Skocz do zawartości

Podziękowania za wspaniały zlot i integracje


louis_cypher

Rekomendowane odpowiedzi

Aby nie tworzyć nowych watków wykorzystam ten temat.

Chcielibyśmy W,szystkim serdecznie podziekować za miłą atmosfere, i cieszymy sie że mogliśmy Was poznac. Jednych wiecej, innych mniej ale to się nadrobi. Do kolejnego miłego zobaczenia, a najblizsze w Sławie.

Pozdrawiam greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem smak integracji z Camper Team , szczególnie przy kupnie koszulek , nie obeszło się bez wspólnego toastu :ok: serdeczne dzięki w końcu jesteśmy jedna rodzinką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zlot spełnił marzenia tych spośród nas dla których jesteśmy jedną wielką rodziną włóczęgów i wesołków, zakochanych zarazem w swych przyczepach i kamperach.

Było pięknie bo wszyscy byliście ciepli, życzliwi, uśmiechnięci. Ot, tacy fajni kumple z tym samym hobby i podobnymi problemami.

Jako członek obu forów odczuwam radość i satysfakcję, a jako admin jr CamperTeamu dziękuję z całego serca Kolegom z karawaningu.pl.

Czuliśmy się jedną, zgraną paczką. Wierzę, że tak będzie zawsze.

 

DZIĘKI!!! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie uda się podziękować wszystkim ale spróbuję :-]

 

Martesowi za wspaniałą organizację i ciągłą gotowość do pomocy :ok:

oraz za uratowanie mego męża przed głodem chmielowym w środowy wieczór :ok:

 

Reve i teamowi za udane wieczory :pub:

 

Ekipom CamperTeam: eler1 i eeik oraz pozostałym za miłe sąsiedztwo.

 

lepciakowi za porady i pomoc :ok: a przy okazji gratulujemy nowego zakupu :)

 

Rysiaczkowi za powitanie na 'misia' :hehe:

 

pplaw za użyczenie prądu :)

 

i niezrzeszonemu Panu Mirkowi ze Sławna za rozpieszczanie słodkościami mej córci :)

 

Pominiętych przepraszam i obiecuję poprawę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorom już dziękowałem , a wypada jeszcze podziękować za miłe towarzystwo w postaciach takich jak 100pka, Lusia, Kit, Kasia , Th0rn i nów Kasia :) , Widelec, łyżka i łyzeczka, Bathur Monika (Krzyś) :ok: Greg za wspaniały żurek i inne potrawy , a między innymi nalewki wszelkiej maści , ale nie dziękuję za pierwszą noc dosłownie mnie zamordował , na drugi dzień pól dnia na wstecznym chodziłem :) , do końca zlotu z alkoholem było już ostrożnie i wszystkim , których nie wymieniłem , bo lista była by zbyt długa . Serdeczne dzięki i do kolejnego miłego spotkania z budkami :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wspaniale, ale...

Pozostał pewien niedosyt - trochę ten zlot w naszych odczuciach był "za krótki".

Może dlatego, że po raz pierwszy od dłuższego czasu mieliśmy okazję poprzebywać w gronie takich samych fascynatów karawaningu jak my (zwykle jeździmy samotnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować wszystkim za świetną integrację :hmm: , a szczególnie tym, którym smakowała miętóweczka. :bukiet: Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj smakowała :bukiet: . Również dzięki za wspaniałą atmosferę . W takim gronie warto było jechać tyle godzin .

Powiem więcej , pojadę dalej jak będzie taka okazja . :hmm:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.