Skocz do zawartości

Jak się zorganizować?


robin

Rekomendowane odpowiedzi

.........demokracji na forum.Bo jest problem wyboru miejsca zlotu.Wybór powinien być "demokratyczny" czyli sprzyjający forumowiczom,przejrzysty,zrozumiały itp.A tymczasem należy się spodziewać ponad 30-tu propozycji i wszystkie bedą "dobre".Jednocześnie zasady demokracji wykluczają arbitralne decyzje.Cóż więc począć ? No- nie ma wyjścia.WYBORY ! I teraz- zgodne z ordynacją czy zwykła większość.Na jesieni czy na wiosnę? Przy udziale 2/3 forumowiczów czy 1/3.Z kampanią reklamową finansowaną przez właścicieli kempingów czy nie? Co myślicie na temat ..........? Pozdrówko - Robin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc moje zdanie na ten temat jest takie :lol::

1. Zgłaszamy miejsca które nadają się na zlot. Trzeba staranie zebrać wszystkie informacje dotyczące tych miejsc (co nam oferują, za ile i jakie my musimy spełniać wymagania).

2. Na przełomie marca i kwietnia robimy ankietę w której wybieramy jeden ze zgłoszonych wcześniej kempingów.

3. No i tu mały dylemat: lista chętnych. Bo z jednej strony tak myślę co by w ankiecie nad wyborem miejsca brali udział tylko Ci co się piszą na zlot. Z drugiej strony wiele osób nie będzie mogło się jeszcze w marcu określić :pub:.

 

PS. Robinie warto by było gdyby tematy dotyczące zlotu były w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu - chodzi tylko i wyłącznie o porządek na forum :pub:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pisałem w innym z postów, zlot musi być w centrum Polski. Na 2-3 dni nie ma sensu drałować 600-700km w jakieś miejsce bo 2 dni tracimy na jazde. Zoptymalizować trzeba do 300-400km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie ! W przypadku przyjazdu bez przyczepki lub namiotu należy zorganizować nocleg np.w domku kempingowym.Ale wcześniej trzeba taki domek zarezerwować bo własciciel nie może trzymać pustych domków gdyż z ich wynajmu żyje.Tak więc trzeba praktycznie JUŻ PRZESŁAĆ INFORMACJĘ o zamiarze korzystania z takiego noclegu.No i proszę pamiętać,że nikt Wam nie wynajmie domku na jedną tylko noc bo straci klienta który przyjedzie na cały majowy weekend.

Istnieje jeszcze możliwość nocowania w namiotach które uda nam się zorganizować dla takich celów.Ale zapotrzebowanie na takie noclegi musi być znane wcześniej no i chętni powinni posiadać własne materace i śpiwory.

Takie postawienie sprawy jest ukłonem w stronę tych,którzy nie posiadają jeszcze przyczepy (kampera) a chcieliby zapoznać się z ideą karawaningu oraz z rozwiązaniami technicznymi i socjalnymi przyczep czy kamperów.Ta możliwość skierowana jest do tych którzy w najbliższej przyszłości chcą się stać posiadaczami takich pojazdów.Lepiej przed zakupem o wszystkim "namacalnie" się przekonać niż potem przez wiele lat żałować.Taką okazję będziecie Państwo mieli już w najbliższy majowy weekend.

Pozdrawiam - Robin :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam !

Przyjechałem trochę wcześniej ,bo podobnie jak Wy nie mogłem już wytrzymać.Pogoda "marzenie" i w tej chwili jest 23 w cieniu.I jeszce kilka informacji :

- prysznice będą czynne przez całą dobę

- korzystanie z pryszniców jest bezpłatne (tzn mieści się w opłatach ogólnych - i tu chciałem uspokoić Leszka ze Strażowa (koło Palikówki)

- są jeszcze wolne pokoje do wynajęcia (3 osobowe w cenie 30 zł.za łóżko).Na każde 2 pokoje jest łazienka i lodówka.

- Woda dostępna co 30 m

- opróznianie kaset WC w ubikacjach.Kemping posiada szambo.

- holowniki mogą stać bezpośrednio przy przyczepach.

- Około 300m od kempingu jest "Karczma Leśna".Może ona obsłużyć jednorazowo 30 osób.

Śniadania, obiady i kolacje są śmiesznie tanie i bardzo smaczne.Oprócz tego na samym kempingu będzie czynny bar z posiłkami barowymi i piwem.

- Są problemy ze sklepem spożywczym.Chcą go otworzyć po naszym wyjeździe.Najbliższe sklepy spożywcze są w odległości 4 km.Też nieźle zważywszy na fakt ,iż wielu z Was potrzebuje więcej ruchu.Kto jednak ma taką możliwość powinien większość prowiantu przywieźć z sobą.

Pozdrawiam - Robin :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.