Skocz do zawartości

Nazwa naszego przyszłego klubu


Fil

Rekomendowane odpowiedzi

Do wprowadzenia na Forum tej ankiety zainspirował mnie Irek3. Odpowiedziałem na Jego post w temacie "Spotkanie-zlot" na stronie 4 kącika ogólnego.

Po tej odpowiedzi nie mogę chować głowy w piasek.

Moja propozycja: KAWALERKA.

Nazwa kojarzy mi się z pokojem i kuchnią w przyczepie, karawaningiem i odrobiną kawalerskiego luzu i swobody.

Ciekawe, co Wy na to?

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nazwa powinna obejmować klub jako całoś. A w nim w przeciwieństwie do niektórych klubów mogą należeć "namiotowicze, przyczepowcy i kamperowcy", a więc w skład załóg wchodzą "matki, żony i kochanki". Tu zgłaszajmy propozycje, Tomii ustali do kiedy i bedziemy głosować.

Ja proponuję - OBIEŻYŚWIATY, WSZĘDOBYLSCY

Pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu "KARAWANING.PL"

Zalety (wg mnie :lol: ):

- nazwa polska, bez angielskojęzycznych "caravaning" czy "camper club"

- nazwa, że tak powiem, ogólnopolska (jesteśmy z całego kraju)

- nazwia zawiera wszystko co powinna (przyczepy, kampery, namioty no i forma wypoczynku)

- związana bezpośrednio z naszym forum no i najlepszą stroną o karawaningu ( :pub: Tomii) - tu się podlizałem :pub:,

- nazwa myślę że od początku będzie kojarzona właśnie z nami a nie z nikim innym

- i na koniec nawet logo nie trzeba będzie bardzo zmieniać

 

No i ciekawe co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu "KARAWANING.PL"

No i ciekawe co Wy na to ?

 

Kurcze! Człowiek się gapi prawie codziennie na dobrą nazwę, a szuka Bóg wie gdzie. Oczywiście popieram Twoją propozycję. Moją, to w zasadzie powinienem w buty wsadzić.

Przy okazji dodam, że choć brzmi po polsku (i dobrze), to będzie rozpoznawalna w całej Europie! Dla fachowców od reklam może by była za długa, ale przynajmniej będzie bardziej widoczna, a wstydzić się nie ma czego. Wręcz przeciwnie. I jeszcze jedno. Każdy zrozumie, że pod tą nazwą kryje się nasza strona internetowa.

Gatuluję pomysłu Tobie i przy okazji inicjatorowi Forum pod tą nazwą. :lol:

Do napisania

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !

 

 

A może :

 

poniżej kilka propozycji nazwy pełnej :

 

nazwayd6.jpg

 

nazwa1gj7.jpg

 

lub poprostu :

 

nazwa2gz7.jpg

 

Skrócona nazwa : KARAWANING.PL

 

Litery PL można wrzucić w postaci naklejki na auto określającej kraj.

Poniżej przykład, kraj pochodzenia klubu jest widoczny właśnie w postaci Peelki,

aby nie powielać słowa karawaningowy, karawaning - myślę, że chodzi o turystykę i podróże. Napis ładnie można wkomponować w projekt istniejącego loga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.