Skocz do zawartości

majowy zlot w Miłkowie


Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem że w okolicach 23 maja w Miłkowie będzie jakiś zlot i stąd moje pytanie co to za zlot i na którym kempingu? Pomimo szukanie w sieci w zasadzie nie znalazłem informacji szczegółowych tylko wzmiankę że coś takiego będzie.

 

Pozdrawiam Akiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

AKISSJG, Witam z Wrocka.

W dniu 22.05 - 24.05.2009r w Miłkowie odbędzie się Ogólnopolski i Okręgowy Zlot przyczep Niewiadów N126.

Zlot ten podyktowany jest z okazji 35 rocznicy powstania Klubu Motorowego Skrzydlaci we Wrocławiu.

Jako że w klubie tym jest sekcja carawaningowa powstała w tym czasie na pierwszych przyczepach m-ki Niewiadów to z tej okazji klub Skrzydlaci zaprasza wszystkich posiadaczy przyczep m-ki Niewiadów i pozostałych chętnych do uczestnictwa w tym zlocie. Zlot ma odbyć się na campingu pod patronatem PFCC.

Jako że jestem od trzech lat członkiem tego klubu to również zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w fetowaniu rocznicy.

Dokładne dane na temat zlotu winny ukazać się lada dzień do wglądu.

Ponieważ jestem tym zainteresowany to jeśli będę miał dokładne wieści to dam pełną wiadomość wraz z pełnym programem.

Do spotkania na zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku odwiedziłem ten zlocik (mieszkam w tej okolicy)...

Miejscem zlotu jest kemping Wiśniowa Polana w Miłkowie, położony po lewej stronie drogi z Jeleniej Góry do Karpacza; zjazd w kierunku Ścięgien i Kowar, czyli w lewo. Kemping położony jest nad rzeką i ma własny basen, jest małym kempingiem ale znakomitą baza wypadową do Karpacza (ok. 5 km) oraz do Ścięgien, gdzie jest duże miasteczko kowbojów Western Ranch - moc atrakcji nie tylko dla dzieci http://www.karpacz.net/atrakcje-w-okolicy-39/western-city-111/

A tak w ogóle, to serdecznie zapraszamy w Karkonosze i do Kotliny Jeleniogórskiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dodam coś od siebie o tym kempingu ;)Byłem tam prawie 3 tyg.

Kemping ma basen w którym jest czysta ale wiecznie zimna woda z powodu ciągłej wymiany;/

Okolica bardzo ładna i wiele atrakcji;)

Kemping Wiśniowa Polana w Miłkowie jest w zasadzie monopolistą w okolicy -> co niestety przekłada się na ich cennik. Jest po prostu drogi przynajmniej w sezonie!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.camping-milkow.karkonosz.pl/_pl.html

 

Zdecydowanie popieram Ciebie; te ceny facet ma chyba z sufitu! Za niższe znacznie pieniążki byliśmy w ubiegłym roku w Chorwacji na Krk'u !!!

 

Inna zupełnie sprawa - cyt. z cennika: "camping mały, camping duży... caravan"!!! Skąd on ma te nazwy ?!!! :D;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie mi ile to jest drogo a ile tanio...prosze o definicje

 

Tanio jest wtedy kiedy nie czujesz się ;) w ;) na każdym kroku przez właściciela kempingu.

Czyli jak jest czysto, pachnąco, miło itp. to tolerancja na cenę Ci rośnie.

 

Jeśli na recepcji jest ;) w kiblach jest :D;) to nawet przy tych najniższych cenach będziesz czuł niesmak ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.