Skocz do zawartości

Konkurs światełek


pplaw

Rekomendowane odpowiedzi

Wirku ! Gregowi jako naszemu nowemu przyjacielowi poznanemu na Zlocie należy sie nagroda nawet bez lampek ! Musielibyśmy przyznac nagrody wszystkim . Tobie , 100pa , Dżumie ....... i wielu innym których teraz poznałismy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Patrząc na dekoracje innych, wygrałem o włos. Nagroda wspaniała, każda karta albumu budzi marzenia. "Gumową rodzinkę" zabrałem w drogę powrotną.

post-80711-imported-f98acd2a-35d0-4074-8253-c4b06f4153e1_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Gregowi należą się choć słowa uznania. Idea oświetlenia była wspaniała a wykonanie mistrzowskie. poza tym znakomicie ułatwiała mi trafienie nad ranem do własnej przyczepy. Brawo Greg!!!

Cieszę się Balthur że Ci to pomagało nad ranem.Wykonanie tego neonu było własnie po to aby trafic tam gdzie chciałem. Nie chciałem stac sie celem ataku rozsierdzonego małzonka któremu przytulam sie niechcąco do jego zony.

greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam komisja łapówę wzięła :ok: , ale nagrody nie przyznali , więc uczciwie nagrodę przyznano. Trzeba 3 nagrody bo ładnie też zrobił Greg , ale komisja nawet nie widziała w tym czasie brakło prądu :) , nie mam nawet fotki może Greg zrobił to na forum się puści.

Niestety Wirku. Aparat bezpiecznie lezał na pólce w przyczepie. Ostatnio tylko fotografuje przyrode i krajobrazy

greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.