Skocz do zawartości

Karawana do Warki z okolic Warszawy


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

Tomii, przesadzasz z ta wisłostradą. Pomiędzy 13-14 się nie raczej stoi. To bezpieczna godzina. Jeżdżę tędy codziennie i korki są ale po 15-16 i przed 9 rano.

Widelec, ja nie wiem czy jazda Wałem Miedzeszyńskim coś zmieni. Wjeżdżasz na to samo rondo w Górze Kalwarii, tylko od drugiej strony. Chyba lepiej przeskoczyć na Wisłostradę i ewentualnie, jak nie chcesz przez Konstancin to można spróbować przez Piaseczno obwodnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba lepiej przeskoczyć na Wisłostradę i ewentualnie, jak nie chcesz przez Konstancin to można spróbować przez Piaseczno obwodnicą.

 

ok-jak uwazasz

mi taka trase jak opisalem podpowiedzial kolega z pracy ktory jezdzi codziennie do Konstancina z towarem i to w roznych porach

 

wedlug niego Wislostrada bedzie stala na bank :]

to gdzie sie ewentualnie spotkamy jak pojedziemy wislostrada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii a Ty juz cos wiesz bardziej konkretnie? :]

Magda 29 wychodzi z roboty o 17:00. W Młochowie będziemy około 18:30 - 19:00. Trzeba zjeść, spakować się i gaz w podłogę. O 20:00 jesteśmy w stanie wyjechać z Młochowa.

Możemy umówić się w okolicach Tarczyna, gdzieś na Krakowskiej na jakiejś stacji benzynowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widelec, ja się nie upieram. Możemy próbować i Wałem. Tylko nie widzi mi się jazda Targową w godzinach popołudniowych. Już lepiej by było gdybyś przejechał Szwedzką i Starzyńskiego, na rondzie w prawo i zaraz w lewo i spotkali byśmy się przy zoo. Na Wybrzeżu Helskim, przy knajpce przy plaży jest taka zatoczka parkingowa, gdzie spokojnie będzie można się zatrzymać zestawem. Jeśli jechalibyśmy Wałem to pojedziemy dalej cały czas prosto wzdłuż Wisły.

 

Widelec, niechcący wprowadziłem Cię w błąd. Dziś zauważyłem, że po zjechaniu z ronda Starzyńskiego w prawo nie można skręcić w lewo z Jagiellońskiej. Musisz albo dojechać boczną drogą do stacji Neste i tam zawrócić, albo jechać Trasą Toruńską i z niej zjechać na Jagiellońską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii a Ty juz cos wiesz bardziej konkretnie? :]

Magda 29 wychodzi z roboty o 17:00. W Młochowie będziemy około 18:30 - 19:00. Trzeba zjeść, spakować się i gaz w podłogę. O 20:00 jesteśmy w stanie wyjechać z Młochowa.

Możemy umówić się w okolicach Tarczyna, gdzieś na Krakowskiej na jakiejś stacji benzynowej.

 

Aaaahaaa...cholender...myslalem ze ruszymy blizej 18tej bo ja jakos tak mialem ruszac z Kasia bo chcialem za widoku zajechac...ale zobacze...jak nie rusze to bede dzwonil :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaahaaa...cholender...myslalem ze ruszymy blizej 18tej bo ja jakos tak mialem ruszac z Kasia bo chcialem za widoku zajechac...ale zobacze...jak nie rusze to bede dzwonil :]

 

To możemy się zdzwonić ostatecznie w środę jak już będziemy w Młochowie. Może Magda wcześniej z pracy wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tir-owska droga ;) chyba zakaz będą mieli w długi weekend więc pusto będziesz miał:]

Jak dowiesz się , że nie będą mieli zakazu to w Błoniu na Brwinów skręć(dobra pusta droga choć kręta 12t jest) i później na Nadarzyn -> na Magdalenkę i siódemka do Grójca (2pasy nie będziesz miał).

W Skurowie skręt na remontowanym odcinku drogi -> na szczęście tablice postawili WARKA.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widelec, niechcący wprowadziłem Cię w błąd. Dziś zauważyłem, że po zjechaniu z ronda Starzyńskiego w prawo nie można skręcić w lewo z Jagiellońskiej. Musisz albo dojechać boczną drogą do stacji Neste i tam zawrócić, albo jechać Trasą Toruńską i z niej zjechać na Jagiellońską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli droga przez Młochów jest dziurawa :] to może wybrać taką opcję?

 

Ja ostatnio jechałem kilka razy Młochów - Parole - Jastrzębiec - Mroków i IMO tragedii nie ma - dwa ostre zakręty i w samych parolach jest kilka dziur na długości 1-2 km. Z trasy katowickiej do Młochowa droga jest bardzo poprawna. Z Młochowa do Tarczyna się nie wypowiem bo po zimie nie jechałem, ale moja Magda twierdzi, że tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem...ja jak jechalem to kląłem jak cholera :] a moze cos polatali??

 

Nie wiem jak z Młochowa na Tarczyn, ale z Młochowa na Mroków jechałem 2 tygodnie temu i tragedii nie było :]. Możliwe że już połatali.

 

Z dodatkowych informacji dla mymlona powiem że jechałem w weekend Warszawa -> Gdańsk -> Warszawa i wszystko pierwszorzędnie bez objazdów, wahadeł i zwężeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.