Skocz do zawartości

Wspólny wyjazd Bydgoszcz, Toruń, okolice


Reve

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest ktoś chętny z terenu kujawsko-pomorskiego na wspólny wyjazd do Warki?

Planujemy wyjazd 29 kwietnia. Razem zawsze raźniej i przyjemniej się jedzie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moją małżonką przygotowywaliśmy się do tego wyjazdu od miesięcy więc o problemach z wolnym nie może być mowy :-]

Kolega Radwan z Kikoła dzwonił do mnie ale on chce wyjechać wcześnie rano. Ja myślę że koło południa to dobry czas na wyjazd :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dawno zaplanowane wolne dni. Gorzej z małżonką, pracuje w takim systemie że ciężko jest dużo wcześniej cokolwiek zaplanować. W ostateczności jest nawet taka opcja że pojadę tylko z córkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.

Też wybieramy się z dziećmi na ten zlot, ale w szkole mają przerwę do 5 maja, więc wyjeżdżamy 1 maja, ale zostaniemy do 5-tego.

Chętnie bym pojechał w kolumnie, zawsze to ciekawiej i zapoznać się byłaby wcześniej okazja.

Może ktoś z naszego regionu jedzie w tym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którędy macie zamiar kołowac do Warki? Może przez Poznań? Ja bym sie podłączył.... albo może ja bym podjechał do Was? Mógłbym wystartowac z okolic Gniezna bo tam niedaleko mam Czepke na działce, kwestia dogadania.

 

Co Wy na to?

 

Druga sprawa to kiedy wyjazd? w środe 29 popoludniu czy 30 od samego rańca? ;)

 

Pozdrawiam

Adam1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ustawiony na wyjazd 29 ok. 12:00-13:00.

Trzeba liczyć 5 godzin drogi, o ile nie będzie problemów po drodze (korki, wahadła, objazdy itp.), no i jeszcze trzeba się przywitać i rozłożyć ;)

Jeżeli będziesz chciał sie dołączyć to żeby nie nadrabiać zbyt dużo drogi proponował bym Włocławek na dołączenie. Oczywiście jak chcesz możesz przyjechać do samej Bydgoszczy ;)

Ja planuję przejazd przez Toruń, Włocławek, Płock, Wyszogród, Sochaczew, Grójec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.