Skocz do zawartości

mała przyczepka do 750kg


connex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kapete, Siemanko Krzysiu. Fotek na razie nie wrzucę bo prace trwają. Żona prawie już ze mną nie gada, Syncio mnie już też prawie nie poznaje, bo ja albo w pracy, albo w budzie walczę, z małymi przerwami na net. Z grubsza wymienię co zrobiłem wraz z Tatą:

- naprawiłem drzwiczki w szafce (są nowe)

- naprawiłem ten po latarenkowy bok (od środka i na zewnątrz włącznie z lakierem)

- położyłem z przodu i na bokach tapetę

- mama poszyła mi nowe pokrowce na kanapy i pod zlew

- założyłem sejf

- do połowy zabezpieczyłem podwozie

- skonstruowałem nowe łóżko z aluminium

- naprawiłem i pomalowałem skrzynię z przodu

- wymieniłem wejście prądowe (bo się połamała klapka)

- założyłem i pomalowałem styropianowe narożniki

- dołożyłem kontakty

- wyprowadziłem wejście z zewnątrz do anteny

- wyprowadziłem te ukruszenia na tylnej szybie

- połatałem podwozie (pozostałości po kamieniach)

- pouszczelniałem wszelkie szparki i dziurki nie technologiczne

- częściowo uruchomiłem piecyk, ale walka trwa nadal, bo coś nie daje się regulować moc grzania

- nasmarowałem hamulec najazdowy

- do totalnego błysku doprowadziłem kuchenkę i jej fajerki

- zrobiłem porządki z instalacją el. od kranów

- ponaprawiałem wszystkie popękane elementy plastikowe, jakieś ramki, szufladę, itd.... co znalazłem załatałem.

- pozmieniałem trochę w elektryce zewnętrznej (oświetlenie, wszędzie złączki konektorowe i w większości zamiast zwykłych żarówek, diody)

 

A teraz zostało jeszcze:

- przymocować antenę

- dokończyć malowanie podwozia

- dokończyć walkę z piecykiem

- zrobić kontakt pod antenę w środku

- założyć własnoręcznie wykonane chlapaki

- szykuję się jeszcze do wymiany tej bocznej szyby z plexi (już plexę mam zamówioną, czekam)

- zajrzeć do hamulców i łożysk

- wymyć, wyszorować, wypachnić

- założyć pokrowce, firanki itd...

i JECHAĆ

 

PRZEPRASZAM connex, BO TUTAJ TRWAJĄ GRATULACJE (DO KTÓRYCH I JA SIĘ OCZYWIŚCIE DOŁĄCZAM), a ja tu z sagą swojej przyczepy wyjeżdżam (ale zostałem sprowokowany :ok: , jak się pewnie nie trudno domyślić, przez jej poprzedniego właściciela :ok: ).:hop1:

Gratulacje jeszcze raz i oby dobrze służyła.

A i teraz to już witaj KARAWANINGOWCU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dobrze znalazlem to chodzi o ul. Poligonową - "Grześkiewicz Gertruda Hurtownia"

dzwoniłem, termin umówiony, cena atrakcyjna. DZięki ogromne

 

Czyli z gwarancji "na blachy" rezygnujesz kosztem montażu poza ASO? W sumie podwozie dobrze jest zabezpieczone więc za dużo nie ryzykujesz.

 

 

No i gratuluje zakupu :ok: Miłego użytkowania i zapraszamy na zlot do Warki :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

connex, to teraz porób jeszcze fotki i wrzuć nam - po lukamy na Twój nowy nabytek

A mialo byc tak pieknie... :) Umowilem sie na montaz haka na dzis, podjezdzam z rana, a tam mily pan zrobil kocie oczka, ze on nie ma mnie w zeszycie :-] ... poczulem sie jakbym mial schize :ok: Przez chwile nawet myslalem ze pomylilem zaklad, ale na tej ulicy jest tylko jeden montujacy haki... no nic, umowilismy sie na jutro, przypilnowalem zeby wpisal do kajeta, obaczymy co z tego bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły co się żle zaczyna to dobrze kończy , bądzmy dobrej myśli , nieco się zmartwiłem bo to ja Ci poleciłem ten zakład :) obaczymy jutro :-]

hehe spoko, tez mam taka nadzieje... grunt to sie nie zniechecać!

mam nadzieje, ze do piatku wszystko zalatwie, bo zapowiadaja cudna pogode, grzechem by bylo nie przetestowac cycepki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły co się żle zaczyna to dobrze kończy

 

Hak zamontowany, przegląd zrobiony...szkoda ze pogoda sie (*&^%$# :]

Koniec końców nie mogę złego słowa powiedzieć o zakładzie, Pan X razy przepraszał za zamieszanie, odwiózł mnie do domu i po wszystkim przyjechał po mnie i jeszcze chciał obniżyć cenę,ale stwierdziłem, że zrobił swoje i mu sie należy normalna zapłata.

Mam nadzieje, ze do popołudnia deszcz sobie pójdzie i będę mógł przetestować zestaw :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj mnie , miałem plany iść na ryby , a tu 10 st. , zimno jak cholera , to pojechałem po kibelek / 40 km. w jedną stronę / , przyjechałem a tam 20 st. słońce świeci , to kupiłem i depa do domu z myślą że na rybki zdąże , a tu u nas zimno i 12 st. , wiatr , więc już nie wiem ,iść czy nie iść , czy testować kibelek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy testować kibelek :]

 

jeśli chodzi o testowanie można i domu :] a co do wyprawy na rybki też planowałem wyjazd z przyczepką na weekend , a tu pogoda do bani zimno i coś od czasu do czasu popada :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.