Skocz do zawartości

Przyczepa 4-5 osobowa.


ania30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

leże i kwiczę..normalnie jakbyś tam był a ja jej nawet nie widziałam

 

Nie to ona była u mnie :hop1: , hamulce pięknie równo biorą , aha , jakbyś ją wzięła to pamiętaj , kula haka holowniczego ma być sucha odtłuszczona bo tam jest zaczep ze stabilizacją Westfalia SSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łohohoho widzę,że sporo cudów jest z tej dziedziny..

Poczekaj jak Cię wciągnie.

To się dopiero zacznie.

Sejfy, solary, prysznice kempingowe, leżaczki, stoliczki, podwozia samomanewrójące, jest tego, jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka , napisałem Ci jaki kibelek masz kupić , czytaj !

 

Acha , zapomniałem , w tej przyczepce masz wyciąg spalin nad kuchenką i dużą pełnowymiarową lodówkę

 

A na kibelek kasy nie żałuj , tylko Porta Potti i to ten wysoki :hop1:

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=610647419

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

treraz to już wiem :ok:

czy oplem astrą F 1.7 TD combi będę mogła ją przywieźć ?? kat prawa jazdy B- gdzieś widziałam na forum duży elaborat ale nie mogę teraz tego znaleźć..i musiałabym jeszcze załatwić hak jak kolega z wątku powyżej :ok:

patrzę w dok. i :

DMC pojazdu to 1630kg

masa własna 1130kg

a max masa całkowita przyczepy z hamulcem/bez hamulca to 550kg...

czyli ,że lipa ??? :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a max masa całkowita przyczepy z hamulcem/bez hamulca to 550kg...

czyli ,że lipa ???

 

Odczytaj jeszcze raz dokładnie , jaki masz dowód rejestracyjny ? Brązowy czy niebieski ?

A najlepiej to zrób zdjęcie cyfrówką i szybko zamieść na forum

Dziś jeszcze dam radę pomóc a od jutra nie mam kompa / malowanie w domu /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a max masa całkowita przyczepy z hamulcem/bez hamulca to 550kg..

zaraz, zaraz bo czegoś tu nie rozumiem.

Powinno być rozróżnienie z hamulcem, czy bez! Chyba, że masz starszy dowód tam masz rubrykę DMC przyczepy.

A w nowym dowodzie w rubryce F3 masz DMC zespołu pojazdów.

 

Te ople to chyba wszystkie mają powalone w papierach. Nie Ty pierwsza masz z tym problem, a najwięcej pytań jest czym nowsze auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma mase auta 1130kg to i tak nie pociagnie nic ciezszego niz ok. 1100kg nie? :hop1:

Nawet Jej nie wolno!

Jeżeli było by tak jak policzyłeś, to się spoko luzik łapie na tego azura, bo tam DMC jest równo 1000kg. Ale teraz jak wypłynęła ta kwestia coś mi się po łbie zaczyna tłuc, że ten opel, chyba tyle niestety nie będzie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdybam :ok: wiadomo ze DMC przyczepy nie moze byc wieksze niz masa wlasna auta :ok:

sadze ze wydzial komunikacji byl ostrozny bo ostatnio jakos wybitnie sa i nie ryzykowaliby zeby wpisywac 1100kg jak masa auta jest 1130...zakladajac ze kolezanka nic nie pomylila i faktycznie to jest masa wlasna auta :ok: ja stawiam ze te 1000kg powinna miec...te 130kg pewnie w zapasie by sie przydalo :hop1:

 

Inna sprawa ze kluczowa rzecza w tym Oplu bedzie moment obrotowy i jakies tam pierdoly odnosnie konstrukcji auta...to juz trza zerknac dokladniej co tam powypisywali w dowodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka jak masz robić zdjęcia to zrób jeszcze tabliczkę znamionową samochodu

 

Albo chociaż odpisz wszystko co tam pisze

 

Będziesz w Czechowicach , wpadniesz do mnie na stację to Ci to wyprostuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.