Ciebie byś lepiej się poczuł :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja tam do obrażalskich nie należę, ale z punktu widzenia "Nowego" w gronie tak to troche wyglądalo ... zapraszamy na zlot, ale idź gdzieś tam dalej bo tu przyjada pojutrze przyjaciele królika ...

 

Podkresliłem jednak ze bylo mi przykro tylko na poczatku, bo potem sie okazało ze mam Luksusowe sąsiedztwo :ok: i było fajnie. Dopisała pogoda, dopisała atmosfera, moje chłopaki sie wyszalały... Nie żałuje niczego.

 

Mam jeszcze pytanie techniczne. Jest tu jakas galeria na zdjęcia, czy wszyscy wrzucaja tak w posty?

 

PS. Piotruś pozdrawia swojego nowo poznanego kolege Wiktora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło troche tak jak by byli równi i równiejsci .... :ok:

 

no nie tak , nikogo nie poniżaliśmy rezerwując miejsce dla swoich znajomych, chcieliśmy być blisko siebie , przyjechałem jako pierwszy i sam obstawiłem miejsce dla 4 załóg , nie z myślą by kogoś w ten sposób poniżyć , a tylko dlatego , że chcieliśmy być razem w kupie.

Przykre , że tak to odebrałeś przed zlotem było widać jak się załogi zmawiają , aby być blisko siebie. Na następny zlot jak znów będę szybciej zarezerwuje miejsce dla Ciebie byś lepiej się poczuł :).

 

kolego wir57 trzeba bylo tej tasiemki wiecej zabrac i ogrodzic plac na okolo 100 zalog z naszego forum wtedy moze poznalibysmy sie blizej :) ja zjechalem napole okolo 24 i tez mialem klopot z lokalizacja ale w sumie trafilem pod dobre skrzydelko mymlona i luksusowej vody znaczy budy :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starykot, te taśmy to wynik tak dużego zlotu. Do Warki przyjechaliśmy My (forum.karawaning.pl) oraz liczna reprezentacja CamperTeam oraz PZMtu. Warto przyjechać na zlot we wrześniu lub inne bardziej lokalne spotkanie gdzie jest kameralniej i wszyscy się mieszczą przy jednym ognisku :ok:. Takie imprezy wypadają najsympatyczniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.