Skocz do zawartości

Podsumowanie PIERWSZEGO WARKOTU


martes

Rekomendowane odpowiedzi

zacznę od podziękowań dla Wszystkich zlotowiczów ...

Załóg było razem 219

Osób dorosłych 470 ,dzieci 80

Postaram się dziś wrzucić fotki z lotu ptaka

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marcin "PREZES ( jak pozwoliłem sobie mówić na zlocie do Ciebie...) , to my dziekujemy, a w szczególności za pomoc w sprawie małej Julci.

 

Było bombowo, napewno jeszcze wpadnie w odwiedziny ...

 

Pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martes - to był nasz pierwszy zlot i zawsze będziemy go wspominać z łezką w oku. Było super. Pozdrawiamy i dziękujemy. I na pewno jeszcze do Warki zaglądniemy :ok:

Nawet mi się zrymowało :)

Grażyna i Adam z Patrykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martes, serdeczne dzięki jako pierwszy przyjechałem i szkoda , że jako ostatni nie wyjeżdżałem .

Wyobraźcie sobie , że tak to wyglądało gdy przyjechałem , z godziny na godzinę przybywało załóg , a później juz sami widzieliście jak nas było dużo .

post-80640-imported-79ba7598-3685-4f7a-b66e-83d5678efa82_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękujemy za wspaniałą atmosferę i rodzinne przyjęcie. Jak tylko będziemy w okolicach Warki przyjedziemy w odwiedziny choćby na małą chwile. Liczymy na kolejną edycje Warkotu, a na pewno będziemy.

 

Serdeczne pozdrowienia od załogi Track222 z Krosna (Dorota, Rysiek i Kacper)

post-80643-imported-89b78669-4feb-4f46-804a-6476c64839a3_thumb.jpg

post-80643-imported-ed1694ce-7ff9-488f-a041-3a6c528762db_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martes/ Wielkie ukłony za organizację i atmosferę na zlocie :ok: Było naprawdę SUPER!!! :)

Podziękuj w naszym imieniu pracownikom kempingu, ochronie i wszystkim którzy pracowali, gdy my wypoczywaliśmy.

Do Warki przyjadę jeszcze nie raz chciażby obejżeć nowe eksponaty w muzeum. Same muzeum, powiem szczerze genialny pomysł którego gratuluję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.